Професионални серии за коса - тема 124

  • 67 644
  • 799
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 726
Мерси, арсен, обадиха ми се днес следобед, че единият шампон е свършил и утре ще заредят, та в четвъртък ще си получа поръчката.

# 316
  • Мнения: 2 614
Влизам да се похваля с последните покупки. Супер доволна съм от тази маска
https://www.notino.bg/orofluido/beauty-intenzivna-khidratirassha … -bojadisana-kosa/
Разплита ми косата идеално и става много мека. Маската ухае страхотно. Досега с друг продукт не е имало такъв ецект. Иначе ми е много гъста, суха и къдравееща косата.
Взех си и това
https://www.hairandbeautyonline.com/en/orofluido-amazonia-recons … oil-rinse-st.html
Харесва ми, но е много неикономично.
Сега искам да си поръчам нещо за растежа Simple Smile Чета, чета но още не мога да взема решение.

# 317
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
И аз влизам да похваля маската на кюн за боядисана коса.Косата след нея стана лигава под душа,сложих серума на маракеш  след баня(друг финиш не съм слагала)..Косата се разреса без проблем,подредена,мека и блестяща и в същото време и плътна към върховете.

# 318
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Fluttershy, снощи гледах маската на Кюн в Арлен и си я поръчах. Бях ползвала тяхна мостра и ефекта ми хареса много.  Лъскава, подредена и плътна коса Blush

# 319
  • Мнения: 2 810
Здравейте, момичета! Не знам дали има по-подходяща тема(писах и в "Къде в София") Търся си фризьор, който да ме боядиса, или пък омбре...Не съм сигурна още, искам и да обсъдя с някой, който е по на "ти" с тези неща...Става дума за района на Бели брези или Люлин. Благодаря Heart 

# 320
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Fluttershy, снощи гледах маската на Кюн в Арлен и си я поръчах. Бях ползвала тяхна мостра и ефекта ми хареса много.  Лъскава, подредена и плътна коса Blush
Значи не е само при мен този ефект.
Много приятно ме изненада.
Не очаквах а в комбинация с маракеш все едно не е моята коса Simple Smile Ненатрапчивия, лек и приятен аромат е бонус  Simple Smile В дългосрочен план ще видя как ми се отразява на косата .Ще я редувам с ланза кератин Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 974
Blondyberry, за Люлин  -La Fleur! Цвети е страхотна, имат страница във Фб, може да разгледаш.
Между лилавата маска Профайбър и червената Тиги, коя е по-добра за суха, изрусена коса?

# 322
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Fluttershy , определено и мен ме изненада! Дори се чудя дали да не поръчам и маската vital nutrition?!Любопитно ми е как ще се отрази и тя.
Трябва да пробвам с маракеш,имам серума и още не съм го отваряла.

# 323
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Fluttershy, снощи гледах маската на Кюн в Арлен и си я поръчах. Бях ползвала тяхна мостра и ефекта ми хареса много.  Лъскава, подредена и плътна коса Blush
Значи не е само при мен този ефект.
Много приятно ме изненада.
Не очаквах а в комбинация с маракеш все едно не е моята коса Simple Smile Ненатрапчивия, лек и приятен аромат е бонус  Simple Smile В дългосрочен план ще видя как ми се отразява на косата .Ще я редувам с ланза кератин Simple Smile

Коя е маската на Кюн, която коментирате и каква е по принцип косата ви?

# 324
  • Мнения: X
Здравейте, купих си Ампула с алгае за супер възстановяване Lalga.BOLSTER 12 мл и искам да питам след като сте я слагали и я изплакнете, слагате ли балсам/маска или ампулата е достатъчна? И понеже някои от вас писаха, че я ползват на два пъти-как съхранявате останалото количество до следващия път?

# 325
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Fluttershy, снощи гледах маската на Кюн в Арлен и си я поръчах. Бях ползвала тяхна мостра и ефекта ми хареса много.  Лъскава, подредена и плътна коса Blush
Значи не е само при мен този ефект.
Много приятно ме изненада.
Не очаквах а в комбинация с маракеш все едно не е моята коса Simple Smile Ненатрапчивия, лек и приятен аромат е бонус  Simple Smile В дългосрочен план ще видя как ми се отразява на косата .Ще я редувам с ланза кератин Simple Smile

Коя е маската на Кюн, която коментирате и каква е по принцип косата ви?
Кюн за боядисана коса .Косата ми е права тънка  , дълга ,боядисване в натурален цвят ,близък до моя .

# 326
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Моята също е права и тънка,средна дължина, боядисвам се в черно. Резултата от Кюн ми хареса много.

# 327
  • Мнения: 282
Предполагам става въпрос за на Кюн маската от бялата серия Color Brillianz?  Ще дебна ако я пуснат като безплатна мостра,  за да я пробвам първо, така преди време харесах Vital Nutrition, хубавото на тестерите на Кюн на маските е, че са доволно количество. Интерсно ми стана за комбинацията с Маракеш.

Брук Дейвис Аз бих избрала червената Тиги, мисля, че ще ти хареса много.

Ще правя поръчка на LuoColor боята, ще ми бъде второ боядисване с нея и ще дам отзиви.

# 328
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Предполагам става въпрос за на Кюн маската от бялата серия Color Brillianz?  Ще дебна ако я пуснат като безплатна мостра,  за да я пробвам първо, така преди време харесах Vital Nutrition, хубавото на тестерите на Кюн на маските е, че са доволно количество. Интерсно ми стана за комбинацията с Маракеш.

Брук Дейвис Аз бих избрала червената Тиги, мисля, че ще ти хареса много.

Ще правя поръчка на LuoColor боята, ще ми бъде второ боядисване с нея и ще дам отзиви.

Да, за същата става на въпрос .
Направих манджа с грозде , но резултата е страхотен .
Измих с виши, сложих маската на кюн, после крем маракеш и накрая термозащита .И резултата е на лице.Цял ден не мога да спра да си пипам косата и да се радвам на косата си.

# 329
  • Мнения: 1 153
Здравейте, купих Kerastase Discipline Fluidissime, но не съм доволна.

Може ли мнение за Kerastase STYLING L'INCROYABLE CREME? Дали е подходящ за гъста коса с дебел косъм, изправям с преса два пъти седмично?

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт