Новородените красиви ли са?

  • 10 665
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
София хич не ми се видя хубава, но всички татковци, които идваха на свиждане я сочеха и казваха на жените си "Защо нашето е такова синьо, а не е красиво като на оная жена?"  Laughing

На жената до мен бебето беше по-хубаво от моето, имаше си даже тъмни мигли, като приказка беше  Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ха, сетих се за мен като бебе. Идват баща ми и сестра ми /тогава 6 годишна/ да ме видят и майка ми ме показва през прозореца на втория етаж. Питат сестра ми харесва ли ме и тя обявява, че приличам на маймуна  hahaha

# 17
  • Мнения: 5 250
Влюбих се в сина си от първия миг в който го видях колкото и травиално да звучи  Heart Eyes
Мъжа ми също беше очарован от него. Като го питах още ли мислиш, че бебетата са смачкани и грозни като се родят, отговаряше, че нашето било най-красивото бебе което е виждал Wink
Това е снимка направена 1 минута след като го извадиха:
http://www.bgphoto.net/photos/669/o632337009555468750.JPG

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 01:11 от Radina

# 18
  • София
  • Мнения: 2 040
Смятах, че новороденото ми бебе е най-карасивото нещо на света Flutter.Бях влюбена, гледах и пусках по някооя сълза от умиление как може да има такова прекрасно нещо.CrazyСега като гледам снимките не съм на това мнение. Хубава е станала чак към 5-я месец.

# 19
  • Мнения: 2 353
 Най-ги обичам точно тогава - като са мънички, сбръчкани извънземни, нуждаещи се от много гушкане и топлина Heart Eyes И после ги обичам, но като видя новородено се разтапям!

# 20
  • Мнения: 4 155
Много сладка тема и много трогателни снимки!
Според мен нашето бебе беше едно от най-грозните в началото. Вече започна да придобива сладки бебешки черти и ми се струва много красив. Но като се роди изглеждаше ужасно.  Батко му беше красив още от раждането. А мъника не приличаше на никой в семейството, появиха му се едни пъпки от "чистотата" в болницата и направо си беше грозноват.

Ето снимка от 2-рия му ден.


А ето гои на 1 месец:


Сега на 2 месеца изглежда много по-добре.

# 21
  • Мнения: 1 080
Преди да родя нямах наблюдения върху новородени....и изведнъж в стая с 5 бебета на по ден,два три......и моето, най-последното родено в стаята .....червенобузо слънчице, което гледах с респект и недоумение как се е пръкнало толкова съвършено от шматка като мен. Толкова беше мъничко и съвършено оформено. Толкова близко и далечно,че усещах как в мен се промъква нотка на паника и огромен червен надпис светва в съзнанието ми....ами сега накъде  Confused Grinning...............малко се отклоних........Да, красиви са!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Красиви са, разбира се. Нямам снимки, но Василена беше много хубава. "Немъчено бебе" се изрази акушерката - родих със секцио. Беше си бяла, с червени бузки и без нито едно петънце.

И при нас същото, малкия се роди много бял и  с червени бузки, без каквато и да било жълтеница.Акушерката ми каза, че това е понеже се роди едричък и я е изкарал още в корема ми Heart Eyes

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Малки грозни маймунки, включително и моите  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 392
Едва когато родих,истински разбрах смисъла на онази приказка:"Моето гардже е най-хубаво!"
Всички останали го виждаха или като много бяло,или като много синьо,или смачкано и рошаво като маймунче.
За мен обаче си беше най-съвършеното бебе.Като го видях и се разплаках.

# 25
  • на село
  • Мнения: 3 920
Съжалявам, че нямам снимки на голямата, но тогава -в миналия век нямаше цифрово фото, тя наистина си беше хубавка  Simple Smile - много беличка, без петна, дори първата ми реплика като я показаха беше - Ама тя е много бяла...
имаше си големи мигли и очертани вежди, абе моето си гардже  Grinning...
Малката пък много се плюнчеше и тя беше беличка, но очичките и след раждането бяха повечето време затворени, докато голямата беше една окорена
 и с големи очи, е и сега си е с такива.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не са особено красиви, макар че моята ми хареса, но все виках на мъжа ми "Не ти ли прилича на шимпанзе?"  Grinning

# 27
  • Мнения: 6 390
чак красиви ... едва ли  Laughing но са страшно сладички новородените  Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 178
Когато ми показаха дъщеричката ми имах чувството,че виждам най-красивото същество на света(много бяла и с много тъмна,щръкнала косичка).Да, за мен новородените са КРАСИВИ.

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
като новородени бебета, големите много си прили4аха,все едно са близнаци прес 2.5 г,само единия с пъстри ,а другия със сини о4и.малката пък опроверга мисленето за 4ипите нослета, изклю4ително огладено, като мрамор лице и много дълга шия,явно по -зле се уплела от другите в пъпната, пове4е пъти!но аз си гледам реално на  хубостта като ка4ество и съм обективна!и никое не прили4а на мене все още, хехехе!мешани са прекалено гените!

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 13:33 от marsy

Общи условия

Активация на акаунт