На море в Турция - тема 58

  • 70 891
  • 790
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 422
След лошите отзиви за Рамада тук, реших, че няма да рискуваме и анулирах резервацията. Та сами се свързахме с друг хотел в Турция, до Айвалък, резервирахме си директно, преведохме им парите и ще пътуваме натам, живот и здраве, септември. Никакви агенции, никакви фирми...
От трън, та на глог.

# 331
  • Мнения: 1 710
Здравейте, чета ви от скоро, тъй като искам да почиваме в Турция. Предложиха ми този хотел http://www.sunmeliabeachresort.com/en/index.php. Моля Ви за мнение и отзиви. Благодаря!

Аз нямам мнение за хотела, но оценките му не са добри. При руснаците отрицателните мнения са равен брой с положителните, а това е знак, че хотелът не струва. https://tophotels.ru/hotel/al178424/reviews
А в Трипадвайзър лошите оценки са повече от добрите, което вече е съвсем показателно.
По-добре изберете друг хотел.

# 332
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
След лошите отзиви за Рамада тук, реших, че няма да рискуваме и анулирах резервацията. Та сами се свързахме с друг хотел в Турция, до Айвалък, резервирахме си директно, преведохме им парите и ще пътуваме натам, живот и здраве, септември. Никакви агенции, никакви фирми...
От трън, та на глог.
Що?

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Благодаря на всички, които ми помогнаха в избора на хотел. Направих резервация за La Blanche Islаnd Бодрум за 05.05.19г. с Емералд. Вече нямам търпение, надявам се всичко да мине добре, на хубаво време и чудно изкарване. Темата е изключително полезна, следя Ви и започвам да разглеждам и други курорти: Чешме, Ефие  страхотни местенца, очарована съм.   

# 334
  • София
  • Мнения: 1 422
След лошите отзиви за Рамада тук, реших, че няма да рискуваме и анулирах резервацията. Та сами се свързахме с друг хотел в Турция, до Айвалък, резервирахме си директно, преведохме им парите и ще пътуваме натам, живот и здраве, септември. Никакви агенции, никакви фирми...
От трън, та на глог.
Що?

Не съм чел дали преди е писано, ако сте с деца там няма забавления, няма хотели с аквапарк, освен това на пръстите на едната ръка се броят читавите хотели, да не кажа, че са 2, единия е Мушо, другия го забравих. И не на последно място там почти цялото лято температурата на водата е поне 3-4 гр.по-ниска от Кушадасъ например. Изключение е 2018, тя е била по-топла. От Едремитския залив има постоянни студени течения. 

# 335
  • Мнения: 413
Благодаря на всички, които ми помогнаха в избора на хотел. Направих резервация за La Blanche Islаnd Бодрум за 05.05.19г. с Емералд. Вече нямам търпение, надявам се всичко да мине добре, на хубаво време и чудно изкарване. Темата е изключително полезна, следя Ви и започвам да разглеждам и други курорти: Чешме, Ефие  страхотни местенца, очарована съм.   

Поздравления, ще чакам и вашият отзив с интерес!
Този хотел остана в съцето ми, някой път пак ще го посетя...
Поздравявам ви с любимото ми видео от Ла Бланша:

# 336
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Турски сайтове за хотелска резервация:
www.tatilsepeti.com
www.tatilbudur.com
Разгледах тези турски сайтове за резервация, доста по изгодно от тези на нашия пазар. По принцип може ли от Бг да се резервира от там?
И виждам, че на първа страница има телефон на посредник, може ли малко инфо за това, може и на лични. Благодаря!

# 337
  • Мнения: 711
Турски сайтове за хотелска резервация:
www.tatilsepeti.com
www.tatilbudur.com
Разгледах тези турски сайтове за резервация, доста по изгодно от тези на нашия пазар. По принцип може ли от Бг да се резервира от там?
И виждам, че на първа страница има телефон на посредник, може ли малко инфо за това, може и на лични. Благодаря!

