Професионални серии за коса - тема 124

  • 67 394
  • 799
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
Обичах, много благодаря, че и този път не ни остави без тема Heart
1. Топ продукти за 2018г. - Moroccanoil Intense Hydrating mask,  Балсам Маrrakesh, маска Чудо на Marrakesh и шампоан и балсам за тониране на PK.
Имам много нови продукти, сред които се надявам, че ще открия още нови любимци през тази година, но съм си дала обещание, че ще включвам постепенно.
2. Must have за 2019г. - Olaplex. Досега няколко години използвам ColorpHlex и съм решила, че е време за промяна, особено след коментарите от предната тема.

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 08:58 от aiki_ira

# 31
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Ооо да, бях забравила за още един топ продукт за 2018, а именно Силнохидратиращото със шипка Орайт. Първо си взех от най - малката опаковка, след 3 проби си взех най - голямата.

# 32
  • Мнения: 228
Извинявам се, но може ли някой да ми сподели линк към Термо олиото на Напура, защото не мога да намеря продукт с точно такова наименование Flushed

# 33
  • Мнения: 1 713
Извинявам се, но може ли някой да ми сподели линк към Термо олиото на Напура, защото не мога да намеря продукт с точно такова наименование Flushed

https://www.zlatnaribka.com/napura/napura-nxt-thermo-termozashti … -na-kosata-150-ml

Заповядай

# 34
  • Мнения: 228
bonibon благодаря за линка. Иначе и Керастаз имат "сериозни" намаления Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 5 549
На моята коса не й харесва хидратиращото олио с шипка на О'Райт. От олиата на О'Райт, които съм пробвала, ги класирам така:

1. олиото пурпурна роза (най-добре ми е на косата с него)
2. олиото златна роза (най-много ми харесва как мирише, но като ефект не е толкова добро като пурпурната);
3. олиото с шипка (не е за мен, най-големият му плюс е, че е много икономично)

Ще си взема някой път и олиото с кафе, че не съм го пробвала до сега.

Прекрасно ми се отразява на косата олиото на Ланза (изтърпявам му миризмата заради ефекта), но не е икономично, косата си има нужда от много повече от него, отколкото от други олиа.

Направих наскоро една поръчка и с нея получих като подарък мостра от олиото на Макадамия. Още не съм го използвала, но се надявам да ми допадне. Като цяло се разбирам добре с марката.

# 36
  • София
  • Мнения: 299
Привет, дами!

Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

В ЗР вече е налична системата за предпазване на ColorpHlex. Зная, че няколко момичета тук отдавна чакаха зареждане.. И аз в това число. Blush

Топ продукти за 2018-та нямам. Затрупала съм се с продукти, започнах и да подарявам. Най-често, обаче, май ползвам серията Хроноложист и незаменимият ми Еластисайзер с нероли и здравец на Кингсли. Него го потретвам. Също съм с чудесни впечатления от балсама за дълга коса на Керастаз. Доволна съм от резултата му и при самостоятелно ползване, и след маска.

Единственият продукт в списъка за 2019-та  беше някоя от системите за предпазване при боядисване. Днес си поръчах и скоро не смятам нищо до купувам, въпреки, че доста ме изкушавате с отзивите си за термото на Напура.

# 37
  • Мнения: 3 542
Flowers Hibiscus Благодаря за темата, Обичах Flowers Hibiscus
Доста неща открих през миналата година, най-значимото май е Олаплекс.
За през тази година май искам да видя нещо на Кюн, но тук където живея марката не е позната, интересна ми е боята най-вече.

# 38
  • София
  • Мнения: 318
Дами, някоя от вас да ми препоръча студена преса за терапии? Че темата е обсъждана преди бая време и линковете вече не работят.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Обичах, много благодаря, че и този път не ни остави без тема Heart
1. Топ продукти за 2018г. - Moroccanoil Intense Hydrating mask,  Балсам Маrrakesh, маска Чудо на Marrakesh и шампоан и балсам за тониране на PK.
Имам много нови продукти, сред които се надявам, че ще открия още нови любимци през тази година, но съм си дала обещание, че ще включвам постепенно.
2. Must have за 2019г. - Olaplex. Досега няколко години използвам ColorpHlex и съм решила, че е време за промяна, особено след коментарите от предната тема.

Aiki_ira, може ли да опишеш балсама Маракеш? Евентуално дали има аналог и доближава ли се, като действие на маската чудо?

Наскоро и аз ползвах мостра на олиото Макадамия за нормална към плътна коса и много ми хареса. Т.к имам доволно много от олиото Ланза и Орайт, поръчах една 30ка от Агора бюти, добавка към поръчка, но те вместо него са ми изпратили класическото, което някога съм имала, но не съм повторила Simple Smile Определено ще го купя.

# 40
  • Мнения: 221
*dreamer*, балсама на Маракеш при мен се държи като по лека версия на маската Чудо. Като състав е същия, но две от маслата са разменени и предполагам пшеничния протеин е по-малко, но...не мога да правя изводи. Доста по-добре ми омекотява косата, по-лека (но добрия смисъл), много лъскава и с много живи краища. Лятото, когато бях на море имаше 1 път, в който го почувствах недостатъчен за моята коса, но аз имам и руси кичури, а и съм с по-светъл от твоя цвят. Във всички други случаи косата ми се чувства много жива и лъскавичка с него. Още нещо, ако може да те ориентира, това е, че маската Чудо при мен утежнява, ако опитам да я ползвам повече от 2 пъти последователно, но балсама мога да си позволя по-често да го ползвам.
От балсама косата ми е по-мека и живичка, от маската Чудо косата ми е доста уплътнена и тежко падаща. На мен и двата ефекта много ми харесват.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 308
Някой по напред хвалеше за тънка коса шампоана на Маракеш с конопено и арганово масло , но сега гледам в ЗР (на промоция дори ) има 4 вида и не откривам разлика.
Бях писала по напред, но все още търся моите продукти. С тънка, бързоомазняваща коса съм. Пробвах ФК, Макадамия и търся следващия... Приемам предложения

# 42
  • Някъде там
  • Мнения: 4 785
Някой по напред хвалеше за тънка коса шампоана на Маракеш с конопено и арганово масло , но сега гледам в ЗР (на промоция дори ) има 4 вида и не откривам разлика.
Бях писала по напред, но все още търся моите продукти. С тънка, бързоомазняваща коса съм. Пробвах ФК, Макадамия и търся следващия... Приемам предложения
Разликата е само в аромата.Състава им е идн и същ

# 43
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 Някой пробва ли вече новото олио на Олиесета за боядисана коса  newsm78. Имала съм това с арган и ленено семе,в момента имам с арган и камелия за изтощена коса. Интересува ме новото как е като аромат и как се предствавя в сравнение с другите две.

# 44
  • Мнения: 2 428
Момичета, има ли нов вариант на това олио Kerastase Nutritive Oleo Relax, никъде не го намирам по нашите сайтове, а ми е на свършване?

Общи условия

Активация на акаунт