Професионални серии за коса - тема 124

  • 67 579
  • 799
  •   1
Отговори
# 300
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Искам да пробвам нещо ново за Ш и М - и аз не знам какво (ФК, Милкшейк), но съм сигурна, че тук ще намеря идеи и съвети. Simple Smile
Какво търсиш ?
Ако е хидратация МШ са по скоро балансирани , но пък са много хубави, не са са агресивни и са щадящи за косата.Когато използвах само продуктите на МШ косата ми беше в топ състояние ,явно не обича и не и трябват силни серии .
Ако е силна хидратация и подхранване пробвай еластайзера, хидратиращ шампоан и балсам на ФК.
За щадяща боя Лакме Колаж, Премесе,Кюн (от личен опит) ,като последната не се предлага за съжаление в онлайн магазините което лично за мен е минус .
Сега си взех Лореал Луо , но не съм я пробвала .Взех си я заедно с маската за боядисана коса на Кюн .Маската взех от фризьорката а боята я поръчах от Арлен.
Води се без амоняк , но инфото е подвеждащо.Реално боята е ниско амонячна Simple Smile .
Откакто ползвам тоника на ФК, косопада ми драстично намаля, така че мисля че и при косопад помага..поне при мен.
Да, намаля , но не спира.Ланзата направо си го спира Simple Smile
За термо някой питаше, термото на Напура бих препоръчала .

# 301
  • София
  • Мнения: 5 562
Минавам да кажа, че си взех шампоана на Лалга и неочаквано много ми хареса. Заслужава си! Привърших шампоана на Ланза за чувствителен скалп. Той не ми допадаше като миризма, но като ефект беше супер!

# 302
  • Варна
  • Мнения: 456
danidenis,намокри един косъм и започни да го разпъваш като го държиш здраво в двата края. Ако косата е балансирана косъма трябва да пружинира. Ако се разтегля като ластик иска протеин,а ако се скъса веднага-хидратация.

# 303
  • София / Перник
  • Мнения: 584

Да, намаля , но не спира.Ланзата направо си го спира Simple Smile
За термо някой питаше, термото на Напура бих препоръчала .


Fluttershy, кое е нещато на Ланза, което спира косопада?

# 304
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814

Да, намаля , но не спира.Ланзата направо си го спира Simple Smile
За термо някой питаше, термото на Напура бих препоръчала .


Fluttershy, кое е нещато на Ланза, което спира косопада?
https://www.zlatnaribka.com/lanza/healing-nourish-protiv-kosopad … ng-hair-treatment това, при теб не знам дали ще спре косопада.
При мен го спря ,на четката се намират едно две косъмчета, а дори има случаи в които няма нито едно косъмче.Това си е постижение за мен Simple Smile
Никак не е икономичен ако се използва по описания начин и също ми омазнява косата използван по начина на употреба посочен в сайта. Пръскам по веднъж след къпане ,т.е 3 пъти седмично .

Цитат
Начин на употреба: Напръскайте директно върху скалпа два пъти на ден без да измивате.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 456
Днес си взех това(за бърз растеж,нямам косопад)www.zlatnaribka.com/protiv-kosopad/stimulirane-rastezha-na-kosat … stimulator-250-ml
С търсачката не открих много мнения.На първо ползване-загрява и не омазнява.Има ли доволни/недоволни, какво ви е мнението за него?

# 306
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Днес си взех това www.zlatnaribka.com/protiv-kosopad/stimulirane-rastezha-na-kosat … stimulator-250-ml
С търсачката не открих много мнения.На първо ползване-загрява и не омазнява.Има ли доволни/недоволни, какво ви е мнението за него?
Принцесата , пишеше за него  Simple Smile .

# 307
  • Мнения: 2 726
Провайбър на Лореал доста време ги подценявах, едни мостри за средно увредена коса, сигурно повече от година стояха без да ги погледна, обаче последният път си усетих косата вече пренаситена откъм хидратация и те бяха единственото протеиново нещо вкъщи - ами много съм доволна, уплътни я сякаш, първият ден след измиването бях много бухнала, следващите два дена обаче стои много хубаво косата - кротната и пада тежко.
Та останах само със сините джойковци и имам нужда да напазарувам вече. Днес ми дойдоха два шампоана - лакме дийп кеър и възтановяващия на Олиосета - този който е с арган и японска камелия, а утре очаквам хидратиращата маска за плътна коса на мароканойл. Въобще сътворих една "манджа с грозде" - едно с едно нямам от една серия. Сега се чудя маските, които са към шампоаните ли да поръчам, или провайбър която ми се отрази добре, или възтановяващата маска на Епруваж, дето и имам мерак от много време...

Aрсен, двата шамоана които днес си получила, кога ги поръча като дата?
Понеже имам поръчка направена събота следобяд, вчера сутринта звънях да ми премахнат един продукт от нея, и днес си гледам в профила и този продукт си стои и поръчката стои със статус приета, а не изпратена.
 Та затова те питам да си сверя часовника, че нещо много се бави.

# 308
  • Мнения: 31 165
Днес си взех това(за бърз растеж,нямам косопад)www.zlatnaribka.com/protiv-kosopad/stimulirane-rastezha-na-kosat … stimulator-250-ml
С търсачката не открих много мнения.На първо ползване-загрява и не омазнява.Има ли доволни/недоволни, какво ви е мнението за него?
Аз го ползвам от години и съм много доволна от него. Много ми загрява, но не ми омазнява силно корена. Ползвам го веднъж на ден пролет и есен и три-четири пъти седмично през останалото време.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 tyzarka аз направих едно ударно едномесечно ползване по предписание. Сутрин и вечер. Наложи се да мия косата по-често вместо през 2-3 дни миех през ден. Много благотворно се отразява на скалпа,а и растеж има видим. Последното никак не ме радва,защото нямам грам желание да боядисвам 2см. корени с побеляло  Laughing ама който каквото си няма.... Ползвам го след всяко миене в момента и аз. Пази лицето,защото предизвиква брутално зачервяване ако попадне на него.
  Арсен баш манджа с грозде си сготвила  Laughing Laughing. Според мен вземи Епруваж. Дийп кеър шампоанът е балансиран с превес на протеина. Не го харесвам,но аз не понасям марката като цяло. Има си много фенове дано се разберете.
 Олиесета с камелия не го познавам,но би следвало да е също протеинов.
  Маската на Епруваж я ползвам с Хроноложист или с Меди хидрокленс.
  Можеш да погледнеш и Напура С9 за маска. Това е наистина добър протеин-много я обичам.

  Профайбър имам лилавата маска. Това беше продуктът,с който преди време възстанових изгоряла късаща се,ужасна коса. С времето обаче ми стана тежкаи я зарязах в архива.
 

# 310
  • Варна
  • Мнения: 456
Много ви благодаря,момичета,чувствам се още по-нахъсана Laughing
Аз я мия през ден и боядисвам на 20 дни,така че няма проблем.Дори се надявам да започна на 15 дни. Докато не си я видя пак до кръста няма да мирясам.

# 311
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Много ви благодаря,момичета,чувствам се още по-нахъсана Laughing
Аз я мия през ден и боядисвам на 20 дни,така че няма проблем.Дори се надявам да започна на 15 дни. Докато не си я видя пак до кръста няма да мирясам.
Само корени ли правиш на 15 дни?

# 312
  • Варна
  • Мнения: 456
Да, само корени.Светло руса,с 12-ка.От 2 години не съм я боядисвала цялата и в четвъртък имам час за цялостно.

# 313
  • Мнения: 1 860
Бихте ли ми препоръчали пяна за коса,от която сте доволни и по възможност с максимално силна фиксация?

# 314
  • Мнения: 1 402

  Арсен баш манджа с грозде си сготвила  Laughing Laughing. Според мен вземи Епруваж. Дийп кеър шампоанът е балансиран с превес на протеина. Не го харесвам,но аз не понасям марката като цяло. Има си много фенове дано се разберете.
 Олиесета с камелия не го познавам,но би следвало да е също протеинов.
  Маската на Епруваж я ползвам с Хроноложист или с Меди хидрокленс.
  Можеш да погледнеш и Напура С9 за маска. Това е наистина добър протеин-много я обичам.

  Профайбър имам лилавата маска. Това беше продуктът,с който преди време възстанових изгоряла късаща се,ужасна коса. С времето обаче ми стана тежкаи я зарязах в архива.
  
Отново едно голямо благодаря, ще го измисля... ще дебна нещо изгодно от тези. Simple Smile
polin4eto и аз в събота, поръчах.

Общи условия

Активация на акаунт