Втора година си правя резервация чрез турски сайт, чрез посредника от първата страница - ХАЛИМ. За да ти продаде турска агенция оферта, която е за турски граждани, трябва разрешение от хотела. Ако сама опиташ да направиш резервация в сайта, няма да стане, защото изискват някакъв номер от техните паспорти. Има телефона на Халим, може да му пишеш във вайбър или на лично тук. Много е отзивчив и съдейства за абсолютно всичко. За пример ще дам себе си, както казах вече, направихме за втори път резервация с него за хотел в Сиде, пак той ни помогна за самолетните билети Истанбул-Анталия, помогна ни и за трансфера от и към хотела. Последно се включи да каже, че след голямо търсене, ни е намерил евтин паркинг на летище Сабиха Гьокчен, и като дойде време, ще се обади да ни запази места.

# 338
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Извинявам се за глупавия въпрос, но този господин Халим е турски гражданин, който се явява посредник между Вас и хотела, правилно ли съм разбрала? И предполагам взима някаква комисиона.

# 339
  • София
  • Мнения: 1 422
Извинявам се за глупавия въпрос, но този господин Халим е турски гражданин, който се явява посредник между Вас и хотела, правилно ли съм разбрала? И предполагам взима някаква комисиона.
Никаква комисионна не взима, просто е пич, заради услугата го прави, не изкарва пари от това, само не знам докога ще ни търпи, щото предполагам сме му се качили на главата с разни претенции и изисквания и се катериме още. Едва ли ще може да угоди на всекиго...ще се намери някое зрънце, което няма да е доволно от престоя си дето Халим му е помогнал да си организира по дневната тарифа и ще почнат едни негативни коментари и дотам ще бъде Халим. Да е жив и здрав.

# 340
  • Мнения: 379
И аз потвърждавам казаното от Valerko, за Халим. Много е отзевчив и на нас ни помогна при резервацията на хотел, пари не взима за услугата. Но все пак човекът се старае много и за благодарност поне един обяд може да го почерпите.

# 341
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
След лошите отзиви за Рамада тук, реших, че няма да рискуваме и анулирах резервацията. Та сами се свързахме с друг хотел в Турция, до Айвалък, резервирахме си директно, преведохме им парите и ще пътуваме натам, живот и здраве, септември. Никакви агенции, никакви фирми...
От трън, та на глог.
Що?
Не съм чел дали преди е писано, ако сте с деца там няма забавления, няма хотели с аквапарк, освен това на пръстите на едната ръка се броят читавите хотели, да не кажа, че са 2, единия е Мушо, другия го забравих. И не на последно място там почти цялото лято температурата на водата е поне 3-4 гр.по-ниска от Кушадасъ например. Изключение е 2018, тя е била по-топла. От Едремитския залив има постоянни студени течения. 
Хотелът е с много добри отзиви, има басейни и водни пързалки. Плажът е много хубав, пясъчен. Въпреки, че мен морето много не ме вълнува. Отзивите за храната са доста добри - това което най-много ме вълнува Wink

# 342
  • Мнения: 1 710
lechugitka, а кой е хотелът? Щом е добър да го имаме предвид ако някой друг търси в Айвалък.

# 343
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
lechugitka, а кой е хотелът? Щом е добър да го имаме предвид ако някой друг търси в Айвалък.
http://www.halicparkdikili.com/?gclid=EAIaIQobChMI34Wei_a94AIVg- … AYASAAEgJk7PD_BwE
Не претендирам да е върхът на сладоледа, но мен ме устройва идеално. Отзивите ми са от хора били там, както и от всякакви възможни търсачки...

# 344
  • София
  • Мнения: 1 841
И аз потвърждавам казаното от Valerko, за Халим. Много е отзевчив и на нас ни помогна при резервацията на хотел, пари не взима за услугата. Но все пак човекът се старае много и за благодарност поне един обяд може да го почерпите.
Добре де, не може ли поне стотина лева да му даде този, на когото прави резервацията, защото Халим така спестява на резервиращия няколко пъти по сто лева Peace
А и мисля, че Халим напълно заслужава поне толкова да му се дава на резервация.
Иначе Валерко е напълно прав. Скоро ще се намери някой/я , който за благодарност да го оплюе и изкара какъв ли не...

Общи условия

Активация на акаунт