Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 246

  • 52 186
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug



Натоварени сме в тези предпразнични дни, но... все ще успеем и да се обадим  Wink
Новото - не изпускаме, в час сме дори и да мълчим  Simple Smile



А щом и в Парагвай знаят за Туба...  Wink ние ли да изпуснем  Joy Joy Joy

Радвам се, че в други страни помнят 20 минути и заради него дори купуват ДК и съжалявам, че у нас той все още стои някъде скрит...



Искам да ви пожелая лека подготовка и весело посрещане на празника!  Peace

Аз... не знам кога пак ще успея да се обадя... в такива дни други ми правят графика и...  Wink Simple Smile

# 646
  • Мнения: 41 686
                  Добро утро на Разпети петък! Hug

                     Мир и любов във всеки дом!
                         Бъдете благословени!

         



Линка Hug,благодаря за споделеното от снощи! bouquet

Вичи HugЦвети Hug,за днес! bouquet bouquet

При мен всичко си е нормално за празниците! WinkДъщерята вчера беше в Б-с и се видяхме!Ще ставам баба за втори път! LaughingИзпратих подаръците за внучката!Останала доволна и ме се обади вечерта да ми благодари! Peace А синът с приятелката си ще дойдат на гости на Великден! Peace





Хубав ден и приятна подготовка за празника! Hug

# 647
  • Мнения: 9 993
Здравейте!  Hug



Разпети петък!
Ден, призоваващ към смирение и търпение. Praynig
Но ще изгрее слънце и на нашата улица.   Peace
Докато ние чакаме, къде търпеливо, къде не, нещо да ни покаже Туба (до началото на новия сезон, аз лично нищо не очаквам  Sad), други актьори имат сериозни постижения.
Бирсен А. е голяма фенка на Онур и отново смята, че е най-най- в сериала Стълкновение.
https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1121507982481735680
Цитат
✔ Онур Сайлак даёт уроки актерского мастерства,и снова шикарная игра в сериале #Столкновение✨;🎬


А самият Онур утре ще има разговор за кино със зрители
https://twitter.com/elifhopyar/status/1118489562584625152
Скъпи приятелю в последното събитие от сезона
@kerem_akca и актьор-режисьор @AosOnursaylak
 Ние сме домакини на много приятно кино интервю. Ще чакаме всички любители на филма.
@atasehirbld



Канал АТВ е продал ПС в Испания. А Аси кой го продава, не е ясно. Чета, че искат да го купят, ама май се продава само като сценарий. Crossing Arms


Цитат
Репортаж журналиста @adolforh для испанского телеканала @divinity_es о великой турецкой актрисе Тубе Бюйюкюстюн.
Что? Очарованны Тубой, не так ли? Что ж, теперь я собираюсь дать вам некоторые данные, которые сделают её вашим любимым человеком на планете, фаворитом. Вот, пожалуйста. Она посол доброй воли ЮНИСЕФ. Активно поддерживает детей и борется за права беженцев. И она без ума от кошек и собак.
Мы открыли для себя Тубу Бюйюкюстюн, главную героиню турецких сериалов, которые сейчас стремительно продвигаются, актрису, которая сыграла героиню Сюхан, на канале Divinity. Её работа в качестве актрисы пришла неожиданно, и с тех пор ей удаётся быть успешной в мире киноиндустрии. В 2003 году она получила свою первую роль в сериале, и с тех пор её жизнь сосредоточена на киноискустве. В юном возрасте проявляла большой интерес к математике, декорации и изобразительному искусству. У Тубы более 3-ох миллионов подписчиков в инстаграм. Она была замужем, развелась, и теперь её сердце снова занято. Она мать двоих близнецов и очень любит животных.
https://www.divinity.es/karasevda/delicias-turcas/suh..
https://vk.com/clubtuba507
https://vk.com/video-63875573_456240106?list=9f059a715a9b8d9142




Е,мили мои, да се въоръжим с търпение и смирение и да изчакаме хубави новини от нашето момиче.
Желая ви топло огнище и успешно приготвяне за Великден!  Hug


Хубав ден!  Hug

# 648
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Цвети HugЗлати HugЛинка HugБлагодаря ви за всичко споделено.

                   

Добро утро ! Simple Smile
Да си пожелаем .доброта ,светлина и радост .Много любов и разбирателство с най- близките ни хора .
Да съхраним здрави и щастливи нашите семейства. Много слънце ,усмивки и спокойствие да радват домовете ни !

