Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Не пазарувайте от spestete.bg - 2

• 1 037
  • 4
  •   1
Отговори
Видях, че има такава тема тук/вече заключена/ и съжалявам че не съм я открила преди да закупя продукт от тях. Абсолютни мошеници. Потвърждавам напълно мнението на хората от първата тема. Поръчах клин , който не ми ставаше. Казаха да го върна за подмяна с касовата бележка. Полученият се оказа в пъти по-малък, но не можело да ми върнат парите защото съм нямала касова бележка. Такава обаче нямаше при рекламацията, нито опция за преглед-която твърдяха че винаги имало. Мъжът, с когото говорих даже ме обиди по телефона включително и тези от бг мама-цитирам"че явно толкова им бил ъкъла". За пръв път се сблъсквам с мошеничество от такова естество-пазете се!!!

# 1
  • София
мдааа
на същото мнение съм
бях поръчала някакви светещи връзки за обувки, самозакопчаващи се
пратиха ми друг цвят-розов, вместо син...
писах, брисах, въобще не ме отразиха
оставих им негативен фийдбек-ако исках розови за синът ми щях да си поръчам, а не да ми пращат каквото имат налично
вече не поръчвам от тях
пълни мизерници са

# 2
Никога, ама никога не си купувайте нещо от Spestete .bg ..... Поръчах масичка  на 09 февруари, днес 04 март и още не e дошла .. ядосах се, защото беше за имен ден!
Два пъти им звънях и всеки път ме лъгаха с дата на пристигане!
Накрая отказах поръчката..

# 3
Аз също не съм доволна от тях.

# 4
  • гр.София
Имайте впредвид, че уредите им са без гаранция - не знам дали имат право да продават така.

Общи условия

Активация на акаунт