Новородените красиви ли са?

  • 10 677
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Като бях в родилното ми се струваха много красиви .  LaughingСега години след това като гледам снимките не ми се струват толкова хубави с пъпчици единият а другият направо ми се вижда лилавичък а пък нямам такива спомени от преди

# 61
  • Мнения: 323
Как да кажа....не съвсем. Мъжът ми го видя на 30-тата минута и когато на следващия ден ме попита как е бебчо, аз му отговорих:
"много си го обичкам, но е много грозен"
Сега вече си е най-хубавото бебче Grinning

# 62
  • Мнения: 5 255
Гарджонче, но добре оформено  Mr. Green - тук е на 7 дни  Heart Eyes.

# 63
  • Мнения: 8 505
Не,не са!
По-скоро виждаме отделни красиви черти в тях (нос,уста,пръсти...),но като цяло в никакъв случай не бих ги нарекла красиви.

# 64
  • Мнения: 4 806
моята дъщеричка беше много хубавка, като се роди - докато лежах в коридора и сестрата обикаляше да нагледа мъниците, ми каза, че като ги погледнеш бебетата, тя направо "мраморна" изглежда. После, като надзърнах, се съгласих с нея. Мъжът ми беше рекъл преди раждането, че бебетата се раждат като маймунчета и преди 6 месеца да не го търся за харесване на мъничето. Да, ама като я видя, не можа да повярва на очите си (само дето не ме пита, дали това е нашето дете). Светличка, с изрзителни черти, без петънце... и розовички бузки.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ми не мога да разбера ентусиазма на роднини и родители, като започнат да се превземат: "Каква красавица", дрън-дрън. Егати красавицата, респективно - красавеца.
Не съм виждала новородено, което да прилича на човек.
Моето беше с яйцевидна тиква, смачкан нос и лилаво на цвят. Не съм виждала нещо по-грозно, но с мъжа ми го приехме с хумор (след като преодоляхме първоначалния шок). Mr. Green Хем не беше набръчкан, гладък си беше.

# 66
  • Мнения: 7 474
 Joy Първо ти се виждат хубави, а след три месеца, като се очовечи виждаш,че хич не е било красиво hahaha

# 67
  • Мнения: 23 309
Моето се роди розовко,с отворени очи,не плака много.Беше доста едър и оформен.Само носът му ми се видя възголемичък тогава. Laughing
http://community.webshots.com/photo/69597161/1069609659044858392vhRMVx

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 01:38 от МамаДеси х2

# 68
  • Мнения: 8 917
Красиви са, защото ги виждаме с очите на майки - малко, беззащитни и нуждаещи се от много обич и топлинка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Красиви са, защото ги виждаме с очите на майки - малко, беззащитни и нуждаещи се от много обич и топлинка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така е! Точно затова казах, че и другите бебета, родени на същия ден, бяха красиви. Просто очите, с които ги гледаме, са други Wink.

# 70
  • Мнения: 3 268
синът ми се роди целият син след 14 -часово раждане,тежеше 4 кг,дълъг 55 см,цял богатир.в първия момент хич не ми хареса,но след два часа ми го донесоха и тогава се влюбих в него за цял живот Heart Eyes дъщеря ми се роди със секцио,не я видях след ражданет,защото бях загубила съзнание от нерви.на другия ден,когато я донесоха в реанимацията всички мами загубиха ума и дума-тя беше наистина прелестно съсздание и точно толкова голяма като брат си.сега е красавицата на квартала и вече свикнах всички да се обръщат след нея.тя още не го осъзнава,но аз малко се притеснявам за нея...

# 71
  • Мнения: 1 645
Синът ми беше невероятно красиво бебе.
А най - интересното е ,че аз точно такъв си го представях.
Въпреки че беше преносен,и то не само на термин,беше много бял,и чист - нямаше никакви петна,пъпчеци и т.н.
Имаше много малко руса косичка.
Родители те ми казаха тогава,че е мое копие - аз съм изглеждала точно така.
Жалко че нямам снимки от родилното.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Ами моята си беше грозна, кво да си кривя душата  Grinning Важното беше, че е родена и всичко с нея е ОК. А докторката каза ,че била красива  Crazy Като се обадих на татито, му казах, че има момиче, ама е много грозна  Laughing

Ето-   Тук е на два часа.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 477
Когато ми показаха малката минути след като се роди бях потресена от това колко е червена, космата и грозна! Направо ми се доплака! Докторът идваше следващите дни да ме успокоява, че ще стане хубава като се поочовечи, ама аз не вярвах и ревях от мъка как така момиченцето ми е толкова грозно! Само ходех до бебето на другата жена в стаята да погледам хубаво бебе! И наистина първите 4-5 месеця я намирах за грозното маймунче на мама....после някак се промени рязко и доби съвсем друг вид...Е, сега вече е на мама личната хубавица Wink Wink Wink Wink Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 10 825
Не, не са красиви. Като родих Дани и акушерките и лекарката като се разахкаха колко бил прекрасен. Викам си: Божееее, тия пък кви ги плещят! Но като пуснаха мъжа ми след малко при нас и аз с гордост му заявих, че "тук по-красиво бебе не са виждали" Wink
Иначе детенце се роди беличко, с розиви бузки, без петна... Абе все пак за да заприличат на човечета им прябват поне седмица, да не кажа и повече

Общи условия

Активация на акаунт