Втора бледа черта на теста за бременност

  • 878 675
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 8 655
  • Мнения: 1 825
Здравейте, нова съм тук. С мъжа ми се решихме на бебче, след много премеждия имаме зелена светлина от гинеколога.
Очаквам да ми дойде след 2 - 3 дни... Това дали случайно е хубава новина или е твърде рано... Взех си още един тест за сутрешната урина.



Има бледа черта, за жалост доста фалшиви видяхме напоследък на тази марка, ако имаш друга пробвай, ако  не сутрешния ще е по - достоверен Simple Smile Дано е каквото искаш

# 8 656
  • Мнения: 2

Има бледа черта, за жалост доста фалшиви видяхме напоследък на тази марка, ако имаш друга пробвай, ако  не сутрешния ще е по - достоверен Simple Smile Дано е каквото искаш
Кои тестове бихте ми препоръчал, защото и за престо четох. Това е шуър чек. Днес в аптеката ми предложиха и BE. Live, но за него не знаех нищо...

# 8 657
  • Мнения: 132
Believe,са си доста точни Wink Шуърчека определено се излагат с тия втори линии, последно време Simple Smile



Има бледа черта, за жалост доста фалшиви видяхме напоследък на тази марка, ако имаш друга пробвай, ако  не сутрешния ще е по - достоверен Simple Smile Дано е каквото искаш
Кои тестове бихте ми препоръчал, защото и за престо четох. Това е шуър чек. Днес в аптеката ми предложиха и BE. Live, но за него не знаех нищо...

# 8 658
# 8 659
  • Мнения: 69
Това е двуплодната ми бременност на 9 дни закъснение и ЧХГ -то в 6+1 г.с.Пресмятането не е сложно😉[/img]Лично съм си пускала с едноплодна и двуплодна бременност.На вас може и да не ви дава точен отговор, но всеки компетентен АГ ще го разчете и насочи по точно, какво се случва.Минала съм през четири бременности със и без усложнения и един спонтанен аборт.Плюс два месеца в родилно отделение с безброй процедури и изследвания.Достатъчно за да ми светне лампичката при такъв коментар от преглед за какво може да става въпрос.
# Благодаря първо ,надявам се всичко да е наред,просто ме посъветва защото август месец на 25 ми дойде ,а преди това имах положителни тестове и се оказа химична бременност. Сега не ми е идвало повече цикъла,но по думите на лекаря съм била между 23/28 септември в овулация,тъй като в началото на миналата седмица си правих тест лентичка и беше отрицателен ,но нещо не накара 5дни по късно да го повторя и вече бяха 2чертичкич

# 8 660
  • Мнения: 242
Здравейте бях прочела за негативни мнения относно шуър чек писалка, давала ли ви е 2ра бледа черта, след което да ви е идваш цикълът

# 8 661
  • Мнения: 210
Скрит текст:
Това е двуплодната ми бременност на 9 дни закъснение и ЧХГ -то в 6+1 г.с.Пресмятането не е сложно😉[/img]Лично съм си пускала с едноплодна и двуплодна бременност.На вас може и да не ви дава точен отговор, но всеки компетентен АГ ще го разчете и насочи по точно, какво се случва.Минала съм през четири бременности със и без усложнения и един спонтанен аборт.Плюс два месеца в родилно отделение с безброй процедури и изследвания.Достатъчно за да ми светне лампичката при такъв коментар от преглед за какво може да става въпрос.
# Благодаря първо ,надявам се всичко да е наред,просто ме посъветва защото август месец на 25 ми дойде ,а преди това имах положителни тестове и се оказа химична бременност. Сега не ми е идвало повече цикъла,но по думите на лекаря съм била между 23/28 септември в овулация,тъй като в началото на миналата седмица си правих тест лентичка и беше отрицателен ,но нещо не накара 5дни по късно да го повторя и вече бяха 2чертичкич
Дано ти помогне да се ориентираш🤗🤗🤗

