Пътуване до България

  • 979
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте!Април месец ни предстои пътуване до България-около 2000км. с кола.Тогава малкия ще е на 1 годинка.
Може ли някой да ме посъветва какво да сложа в багажа за из път-всичко,което ще ми е необходимо.И как е минало пътуването при тези,който са пътували на толкова дълъг път!Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 465
Здравейте.И ние сме пътували по 1600/2000 км. ,само че децата ми са били малко по-големи.Важно е да има нещо ,с което ще може да се занимава докато е будно.Нови книжки,играчки....разни дребни неща за хапване (краставички,морковчета ,ябълки нарязани на парченца;солети и бисквитки;сок и вода)Също така и любимата играчка.Одеалце за завиване като заспи,възглавничка за врата...Трябва да имате под ръка памперси и мокри кърпи...Общо взето както и за по-кратък пътуване ,само че в по-големи количества.Защото реално детето през нощта ще спи (това са около 8 часа и през деня още около 2/3 часа) и той половината път минал.Лек път.

# 2
  • Мнения: 208
Здравейте.И ние сме пътували по 1600/2000 км. ,само че децата ми са били малко по-големи.Важно е да има нещо ,с което ще може да се занимава докато е будно.Нови книжки,играчки....разни дребни неща за хапване (краставички,морковчета ,ябълки нарязани на парченца;солети и бисквитки;сок и вода)Също така и любимата играчка.Одеалце за завиване като заспи,възглавничка за врата...Трябва да имате под ръка памперси и мокри кърпи...Общо взето както и за по-кратък пътуване ,само че в по-големи количества.Защото реално детето през нощта ще спи (това са около 8 часа и през деня още около 2/3 часа) и той половината път минал.Лек път.
Здравейте.И ние сме пътували по 1600/2000 км. ,само че децата ми са били малко по-големи.Важно е да има нещо ,с което ще може да се занимава докато е будно.Нови книжки,играчки....разни дребни неща за хапване (краставички,морковчета ,ябълки нарязани на парченца;солети и бисквитки;сок и вода)Също така и любимата играчка.Одеалце за завиване като заспи,възглавничка за врата...Трябва да имате под ръка памперси и мокри кърпи...Общо взето както и за по-кратък пътуване ,само че в по-големи количества.Защото реално детето през нощта ще спи (това са около 8 часа и през деня още около 2/3 часа) и той половината път минал.Лек път.
Благодаря Ви много! Не знам обаче дали ще може да спи толкова много време във столчето за кола.Има опция сън,но дали ще му е удобно.

# 3
  • Мнения: 4 234
спят си съвсем както в легло, дори по-лесно, защото от шума на двигателя унася
гледайте да не го будите, след като заспи, че става кисело
естествено децата са различни, така че кой знае, но пробвайте първо по-къс път

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 Около главата може да се подпъхне сгъната кърпа или подходяща/удобна възглавничка и евентуално да се завие с лека завивка. Ние тръгвахме винаги преди време за сън, за да заспят бързо или след като се бяха наспали. Докато спят, мъжът ми не спира, за да не се разбудят. Или пък макс. на 4часа за да се разтъпчат. И докато са будни вървят приказки и любими песни. С бебе/ малко дете ни бяха най-лесните пътувания.

# 5
  • Мнения: 208
Около главата може да се подпъхне сгъната кърпа или подходяща/удобна възглавничка и евентуално да се завие с лека завивка. Ние тръгвахме винаги преди време за сън, за да заспят бързо или след като се бяха наспали. Докато спят, мъжът ми не спира, за да не се разбудят. Или пък макс. на 4часа за да се разтъпчат. И докато са будни вървят приказки и любими песни. С бебе/ малко дете ни бяха най-лесните пътувания.
Благодаря Ви много!Моя мъж много го е страх как ще протече пътуването и се чуди дори дали да си ходим.А аз искам много-първи рожден ден на малкия. За първи път ще се прибираме с кола  и то с детето.Не знам просто как да го убедя,че ще се справим с това "предизвикателство".

Общи условия

Активация на акаунт