                         

       

               

                 

Приятен и ползотворен ден ви желая bouquetНамерете малко време и за вас самите,да отдъхнете ,да релаксирате, време за каквото си искате,лично за вас.

# 649
  • Мнения: 41 686
Добро утро на Велика събота! Hug

Нека има много здраве,любов и светлина в сърцата и домовете ви!!!





Линка Hug bouquet Вичи Hug bouquet







Прекрасна събота на всички! HugСветли празници!

# 650
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug



Линка, Вичи, Злати  Hug най-активните ни дружки... благодаря ви за всичко, което правите, докато ние другите, увлечени от реал не смогваме всеки ден да се появим  Peace

Аз и сега отлитам... такъв ми е реалът... По празници си идват някои хора  Wink и обикаляме по другите...  Joy Joy Joy
Затова ви пожелавам весело посрещане, много хубави емоции да съберете!  Peace



# 651
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
Благодатният огън вече е сред нас, а с това и вестта за Възкресението, но ние ще почакаме до полунощ да се поздравим според традицията!

Злати, чудесна новина около теб Hug Всичко да е наред и да мине леко Praynig

ДК ще го дават в Швеция и то след 20 минути! Има защо да се заинтересуват шведите Laughing Това е новина, все пак това си е Западна Европа!

Линка, благодаря, че редовно ни осведомяваш за Онур въпреки предпочитанията ти bouquet Онур наистина прави силна роля. С лекота и съвсем естествено сменя насторенията си, при това много убедително. Усещаш героя  му. Много благодатна му е и ролята. В повечето случаи точно този тип герои са много по-интересни, от главните, особено ако са предсавени в култ и пред тях няма истински дилеми. Играта на нерви и на хладнокръвно надмощие на "лошите", диалозите  им, са си удоволствие да се следят. "Добрите" са доста по-скучновати и предвидими, при това ултимативни. Знаеш, че до финала ще останат на крака, изгарящи, за да светят. За радост на феновете на актьори Wink



СВетъл празник Hug 

# 652
  • Мнения: 4 224
Привет, дружки

Благодатния огън и тази година слезна при нас  Peace



Една приятелка ми изпрати видео от църквата в Йерусалим. Беше над 1ч и 30 мин. Изгледах го с мишката Peace

Тези дни уж почивни, а аз не се спрях от разни задачи  ooooh!  А днес за капак и пералнята ми се скапа Mr. Green Добре, че си бях в къщи, че не стана наводнение до комшиите отдолу  Joy Да се надявам в следващите 2 дни да си почина повече. Както и да имам повече време за срещи в реала, както и за къщичката ни

Благодаря ви за споделеното и подръжката на темата Линка  Hug, Вичи Hug, Злати  Hug
Прекрасна новина си споделила с нас, Злати Heart Eyes Нека всичко да върви по мед и масло с внуче номер 2 , както и с майка му Praynig
Цвети Hug естествено, че гостите ти ще са с предимство за твоето внимание

Баги Hug толкова суперлативи пишете с Надин Peace за Онур в Стълкновение, че ще взема да го изгледам в един момент

В навечерието на Великден да ви предложа материал за четене  Flutter Whistling

Великденски традиции и забавления на столичани в края на XIX век
http://glasove.com/categories/skandalyt/news/velikdenski-tradici … bviJlMdugRr5dZ3wQ

https://www.facebook.com/cobreca.abreca/videos/2050784075013974/?t=4
Едно прекрасно аниимирано клипче за живота на Исус Христос. Не можах да го намеря в тюбето за съжаление Sad

И още нещо Peace
Ако си говорите сами значи сте високоинтелигентни
Поне имам хубаво оправдание ако някой ме засече Laughing
https://www.expert.bg/curious/Ako-si-govorite-sami-znachi-ste-vi … 0n99z_Q71CWHPau78



Светла празнична вечер!

Нетът ми тази вечер е отврат. Над 2 часа си пиша поста ooooh!

Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 23:15 от kanti

# 653
  • Мнения: 9 993
Добро утро!  Hug



Нека донесе любов и светлина във всеки дом!  Praynig Praynig Praynig
Честит Великден!  Hug



Честит имен ден, Вичи!  Heart Eyes
Здраве, щастие любов в дома ти и много късмет във всичко!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Весел празник на всички!  Hug

# 654
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug Hug
Канти HugБаги HugЗлати HugЛинка HugЦвети HugНадин HugБлагодаря ви момичета за всичко споделено. bouquet

                     

Честит Великден!
Бъдете здрави и обичани, обичайте, имайте вярата и любовта и всеки ваш миг да е прекрасен и вълшебен!
Нека вярваме, че по-хубавите неща ще дойдат ако не спираме пред трудностите и не губим вярата и надеждата си!
Нека всички имаме светли дни, изпълнени с мир, любов и щастие! Бъдете здрави!
Здраве и благоденствие за всички вас и вашите семейства ,мили дами.

