Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 54

  • 60 940
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 939
Трябва ми изсветлител за ФДТ - някой ползвал ми е тези на Есенс или на Катрис да даде отзиви? Доколкото разбрах, са спрени от продажба, но по сайтовете още ги има и се чудя кой да избера.
Ще изсветлявам доста по-тъмен ФДТ (поне няколко тона, отколкото ми трябват в момента), ако има значение.
Ако се сещате за такъв продукт и на друга марка, приемам препоръки. Simple Smile
А защо не смесиш направо с няколко тона по-светъл фдт, докато си получиш желаният нюанс.

# 496
  • Сливен
  • Мнения: 4 054
Отностно шампоаните с хума на Авия дали свалят боя от косата,винаги това ме е спирало да ги пробвам.

# 497
  • Мнения: 47 996
Не знам, не се боядисвам.

# 498
  • Мнения: 5 625
Трябва ми изсветлител за ФДТ - някой ползвал ми е тези на Есенс или на Катрис да даде отзиви? Доколкото разбрах, са спрени от продажба, но по сайтовете още ги има и се чудя кой да избера.
Ще изсветлявам доста по-тъмен ФДТ (поне няколко тона, отколкото ми трябват в момента), ако има значение.
Ако се сещате за такъв продукт и на друга марка, приемам препоръки. Simple Smile
А защо не смесиш направо с няколко тона по-светъл фдт, докато си получиш желаният нюанс.
Пробвах, но ми тъмнее пак и трябва да купя някакъв още по-светъл ФДТ, което не ми се стори по-удачно от закупуването на отделен продукт, а и конвергенцията не ми допада. Намерих още два варианта на изсветлител:
https://www.grimovete.com/shop/трансформатор-за-фдт-technic-shade-adjust-light/ и
https://www.pinkpanda.bg/produkt/nyx-professional-makeup--founda … ixers-white-pfm03
Даже утре ще мина през Лили и ако го има втория, директно ще го взема, пък каквото ще да е. Допада ми, защото мога да го ползвам и в други случаи, не само за този конкретен ФДТ.

# 499
  • Мнения: 410
Трябва ми изсветлител за ФДТ - някой ползвал ми е тези на Есенс или на Катрис да даде отзиви? Доколкото разбрах, са спрени от продажба, но по сайтовете още ги има и се чудя кой да избера.
Ще изсветлявам доста по-тъмен ФДТ (поне няколко тона, отколкото ми трябват в момента), ако има значение.
Ако се сещате за такъв продукт и на друга марка, приемам препоръки. Simple Smile

Аз съм ползвала и използвам капките на Катрис за конкретен фон дьо тен когато ми се носи.Вършат работа

# 500
  • Мнения: 326
Трябва ми изсветлител за ФДТ - някой ползвал ми е тези на Есенс или на Катрис да даде отзиви? Доколкото разбрах, са спрени от продажба, но по сайтовете още ги има и се чудя кой да избера.
Ще изсветлявам доста по-тъмен ФДТ (поне няколко тона, отколкото ми трябват в момента), ако има значение.
Ако се сещате за такъв продукт и на друга марка, приемам препоръки. Simple Smile

Аз имам на катрис и съм доволна от него

# 501
  • София
  • Мнения: 28 631
Тези изсветлители не променят ли характеристиките на фдт?

# 502
  • Мнения: 4 217
На мен ми трябват потъмняващи капки.Не знаех че спират тези продукти-конкретно за капките на Катрис говоря.Скоро бяха намалени гледах в два обекта на Лили,имаше само по една тубичка изсветляващи,така и не попитах дали ще имат пак зареждане.Жалкооо, взех си фон дьо тена на Катрис този с пипетката,допада ми, но ми е много светал,най-тъмния нюанс.Промвам с тъмен фон дьо тен да го потъмня,но се получава оранживеещ ефект,който не ми допада.Моля препоръчайте ми фон дьо тен от който сте доволни и няма оранжевеещ ефек при тъмен нюанс а стои естесвено.Ползвах на Ревлон 320 номер,първия беше хубав,следващите 3 имаха оранживееща нотка,помислих че са им развалили качеството и спрях да го купувам ,пробвала съм и на Ремел, но пак не си улучих цвета а и нанесен на кожата не ми допадна.Този на Катрис ми допада нанесен на кожата ма пакк дефект светъл 😂😂😂😂 и сега и капки като няма да има пак удрям на камък 😂😂😂😂.Така че давайте идеиии моляя

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 10:27 от bubanka

# 503
  • Мнения: 5 625
На мен ми трябват потъмняващи капки.Не знаех че спират тези продукти-конкретно за капките на Катрис говоря.Скоро бяха намалени гледах в два обекта на Лили,имаше само по една тубичка изсветляващи,така и не попитах дали ще имат пак зареждане.
След цял следобед ровене се отказах май от Катрис, в ревютата тук споменават, че променят консистенцията на ФДТ и не са много икономични, тъй като не изсветляват достатъчно, а на мен ми трябва доста по-светла сянка. Иначе в същия сайт има много положителни отзиви за този на NYX (и като изсветляване, и като това, че не променят консистенцията на ФДТ) и остана да се чудя между него и този на Techniс. Иначе има и някакъв на Body shop, но ми идва вече по-скъп https://www.thebodyshop.bg/grim/fon-duo-ten-pudra-i-korektor?page=2
Ако държиш на Катрис, има го по сайтовете, потърси в Гугъл "Catrice - трансформиращи капки за изсветляване на фон дьо тен Prime And Fine".  Peace

# 504
  • Мнения: 410
Тези изсветлители не променят ли характеристиките на фдт?

Най-вероятно го правят.Сега като се замисля имаше разлика от това когато го нося самостоятелно лятото.Но дори и да го смесим с друг фдт пак биха се променили характеристиките.

# 505
  • София
  • Мнения: 28 631
Тези изсветлители не променят ли характеристиките на фдт?

Най-вероятно го правят.Сега като се замисля имаше разлика от това когато го нося самостоятелно лятото.Но дори и да го смесим с друг фдт пак биха се променили характеристиките.
Ако се смеси със същия фдт, но с друг цвят, не би трябвало да има разлика в характеристиките.

# 506
  • Мнения: 4 469
Загледах се в палитрите на Есенс, първата и последната.
https://4.bp.blogspot.com/-p0f4yYOcWOw/XEH5N_HSFpI/AAAAAAAAFX8/y … things-blog-0.jpg.

Някой, ако ги е разглеждал на живо дали може да даде отзив?

# 507
  • Мнения: 5 625
Аз бях питала тук за палитри на Есенс, но ми отговориха, че са много прашливи и със слаба пигментация.

# 508
  • Мнения: 914
Трябва ми изсветлител за ФДТ - някой ползвал ми е тези на Есенс или на Катрис да даде отзиви? Доколкото разбрах, са спрени от продажба, но по сайтовете още ги има и се чудя кой да избера.
Ще изсветлявам доста по-тъмен ФДТ (поне няколко тона, отколкото ми трябват в момента), ако има значение.
Ако се сещате за такъв продукт и на друга марка, приемам препоръки. Simple Smile
Според мен този на Алверде - от ДМ не хич лош.

# 509
  • Мнения: 1 487
Момичета, отзиви за мицеларната вода на Здраве?
Аз я използвам вече месеци наред. Много добре ми почиства кожата, грим и спирала също, не ми излизат пъпки, както и не ми изсушава. С мазна кожа съм. Предпочитам малката опаковка, много е удобна и за път.

Общи условия

Активация на акаунт