Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 143 832
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 3 632
Пак да попитам. Можете ли да критикувате разумно, без лични нападки и персонални обиди?

# 1 591
  • Мнения: X
Хахахах еееех как и отива на Мегън “косъм в кралска супа”. Да е жива и здрава, да твори глупост след глупост, че да ни забавлява.
Не ми харесва, защото това, на което се правеше преди да се омъжи за принц, се оказа диаметрално противоположно след това. Тия кравешки физиономии и миловидни усмивки прикриват една дребна женица, драпаща със зъби и нокти за показност и известност. Така да си подхождат с тоя пройдоха Хари... Заслужава си я от всякъде. Не и отива на монархията да бъде разчупвана така. Някои неща имат стойност, защото са такива, каквито са и не трябва да бъдат променяни.
Дано баба живее още дълго, че след нея може и да се затрие монархията. Днес брекзит, утре република... колко му е.

Тоя форум съвсем на нищо е заприличал. Чувствам се, като ученичка, току те плесне някой през ръцете.

# 1 592
  • Торонто
  • Мнения: 837
Мен пък ми е интересно как точно трябваше да се случи посещението, че да не бъде обявено за показно, пошло и пр.
Не е нужно никакви приятелки да звънят на папараците. Този хотел и тези ресторанти, които посетиха да не са ги решили от днес за утре, резервации е имало от седмици сигурно. Целия персонал там може ли някой да го контролира къде и какво казва.
Пътувала с анцуг в частния самолет само с нейни хора в 7 месец бременна. Голямо чудо, и Кейт би го направила.
Аз даже и се чудя  как чак сега успя да си отиде до родната страна.

# 1 593
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Монакските близнаци

Майка им и баща им

# 1 594
  • Мнения: 1 405
Като е искала толкова baby shower, и то тайно (?!), защо не си ги е поканила гостите тайно при нея. Щеше всичко да е перфектно. И тази баснословна сума...нейни пари, ами не вярвам.
Още като я видях за първи път и ми беше неприятна, с това подправено излъчване. После реших, че съм много лоша и й дадох шанс, уви Grinning

# 1 595
  • Торонто
  • Мнения: 837
Ама нали ви обясниха по горе, че не го организира жената, а приятелките й. Както и партитата за рожденни дни....
Просто това е традицията, не че "го е искала толкова". А не е и тайно, просто не е обявено като официална визита.
Пропускате, че САЩ все пак е родината й и на мен специално хич не ми е чудно, че е там.
Нали по рано тук се коментираше как зарязала всичките си приятели да ходи да става принцеса Simple Smile Ето отиде да ги види жената, да се позабавляват пак заедно, съвсем нормално.

# 1 596
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Брей тези близнаци много готини Simple Smile наистина ли са близнаци Simple Smile

Както и момичетата на Летисия и Фелипе, дълго ги мислех за близначки Simple Smile

# 1 597
  • Мнения: X
Хихи какви са сладури с очилата.

# 1 598
  • Мнения: 1 941
Шарлийн е с грозни обувки.
Тя не е ли достатъчно височка, че се е покачила и на такива кокили?

# 1 599
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Готини са близнаците, да. Сякаш изведнъж пораснаха.

# 1 600
  • Мнения: 10 414

..принцесата на тати*

# 1 601
  • Мнения: 12 666
Представям си как Меган ще спазва кралските разпоредби - да е с рокля момичето и с такива обувки. По-скоро като Джолито ще го облече като момче, ако е момиче и обратното.

# 1 602
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Обувките, с които е Шарлът са много популярни, особено за деца, които ходят на училище... точно същете са... аз не ги харесвам и им казвам грозни, скъпи обувки (кутии), но е факт, че са удобни и това трябва да носят...

# 1 603
  • Мнения: 4 076
Мен пък ми е интересно как точно трябваше да се случи посещението, че да не бъде обявено за показно, пошло и пр.
Редовно си ходят на частни посещения.От време на време изтича инфо,че Чарлз и Камила,или Уилям и Кейт са някъде на частно.И толкова.Никой не ги чува и вижда.Само веднъж,след сватбата на Уилям и Кейт,се спомена за ваканция,финансирана от нейните родители.Точка.Циркът винаги може да бъде избегнат при желание.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 08:31 от LilaC

# 1 604
  • Мнения: X
Те и сега са на ски ваканция с трите деца. Интересно как не минаха под шпалир от журналисти като снахата. Можело явно.

Общи условия

Активация на акаунт