                 

                       

Дами,
Скрит текст:
Почерпете се за мое здраве.


Линка HugБлагодаря ти.
Весел празник на всички вас,дами.

# 655
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте  Hug

и... ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Честит ВЕЛИКДЕН!  bouquet



Вичи  Hug а на теб и Честит Имен ден! Здрава и много щастлива да си!  newsm51



Щастливи и радостни мигове с близките, пожелавам на всички!  Peace

# 656
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug





Христос воскресе!Честит Великден!
Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви!
Много здраве и благополучие,скъпи приятелки! Heart Eyes

Вичи Hug,честит имен ден! Heart Eyes
Много здраве,щастие и късмет! newsm51



Баги HugВичи HugКанти HugЛинка HugНадин HugЦвети HugРали HugСаби Hug,светли празници! easter



Прекрасен празничен ден! Hug easter



# 657
  • Пазарджик
  • Мнения: 425




Бъдете честити, благословени и щастливи приятелки !

# 658
  • Мнения: 9 993
Воистина Воскресе!
Вичи  Hug Цвети  Hug Злати  Hug Гуга  Hug Баги  Hug Канти  Hug Надин  Hug Сабинка  Hugздраве, щастие и благоденствие на вас и вашите семейства и близки!  Praynig Praynig Praynig


Цитат
Туба и Умут../инстаграм Умута/
1 января 2019 года .. #Венеция
Днес е празник, не може да сме без нова, дори и стара  Laughing снимка!  Hug
Баги  Hug не съм фен на човека Онур, защото не го познавам, но на актьора Онур съм сериозен фен!  Peace
Още от Аси, а после от ПС - неговите образи са двояки, т.е. не си сигурен добър или лош е героя, дори в Аси, където образа беше твърдо разписан  Laughing - драстична промяна в героя м*у  първи и втори сезон.  Rolling Eyes
Обича такива нееднозначни герои и ги играе много успешно.



Аз, всъщност, не съм фен на нито един актьор като човек - не ги познавам, не знам дали ги харесвам като хора.
Единствено Туба харесвам и като актриса и като личност, но това е на емоционална основа.  Laughing
На нея прощавам и грешките, както човек прощава на децата си - ядосва се, но любовта е по-силна.  Simple Smile



Канти  Hug благодаря за интересните четива.  bouquet Въртят, сучат, и всичките  отрицателни черти - като мързел, разговорите със себе си на висок глас, разхвърляността, припряността и т.н. ги изкарват като признак на интелигентност!  Joy Супер!  Joy
Ето и от мен едно забавно четиво - зодиите като заглавия на филми
https://www.obekti.bg/misterii/vmesto-vic-12-te-zodii-kato-zagla … 249rdTZOHkXgGoEK4
Туба - Рак - „Първичен инстинкт“.
Онур - Телец: „Беднякът милионер“.
Умут - Риби: „Отнесени от вихъра“.
Мая и Топрак - Козирог: „Умирай трудно“.


Цитат
автор публикации: Cesur ve Güzel/TuKi

🆕Сегодня пресса📥🖋
Туба Бюйюкюстюн, наслаждается природой вместе с близнецами!
Знаменитая актриса Туба Бюйюкюстюн отправилась в отпуск со своими близнецами Топрак и Майей во Францию. Успешная актриса, которая наслаждалась зеленой природой со своими близнецами, поделилась этими моментами в своем аккаунте в социальных сетях. Не ускользнуло от глаз, как близнецы, которые интересуются фотографией, не отпускали из рук свои фотоаппараты.