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 10:03 от AnMary

# 8 662
  • Мнения: 69
Скрит текст:
Това е двуплодната ми бременност на 9 дни закъснение и ЧХГ -то в 6+1 г.с.Пресмятането не е сложно😉[/img]Лично съм си пускала с едноплодна и двуплодна бременност.На вас може и да не ви дава точен отговор, но всеки компетентен АГ ще го разчете и насочи по точно, какво се случва.Минала съм през четири бременности със и без усложнения и един спонтанен аборт.Плюс два месеца в родилно отделение с безброй процедури и изследвания.Достатъчно за да ми светне лампичката при такъв коментар от преглед за какво може да става въпрос.
# Благодаря първо ,надявам се всичко да е наред,просто ме посъветва защото август месец на 25 ми дойде ,а преди това имах положителни тестове и се оказа химична бременност. Сега не ми е идвало повече цикъла,но по думите на лекаря съм била между 23/28 септември в овулация,тъй като в началото на миналата седмица си правих тест лентичка и беше отрицателен ,но нещо не накара 5дни по късно да го повторя и вече бяха 2чертичкич
Дано ти помогне да се ориентираш🤗🤗🤗
Благодаря

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 10:03 от AnMary

# 8 663
  • Мнения: 4 839
Здравейте бях прочела за негативни мнения относно шуър чек писалка, давала ли ви е 2ра бледа черта, след което да ви е идваш цикълът

Възможно е да е изпарителна черта.
Възможно е и да е биохимична бременност, при която имате положителен тест, но бременността спира да се развива много рано и ви идва цикъла.

# 8 664
  • Мнения: 242
Здравейте бях прочела за негативни мнения относно шуър чек писалка, давала ли ви е 2ра бледа черта, след което да ви е идваш цикълът

Възможно е да е изпарителна черта.
Възможно е и да е биохимична бременност, при която имате положителен тест, но бременността спира да се развива много рано и ви идва цикъла.
беше във времето за отчитане, питам, защото обикновения шуър не ми отчита нищо, а този отчете, утре ми е очакваната дата за мц

# 8 665
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Здравейте бях прочела за негативни мнения относно шуър чек писалка, давала ли ви е 2ра бледа черта, след което да ви е идваш цикълът

Възможно е да е изпарителна черта.
Възможно е и да е биохимична бременност, при която имате положителен тест, но бременността спира да се развива много рано и ви идва цикъла.
беше във времето за отчитане, питам, защото обикновения шуър не ми отчита нищо, а този отчете, утре ми е очакваната дата за мц
Много прилича на положителен

# 8 666
  • София
  • Мнения: 12 006
беше във времето за отчитане, питам, защото обикновения шуър не ми отчита нищо, а този отчете,
Скрит текст:
утре ми е очакваната дата за мц
Прилича на изпарителна. Направи друг на 1 ден закъснение, ако има такова, с 1ва урина.

# 8 667
  • Мнения: 251
И аз си направих тест на шуърчек писалка и изглежда по същия начин-втора много бледа черта,която се появи веднага.Това става на 12.10
Днес,14.10 си направих шуърчек касета и е категорично отрицателен🤔
На 16.10 трябва да ми дойде.Та сега се чудя кой ли е по-достоверен

# 8 668
  • Мнения: 69
И аз си направих тест на шуърчек писалка и изглежда по същия начин-втора много бледа черта,която се появи веднага.Това става на 12.10
Днес,14.10 си направих шуърчек касета и е категорично отрицателен🤔
На 16.10 трябва да ми дойде.Та сега се чудя кой ли е по-достоверен
Аз също си правих писалка август месец и беше доста по наситена чертата ,но ми дойде цикъла,ако сте с нередовен цикъл ви препоръчвам twip теста за бременност. Той отчита и по рано

# 8 669
  • Мнения: 251
С изключително редовен цикъл съм,буквално всеки месец ми идва точно в деня в който програмата на телефона ми показва че ще ми дойде.След овулацията имах симптоми на бременност-напрегнати гърди,голям апетит и леко гадене,тези симптоми обаче изчезнаха изведнъж.Аз и последните два дни се разболях,бях с температура и сега съм си внушила,че бременността е спряла развитието си и затова днес тестът беше отрицателен😏Но не знам,това ЧХГ толкова бързо ли спада,буквално за два дни?
Не знам просто ще изчакам цикъла си или липсата на такъв.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт