Новородените красиви ли са?

  • 10 676
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 821
Ще си изкривя душата ако кажа, че новородените са красиви, дори моите не бяха  Wink.

# 46
  • Мнения: 1 097
Страшно грозни са  Joy
С изключение на мойто  smile3534 smile3533
Ето го на 3 часа


Ето и първата снимка с тати, на 30 минути. Снимала съм я аз от магарето  Mr. Green

Таткото горкия - пикльо вчерашен  hahaha , не знае как да го хване  Crazy  smile3532

Лкарката и сестрите се чудеха как не е син, лилав, червен, сбръчкан, подпухнал, кривоглав и всичко останало. Бил супер оформен и приличал на едномесечно бебе  Heart Eyes Joy
А не се роди много лесно  Rolling Eyes

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не, не беше красива хич Гергана - дори си помислих: Ох, ще ми е грозничко детето, ама аз си го обичам! Е, как ще е красиво - толкова време в торбата сгъната и да излезе красавица!

# 48
  • Мнения: 1 117
Валери беше красиво новородено бебе - отсетне погрозня съвсем малко от жълтеницата.Но да подчертая , че той се роди със секцио, така че не се мъчил  Wink Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 700
Като видях дъщеря си и аз мислех, че моето гардже е най-хубаво. Но разглеждайки снимки, с ръка на сърцето мога да кажа, че съм се заблуждавала - малка, синя... Заприличала е на човек след месец два.

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моите бяха перфектни.
Как може да е сбръчкан синковеца с неговите 4150 изходни кг. Беше си готов борец Wink
А щерката имаше дъъъъълги бакенбарди и още по-дългиииии нокти. С тъмна коса, с очи - маслинки и изписани вежди.
Подути, сини и сбръчкани са били нечии други бебоци, но не и моите Crossing Arms

За жалост нямам снимки от самия миг на раждането им... Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз не бих казала, че новородените са красиви. Да малки са, умиляват човек, но чак красиви newsm78 Така и не си харесах нито едно бебе докато бях в болницата(и двата пъти).

 За дъщерята бях много разочарована като ми я показаха - очаквах хубаво бебе, а ми показаха червено бебе, с кръв по главата и изтеглена глава като пъпеш(от форцепса).
 За малкият уж бях подготвена какви са новородените - ама като ми го показаха... синьо - черен целият, с кръвонасядане по челото, носа и около устата и брадичката, с окосмяване по челото.

Е, като минаха няколко седмици - моите деца вече си бяха най-хубавите Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 680
Много са ми смешни момченцата с тези грамадни ташаци.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Моето беше много красиво-бяло с дьлга черна коса. В родилното й викаха Белоснежка.

# 54
  • sofia
  • Мнения: 8 943
Баш новородените не са красиви.

# 55
  • София
  • Мнения: 13 209
Моето беше грозно, с цепки вместо очи, безобразно червено...
За разлика от сега, когато е на мама хубавицата  Mr. Green
Тогава ми се е видяла най-красивата, но сега обективно погледнато е била грозна... Виж на единия ми брат сина още от раждането беше и е много красиво дете!!! Пу-пу

# 56
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами не са красиви  Confused моето нито беше сбръчкано, нито много червено, имаше си и косица, ама си беше грозновато. На когото и да сподея, колко грозно е било като бебе (пък какъв хубав ми е станал сега  Laughing), всеки ме гледа втрещен, ама -на, новородените са ми грознички...

# 57
  • Мнения: 2 040
Хубава беше моята Никол, но много сбръчкана ...  Laughing
Иначе имаше и все още ги има дългите мигли (по- дълги от моите),големите очи (по- големи и от моите) и доста дългичка и рошава косица, или по- скоро мъх беше тогава ...  Laughing

# 58
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не мога да кажа, че новородените са хубави Mr. Green....обективно погледнато. Въпреки, че всички твърдяха, че Рони била прекрасна още като се родила....аз не съм съвсем съгласна Wink.

# 59
  • Мнения: 603
Ми кати го видях за първи път, реших, че е малко грозничко, ама нали си е моето...
После баща му го видя през стъклото и каза, че бил страхотен и много красив. Опитах да му повярвам, въпреки че не бях убедена. Rolling Eyes
Обаче няколко месеца по-късно стана истински хубавец - като бебе от реклама. А сега си е най, най-прекрасен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт