Да продължа или да се откажа...

  • 3 638
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 403
Ако беше по- голяма и поживяла, щеше да му кажеш на наглеца, че е напълно нормално при толкова време на сухо,  той също да иска да си легне с теб, а не да се крие зад полата на мама.
Ба, на сухо - че той там в чужбина спокойно може да си има и друга, защо не и няколко.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 090
Йоана, толкова си млада, че не си заслужава и една сълза да пророниш заради този мамин сладък. Много ми е странно как един влюбен мъж се връща от чужбина, и вместо всяка свободна минута да изкара с приятелката си, се прибира при маминка да го дондурка. Ми че това е повече от скандално. Момиче, налягай си парцалите, събирай си ума и... ясно ти е какво трябва да направиш. Целият живот е пред теб.

# 17
  • Мнения: 922
Режи до кокал.
Не ти трябва тази псевдо пародия на връзка. Той иска да си му като в кърпа вързана, да те ползва само. А ти знаеш ли дали той там няма и други връзки, не знаеш....
Радвай се, че от време си разбрала с какъв смотаняк си имаш работа, а не да го чакаш още Х години и само да си пилееш младостта.
Черпи с пълни шепи от живота, срещай се с приятели, излизай, забавлявай се и не ти трябва някакъв, който само да ти пилее от младостта и най- сладките години.

# 18
  • Мнения: 7 261
Не ти е никакъв приятел. Нямаш връзка. Добре е да разбереш това, за да си пренаредиш приоритетите и да си устроиш живота.

# 19
  • Мнения: 3 732
Защо си с него?
Защо мислиш, че това е връзка като ти си като задава на повикване?
Защо не се огледаш около теб за някой качествен мъж?

# 20
  • Мнения: 9
Защо си с него?
Защо мислиш, че това е връзка като ти си като задава на повикване?
Защо не се огледаш около теб за някой качествен мъж?

Защото го обичам..
Но си права, не искам да бъда жена на повикване, явно така е трябвало да се случи

# 21
  • Мнения: 690
Научи се да обичаш себе си.

# 22
  • Мнения: 9
Научи се да обичаш себе си.
Трябва. Благодаря Ви за включването Blush

# 23
  • Мнения: 1 195
Оставяй го този,  въобще не си губи времето. Да се насълзява колкото ще, ти си по- важна и няма смисъл да се хабиш за него.

# 24
  • Мнения: 6 930
Защо си с него?
Защо мислиш, че това е връзка като ти си като задава на повикване?
Защо не се огледаш около теб за някой качествен мъж?

Защото го обичам..
Но си права, не искам да бъда жена на повикване, явно така е трябвало да се случи

А той обича ли те? Какво прави за теб?Тегли чертата някъде и си постави изискванията. Ако не му изнася, значи иска да си живее безгрижния живот без теб.

# 25
  • Мнения: 3 120
Ох... да го чакаш толкова време и накрая хич да не те отрази... Ужас! А там някъде има някой, който няма да може да ти се насити и ще иска да те вижда непрекъснато.

# 26
  • Мнения: 9
Ох... да го чакаш толкова време и накрая хич да не те отрази... Ужас! А там някъде има някой, който няма да може да ти се насити и ще иска да те вижда непрекъснато.

  От това ме заболя най-много.. да го чакам, той да ми говори разни неща, да си правим планове.. и накрая какво.. ужасно е наистина, но явно не ме е ценял толкова, колкото аз него

# 27
  • Мнения: 15
Йоанна, спри контакт с този мамин комплексар . Не се поддавай на манипулации ,празни думи и крокодилски сълзи.
Блокирай го отвсякъде. Не му вдигай , не му пиши.
Като гаджета с ММ бяхме  също разделени ,аз в БГ ,той в чужбина . Идваше си 2 пъти в годината за по 1 месец. Винаги когато си идваше бяхме  като скачени съдове.  Той също е по-голям от мен , но никога  не си е помислил да ми забранява каквото и да било, да ме спира да ходя някъде или с някого.
Казвам ти това не за да се хваля , а за да разбереш ,че това са нормалните отношения в една връзка.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 775
На 29 предпочита да прекара свободното си време с маминка? Вместо с приятелката си? Laughing

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте! Снощи говорихме и той реши, че ще е най-добре да не сме заедно и се оправда с това,че лятото аз също ще съм в чужбина и нямало да се виждаме... и ми  каза да се стягам и да продължа напред. Винаги можело да му се обадя ако има нещо и т.н
Dizzy Face

Общи условия

Активация на акаунт