Да продължа или да се откажа...

  • 3 635
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Здравейте! Снощи говорихме и той реши, че ще е най-добре да не сме заедно и се оправда с това,че лятото аз също ще съм в чужбина и нямало да се виждаме... и ми  каза да се стягам и да продължа напред. Винаги можело да му се обадя ако има нещо и т.н
Dizzy Face
Чудесно , сега ти се струва тежко  че от е оставил, но след време ще си благодарна. Пожелавам ти да намериш мъж който наистина ще те обича и цени.

# 31
  • Мнения: X
Не се шашкай. Това не е твоят човек. Усмихни се, подслади си деня с едно парче торта и продължи напред.

# 32
  • Атина
  • Мнения: 280
Той решил... но пък това е удобно за теб. Защото съм сигурна, че си едно прекрасно свежо момиче и ти пожелавам да имаш светла съдба. Много често се случва така с първата любов, след това се научаваме... Наплачи се, със сигурност боли! Дай си няколко дни докато болката поотмине, след това се усмихни пред огледалото, отръскай си перата и разтвори крила! Най-важното, с което трябва да се заемеш е самооценката. Опознай себе си, заобичай се и ще се наредят на опашка за теб. Сигурна съм, че ще дойде ден, когато мъже ще изминават километри, ще идват специално от чужбина, само и само да са с теб. Защото това заслужаваш! А сега се наплачи, знам че боли, всички сме минали по този път...

# 33
  • София
  • Мнения: 17 775
На бас, че като е видял да се дръпваш и да си недоволна, се опитва да те придърпа.
Ако приемеш нещата окей, ще се побърка. :д

# 34
  • Мнения: 3 118
А сега се наплачи, знам че боли, всички сме минали по този път...
Този не заслужава сълзи. Това последното е манипулация, дано момичето не се поддаде и прекрати нещата.

# 35
  • Мнения: 9
Той решил... но пък това е удобно за теб. Защото съм сигурна, че си едно прекрасно свежо момиче и ти пожелавам да имаш светла съдба. Много често се случва така с първата любов, след това се научаваме... Наплачи се, със сигурност боли! Дай си няколко дни докато болката поотмине, след това се усмихни пред огледалото, отръскай си перата и разтвори крила! Най-важното, с което трябва да се заемеш е самооценката. Опознай себе си, заобичай се и ще се наредят на опашка за теб. Сигурна съм, че ще дойде ден, когато мъже ще изминават километри, ще идват специално от чужбина, само и само да са с теб. Защото това заслужаваш! А сега се наплачи, знам че боли, всички сме минали по този път...
Благодаря много за подкрепата и съветите, определено ще се вслушам в тях Heart ExlHeartbeat

# 36
  • Атина
  • Мнения: 280
Miss_chichi, напълно съм съгласна, че той не заслужава сълзи. Но сълзите никога не са за тях, те са за нас, за да освободят душата ни от болката. А болката е заради изгубената ни надежда и пропадналите мечти.

Общи условия

Активация на акаунт