Когато искате да избягате от някого, бихте ли комуникирали с него?

  • 4 542
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 29 139
И аз не избягвам контакт с някои бивши, които продължават да остават бивши и ще останат бивши. С други, които бяха доста досадни, постепенно прекратих всякакъв. Какво от това, че не избягва контакт?

# 16
  • Мнения: 360
Остави я, според мен тя има психопатски наклонности т.е. не тези психопати, които гледаш по филмите, ами тези които срещаме в живота. А, именно хора лишени от емпатия. Тя има склонност да те търси с цел лична изгода - емоционална, физическа, финансова - там ти си прецени. Струва ми се, че е от понижено его, пък ти реши дали съм права. Не си слагай сам главата в калта.. просто я отрежи и ще се почувстваш по - добре. Напускането на токсичните хора от обкръжението определено е осезаемо. Simple Smile

Khal_Drogo Към мен ли е насочен коментара Ви?

# 17
  • Мнения: 44
Остави я, според мен тя има психопатски наклонности т.е. не тези психопати, които гледаш по филмите, ами тези които срещаме в живота. А, именно хора лишени от емпатия. Тя има склонност да те търси с цел лична изгода - емоционална, физическа, финансова - там ти си прецени. Струва ми се, че е от понижено его, пък ти реши дали съм права. Не си слагай сам главата в калта.. просто я отрежи и ще се почувстваш по - добре. Напускането на токсичните хора от обкръжението определено е осезаемо. Simple Smile

Khal_Drogo Към мен ли е насочен коментара Ви?
На сърце ми е, много. Предстои й една трудност, в която искам да бъда до нея. Не знам обаче дали е правилно да й предоставя грижите и човека, който ще бъде до нея въпреки всичко. Защото не знам, но мисля, че може да се е появил друг човек Simple Smile Въпреки, че ми пише и си говори с мене след всичко. На неин приятел е казала “Дори и никой да не ме обича така, както той, в момента не чувствам, че искам да сме заедно. За в бъдеще не знам, може пак да бъдем заедно, времето ще покаже”

# 18
  • София
  • Мнения: 29 139
Авторе, тя търси ли те?

# 19
  • Мнения: X
Звучиш ми като един психопат, който гони мен и още 5 жени, и е супер убеден, че щом комуникираме с него, тайно в нас тлее невероятна любов, но, видиш ли, не искаме да си признаем колко го обичаме.
А ние (познавам другите) просто сме възпитани, защото не очакваме някой да се опитва да ни изяде. Е, бяхме възпитани. Една по една устсновихме, че дри от поздрав (здравей точка) психопатът се окуражава и влиза във фантасмагоричния си свят на 'вървят ли двама', започва да досажда все повече, наглостта му минава граници.
Както и да го въртя, бивше гадже не се търси без повод, т.е.ти искаш нещо от това момиче. Тя очаква да си си събрал разпиления акъл, но не би. От четвърт дума ти влизаш в измисления си свят и започваш да я товариш с неща, които са й през да не казвам кое, като пътьом се самоубеждаваш, че - ама ето! тя ми отговаря, значи тука има нещо, не може да е безразлична, значи просто трябв да дам най-доброто от себе си, за да види колко съм добър и да осъзнае, че ме обича...

Ето, само докато пиша това мнение, ти продължаваш да фантазираш, че си най-добрият избор за нея, обаче не го е осъзнала.

Има много просто решение - не контактувай с нея, не я търси, не й помагай. Тази жена не съществува.

За съжаление от опит знам, че това иначе просто решение е невъзможно за човек с такива маниакални отклонения като твоите.

# 20
  • Мнения: 3 597
В психологията има един много хубав термин, за бягството от психопати, с които някога си имал връзка - нарича се "no contact".
Не общуваш повече с нея/него, не звъниш, ако трябва сменяш и телефона. Блокираш и триеш от социални мрежи - само така можеш да се откъснеш от болката и да започнеш да се лекуваш.
Докато бъркаш в раната тя няма как да се затвори. Пусни я да си отиде. Докато си вторачен в нея, никога няма да срещнеш друга жена.

# 21
  • Мнения: 25 900
На такива като теб май само с ограничителна заповед може да им просветне, че не ви искат. Че сте бита карта. Че мачът е свирен. Че счупено гърне не се лепи. Че и да се залепи, няма смисъл, защото пак ще протече.
Макар че кой знае дали и това ще помогне...

# 22
  • Мнения: 3 597
На такива като теб май само с ограничителна заповед може да им просветне, че не ви искат. Че сте бита карта. Че мачът е свирен. Че счупено гърне не се лепи. Че и да се залепи, няма смисъл, защото пак ще протече.
Макар че кой знае дали и това ще помогне...

Може би момичето не иска да бъде грубо. Ама наистина трябва ли до ограничителна заповед да се стигне (авторе)?! Защо й звъниш все още? Може би ти вдига телефона, за да не бъде груба (има жени, които са доста мекушави). И ти какво? Мислиш, че още имате шанс? Не ставай смешен!

# 23
  • София
  • Мнения: 29 139
На такива като теб май само с ограничителна заповед може да им просветне, че не ви искат. Че сте бита карта. Че мачът е свирен. Че счупено гърне не се лепи. Че и да се залепи, няма смисъл, защото пак ще протече.
Макар че кой знае дали и това ще помогне...
Скептична съм.

Отвратително е това.

# 24
  • Мнения: 1 184
LD , да , към теб беше. Simple Smile Предпочитам на "Ти" , не сме на бизнес среща за "Вие". Simple Smile

# 25
  • Мнения: 360
И аз не разбрах тя търси ли те, или само ти нея. Защото във втория случай мнението ми ще е малко по - различно от горе изказаното.

# 26
  • Мнения: 44
И аз не разбрах тя търси ли те, или само ти нея. Защото във втория случай мнението ми ще е малко по - различно от горе изказаното.
случва се, но много рядко. Вчера бях при баячка, която ме попита, дали тя би желала да дойде, тъй като твърди, че са ни гледали много лоши очи и сме насъбрали много негативна енергия. Блокиран съм от всякъде, писах й от на приятел телефона, след което тя ме отблокира и ми писа.

# 27
  • Мнения: 360
Добре, Khal_Drogo. Готова съм да поспоря Grinning Въпреки, че си моята зодия, тук очевидно ни се разминават мненията. Защо да режа крайно някой стойностен човек от живота си, заради това, че някога сме били интимни? Аз съм малко чешит човек и не с всеки ми харесва да комуникарам, а истинските хора, които съм срещала в живота си са малцина, всеки от тях ми дава нещо различно. И тук не говорим за секс или емоционална изгода. А, конкретно бившият ми приятел, духовно е на такова ниво, на каквото много от познатите ми дори не мечтаят да бъдат, защото мозъците им са ограничени. Аз мога да помогна на хората да се развиват, дори без усилия, но изключително малко са тези, които на мен ми помагат да се развивам, затова и ги ценя. И докато отношенията са само приятелски и никой не бленува за другия, защо пък да не поддържаме контакт? Не виждам логична причина. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 29 139
...
Блокиран съм от всякъде, писах й от на приятел телефона, след което тя ме отблокира и ми писа.
Оставѝ момичето на мира. Държиш се като психопат.

# 29
  • Мнения: 36 197
... баячка ... Anguished

и аз събирам негативна енергия, когато някой ми трови живота

Общи условия

Активация на акаунт