На море в Турция - тема 58

  • 70 865
  • 790
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 710
здравейте, от няколко дни сме в чуденка на кой хотел да се спрем за първата ни почивка в Турция, периодът ще бъде след 20 септември заради по-ниската цена, а районът Анталия.Бюджетът ни е до 1500лв на семейство, без транспорта, смятаме да пътуваме с коли,с малки деца сме така че аквапаркът е задължителен.Държим на хубав пясъчен плаж и качествена храна.Разгледах доста хотели, но в този ценови диапазон не са много.Моля, препоръчайте някой за да не останем разочаровани.

Нещата, на които държите най-много, са точно тези, които вдигат цената на хотела. Хубав плаж, аквапарк, ниска цена и добро ниво имат само два комплекса - Vonresort Golden Beach и Lonicera. Всички други хотели, които предлагат това, което искате, са доста по-скъпи. Ако искате повече варианти, трябва да направите компромис с плажа, с аквапарка, с района или с периода. Дано някой друг се сети и за други хотели, които отговарят на условията Ви.

emi.dara1, на мен повече ми харесва IC Green Palace като територия, зеленина, оформление, местоположение, храна...

milena12345, ако плажът е от съществено значение, значи Papillon Zeugma. Като храна и алкохол може би Rixos. Трудно е да се прецени, защото и двата хотела са качествени. Сравнете концепциите им и вижте коя Ви допада повече.

didkatd, първата половина на септември е един от най-хубавите периоди за почивка по егейското крайбрежие. В този ред на мисли, цените тогава не са никак ниски и качествените хотели са доста над бюджета Ви. Вероятно ще трябват компромиси.

# 61
  • Мнения: 393
Благодаря Ви!
Суено голф ще ни дойде доста над бюджета 😁
Компанията като че ли клонеше към Зеугмата, защото е по-малък и по-компактен, храната там добре ли е откъм разнообразие.. примерно на база Granada Luxury Resort, Alanya?  Там почивахме преди 2 години. Папилон мисля, че се води по-висок клас или се бъркам?
.

# 62
  • Мнения: 7
Да ви попитам някой ако има впечатления от Club Turan Prince World в Сиде четох че е бил доста стар вече. Между него и IC Green Palace в лара кой е по-добър

# 63
  • Мнения: 1 710
milena12345, Папилон-а е по-висок клас. Той е един от добрите хотели в Белек, на друго ниво е. Не е толкова лъскав, направо е семпъл в сравнение с Гранада, но предлага отлични условия за почивка.

emi.dara1, Turan Prince World не е лош хотел, има си своите преимущества, но извън лунапарка, не се сещам да има нещо, с което да превъзхожда IC Green Palace.

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 03:22 от Мaрги

# 64
  • Мнения: 147
Марги ок, ами препоръчай ни някой не много голям хотел, да видя колко компромис ще направя с цената примерно.

# 65
  • Мнения: 393
Марги благодаря!
И според теб ли Риксос Текирова е по-добър от Зеугма ?

# 66
  • варна
  • Мнения: 132
Някой да има инфо за INFINITY BY YELKEN HOTEL 5*.Доколкото разбрах сега му правят ремонт и ще стане много хубав. Ако някой знае дали скоро ще е готов моля да сподели Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7
Кой от IC Green Palace и Turan Prince World бихте ми препоръчали много се чудя а нямам време вече. Така на снимки и двата изглеждат добре от агенцията не казаха нищо ной знае какво. Първият ми харесва че е по-близо до летището другия като че ли има повече неща и е малко по-евтин. Като храна, анимация, разходки вътре и около него кой е по-добре

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ic green palace е по-добър

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 547

Сто пъти по-добър, въобще няма място за сравнение. Турана е класи надолу.

# 70
  • Мнения: 369
Със сигурност IC Green Palace е по-добър.

# 71
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Така, прехвърлям се в новата тема. Вчера Халим ми отдели доста време, накрая отсяхме Суено Голф и Аска Лара. За съжаление Суено Делукс ни идва малко над бюджета.
Халим е категорично за Голфа, но пък на мен нещо на снимки не ми допада. С малки деца сме и се притеснявам да не би да е голямо разкатаването, въпреки че има голф колички за придвижване. Децата спят след обяд, това си забравил, онова си оставил и трябва да идеш до стаята. Има ли резон в тези ми притеснения? Бил ли е някой с малки деза в Суено Голф?
Има ли някой друг хотел, който бихте ми препоръчали и да е долу горе този клас. Последните 10 дни на май - 2в+ 2 д. на 6 и на 3 г. Бюджет до 3000 лв. без транспорт.

Благодаря.

# 72
  • Мнения: 213
Здравейте.
И аз с въпрос преди резервацията: колебаем се между Long Beach Resort & spa /бяхме там миналата година/ и Sueno Beach Side/стандартна стая или став във вилите с изглед градина. 2 възрастни с 2 деца/4г и 1г./, края на май- началото на юни. Интересното е, поне за мен, че Sueno излиза по-евтин. Според вас, кой е по-добрият избор
Благодаря Simple Smile

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 14:21 от Emma_d

# 73
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Лонг Бийч го гледам от 3 години и все не стигам до него. Той май наистина е най-ориентиран към деца?
А Камелиите как са в сравнение със Суено?

# 74
  • Мнения: 6
Марги благодаря, спряхме се вече на лонисера, накой правил ли е резервация през travelrepublic.iu или споделете някоя агенция която има добра оферта

Общи условия

Активация на акаунт