Да не повярваш, но дори Ранини отбелязва, че шведите са купили ДК!  Mr. Green
Цитат
http://www.ranini.tv/haber/36390/1/cesur-ve-guzel-diz..
Блоггер Ранини пищет сегодня о трансляции сериала "Смелый и Красивая" в Швеции:

Сериал производства Ай япым, который распространяет фирма Экко Райтс, будет показан по каналу SVT 2. В 2013 канал - первая организация в Западной Европе, инвестирующая в турецкие сериалы. На канале транслировались сериалы "20 минут" и "Вдребезги".
После заключения соглашения генеральный директор Экко Райтс Фредрик Мальмборг прокомментировал: "Только в Испании в этом году мы продали свыше 700 часов контента. Мы уверены, что эта модель повторится и в Западной Европе.
Номинант на Международную премию "Эмми", сериал "Смелый и Красивая" транслировался на канале Стар в 2016 - 2017 годах и был продан в более чем 80 стран. В главных ролях - Туба Бюйюкюстюн и Кыванч Татлытуг.


Това беше всичко от мен!  Hug



Приятна празнична вечер!  Hug

# 659
  • Мнения: 4 224


Честито Възкресение Христово, момичета!
Здраве, Любов и Хармония в семействата ви да царят! Peace



Вичи, ЧИД!   newsm51
Освен  крепко здраве ти пожелавам и много сбъднати щастливи моменти с любимите ти хора!  Peace
Наздраве!

Скрит текст:
Воистина Воскресе!
Вичи  Hug Цвети  Hug Злати  Hug Гуга  Hug Баги  Hug Канти  Hug Надин  Hug Сабинка  Hugздраве, щастие и благоденствие на вас и вашите семейства и близки!  Praynig Praynig Praynig


Цитат
Туба и Умут../инстаграм Умута/
1 января 2019 года .. #Венеция
Днес е празник, не може да сме без нова, дори и стара  Laughing снимка!  Hug
Скрит текст:
Баги  Hug не съм фен на човека Онур, защото не го познавам, но на актьора Онур съм сериозен фен!  Peace
Още от Аси, а после от ПС - неговите образи са двояки, т.е. не си сигурен добър или лош е героя, дори в Аси, където образа беше твърдо разписан  Laughing - драстична промяна в героя м*у  първи и втори сезон.  Rolling Eyes
Обича такива нееднозначни герои и ги играе много успешно.



Аз, всъщност, не съм фен на нито един актьор като човек - не ги познавам, не знам дали ги харесвам като хора.
Единствено Туба харесвам и като актриса и като личност, но това е на емоционална основа.  Laughing
На нея прощавам и грешките, както човек прощава на децата си - ядосва се, но любовта е по-силна.  Simple Smile



Канти  Hug благодаря за интересните четива.  bouquet Въртят, сучат, и всичките  отрицателни черти - като мързел, разговорите със себе си на висок глас, разхвърляността, припряността и т.н. ги изкарват като признак на интелигентност!  Joy Супер!  Joy
Ето и от мен едно забавно четиво - зодиите като заглавия на филми
https://www.obekti.bg/misterii/vmesto-vic-12-te-zodii-kato-zagla … 249rdTZOHkXgGoEK4
Туба - Рак - „Първичен инстинкт“.
Онур - Телец: „Беднякът милионер“.
Умут - Риби: „Отнесени от вихъра“.
Мая и Топрак - Козирог: „Умирай трудно“.


Цитат
автор публикации: Cesur ve Güzel/TuKi

🆕Сегодня пресса📥🖋
Туба Бюйюкюстюн, наслаждается природой вместе с близнецами!
Знаменитая актриса Туба Бюйюкюстюн отправилась в отпуск со своими близнецами Топрак и Майей во Францию. Успешная актриса, которая наслаждалась зеленой природой со своими близнецами, поделилась этими моментами в своем аккаунте в социальных сетях. Не ускользнуло от глаз, как близнецы, которые интересуются фотографией, не отпускали из рук свои фотоаппараты.


Да не повярваш, но дори Ранини отбелязва, че шведите са купили ДК!  Mr. Green
Цитат
http://www.ranini.tv/haber/36390/1/cesur-ve-guzel-diz..
Блоггер Ранини пищет сегодня о трансляции сериала "Смелый и Красивая" в Швеции:

Сериал производства Ай япым, который распространяет фирма Экко Райтс, будет показан по каналу SVT 2. В 2013 канал - первая организация в Западной Европе, инвестирующая в турецкие сериалы. На канале транслировались сериалы "20 минут" и "Вдребезги".
После заключения соглашения генеральный директор Экко Райтс Фредрик Мальмборг прокомментировал: "Только в Испании в этом году мы продали свыше 700 часов контента. Мы уверены, что эта модель повторится и в Западной Европе.
Номинант на Международную премию "Эмми", сериал "Смелый и Красивая" транслировался на канале Стар в 2016 - 2017 годах и был продан в более чем 80 стран. В главных ролях - Туба Бюйюкюстюн и Кыванч Татлытуг.


