Не пазарувайте от SPESTETE.BG

  • 7 975
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Купих си продукт от Spestete.bg, след 5 дена се развали. Взех от Еконт телефон за контакти на който никой не вдигаше в продължение на много дни. И така 14 дневния срок за връщане изтече.
Така че има много примамливи оферти но продуктите са боклуци а те се крият като дойде време за рекламация.

# 1
  • Мнения: 1
Аз се присъединявам към призива да не се пазарува от Spestete.bg. Мен ме измамиха с некачествени диоптрични очила. Поръчах два продукта-очила, отворих единия и установих, че не става за нищо, направих рекламация,но от фирмата   отказаха да ми вземат разпечатания продукт въпреки , че в сайта им пише:В случай, че сте закупили повече от един еднакви продукти и желаете да върнете два или повече от тях, само един от тези продукти може да бъде отварян. Останалите трябва да са със запечатана опаковка. В противен случай няма да бъдат приемани.

# 2
  • Мнения: 51
Направо съм бясна на служителите от,, спестете.Поръчах си помпа диспенсър.В сайта е упоменато,че стават за всички видове бутилки мин.вода включително и 10,11л.Лично служител по тел.го потвърди.И о,изненада при доставката се оказа,че няма  въобще такова уплътнение за този размер бутилки и няма как да се използва .Служителите дават подвеждаща информация само и само да се продава.Сега се опитвам с бланка ,,рекламация"да поправя,,глупостта"да се вържа на некоректните  търговци.Сигурно,ама друг път!

# 3
  • Мнения: 1
Разочарована съм от отношението на операторите. Поръчах 2 продукта, а те ми ги пуснаха в 2 различни пратки и съответно се наложи да платя двойна доставка, а изрично имахме уговорка двете пратки да се обединят. Потърсих обяснение и не получих адекватен отговор. Евтините сайтове въртят мръсни номера.
Получих пратката си и продуктите са буквално от Али експрес с огромна  надценка. Можех да си ги поръчам направо оттам за 5 лева, вместо това платих 25.

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 12:06 от beloved117

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 600
Меко казано НЕКОРЕКТНИ. Изпращат грешен продукт и вместо да се извинят те карат да попълваш куп простотии и ти губят времето, вместо сами да си оправят бъкиите. Изпращат, каквото имат налично, не, каквото си поръчал, а отношението им е направо покъртително грубо и нагло.

Общи условия

Активация на акаунт