Това беше всичко от мен!  Hug



Приятна празнична вечер!  Hug
Линка Hug празник, празник но ето че отново си ни донесла ново споделена стара снимка на Туба и Умут Heart Eyes Хубава снимка. Чудя се някой от тях двамата ли е направил снимката? newsm78

Линка
Peace важното от тези статии, е че  разбираме, че не сме единствени с такива "особености". А и какво по-хубаво от това, когато е написано и с положителни изводи Laughing

Цвети Hug, Злати Hug, Гуга Hug радвам се, че сте успяли да наминете насам в празничния ден

Баги Hug, Надин Hug, Сабинка Hug Честит празник и на вас

И от мен нещо ново старо Whistling
Туба си разхожда кученцето на ул.Багдат на 1.04.2019
https://twitter.com/Cuneyt_Demirer/status/1122598562154651648
Ето го видимо Peace



Една хубава притча за завършек на деня Peace
НАЙ-ВЕЛИКАТА ТАЙНА НА ЖИВОТА
Скрит текст:

Един халиф имал всичко, за което човек може да мечтае – власт, несметни богатства, предани поданици. Но наслаждавайки се на всичко това, халифът изведнъж разбрал, че животът му е празен и безцелен. Той не виждал какъв е смисълът на неговото съществуване на този свят.

Дните се точели сиви и еднообразни. Съветниците на отегчения халиф се опитвали да ангажират вниманието му с държавните дела, мъдреци и пътешественици му разказвали приказни истории за далечни страни и невероятни чудеса. Но всичко било напразно. Халифът стоял мрачен и апатичен и гледал все по-разсеяно и безучастно на света около себе си. Животът му бил толкова скучен и безсмислен... Отчаяно се опитвал да намери изход.

Един ден някакъв пътешественик разказал на халифа за стар отшелник, на когото била открита великата тайна на живота – той знаел какъв е смисълът на живота.

Като чул това, за пръв път от много години очите на халифа заблестели, а сърцето му забило учестено. Той веднага се приготвил за път и предупредил придворните, че тръгва на дълго пътешествие и взема със себе си само стария си верен слуга, който бил с него още от детството му.

Тръгнали халифът и слугата на път. За да стигнат до далечните земи, в които живеел отшелникът, трябвало да минат през пустинята. А тя, както било известно, жестоко наказвала тези, които се отнасят с нея без необходимото уважение.

Тъй като нямали водач, двамата пътници бързо се заблудили, а по време на пясъчна буря изгубили камилите и по-голямата част от своя багаж. Единственото, което им останало, бил кожен мях с малко вода.

В пустинята била страшна горещина и неописуема жажда измъчвала двамата пътешественици. По едно време старият слуга паднал безчувствен на земята и от изтощение и жажда изгубил съзнание. Халифът също се измъчвал от жаждата и палещото слънце и бил на предела на силите си. Погледнал към кожения мях, в който била скъпоценната вода. Трябвала му само една живителна глътка вода!

Но в този момент, виждайки своя слуга, лежащ безпомощно на пясъка, изведнъж се замислил. Този човек, който му служил вярно и предано в продължение на толкова години, който безропотно го последвал в това пътуване, сега умирал тук, в тази далечна пустиня, изпълнявайки дълга си пред своя господар. Нима не е заслужил благодарност в последните минути на живота си... Халифът осъзнал, че дълги години този човек е бил за него като една полезна вещ и никога не е получавал благодарност и добри думи.

Тогава взел последната останала вода и я излял в устата на стареца. Не след дълго умиращият човек се съвзел и заспал спокоен сън. На лицето му се появило спокойствие и умиротворение. А халифът усетил невероятно чувство на радост и истинско щастие, каквото никога досега не бил изпитвал.

И в този момент се случило чудо. Завалял дъжд! А в тази пустиня дъжд валял веднъж на няколко години.

Слугата се пробудил и притеснено се обърнал към своя господар:
– Господарю, простете ми за моята слабост. Сега вече се чувствам по-добре и можем да продължим.
– Не – поклатил глава халифът, – вече не се нуждая от среща с онзи отшелник. Не ми трябват неговите откровения. Господ вече ми откри най-великата тайна на живота - отвори сърцето си за ближния и го обичай както себе си.



Лека нощ!

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 00:19 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт