Венета Райкова

  • 5 863
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Мен ме кефи Mr. Green,следя с тв изявите и/не само Горещо/ е имах по-високо мнение,че доста начетена/мисля е завършила БГфилология,но може и да бъркам/но постепенно се уверих,че всъщност не е така,но пък в предаването си умело го прикрива/винаги е добре подготвена,изцепките са като я хванат "в крачка" Twisted Evil,но въпреки всичко ме кефи!
Всичко, което е тя,е постигнато с много труд и упоритост/а не дупедавщина/,мисля че това е не малък довод за уважение Peace Hug
Завършила е финанси в УНСС и право в НБУ Peace Лично аз не я харесвам, но за сметка на това не познавам мъж ,който да не й е фен. Според мен има нещо просташко във вид й и в поведението й, а като си отвори и кривата уста лошо ми става Sick

# 16
  • Мнения: 13 512
Всичко, което е тя,е постигнато с много труд и упоритост/а не дупедавщина/,мисля че това е не малък довод за уважение Peace Hug
Не дупедавщина, а другодавщина. Чет нямат тези,през които мина ,докато стигне до Нова!

# 17
  • Мнения: 1 052
Като предаване, нейното е най-добро. Има добър екип, който стои зад нея. Като интелект-не мога да кажа че имам положителни впечатления, но хора които я познават казват, че е меркантилна и глупава. Виж мъжът и едно време го познавах, бяхме в една компания..... и съм свидетел на това как се отказа да скача от Витиня, тогава щеше да му е за първи път. Направо се изненадах, когато разбрах после, че чак клуб си е направил....

# 18
  • Мнения: 470
Всичко, което е тя,е постигнато с много труд и упоритост/а не дупедавщина/,мисля че това е не малък довод за уважение Peace Hug
Не дупедавщина, а другодавщина. Чет нямат тези,през които мина ,докато стигне до Нова!
Ти откъде си толкова информирана?Защо всяка хубава жена трябва да я изкараме или глупава или курва?
Отдавна не съм била в БГ и не съм я гледала,но си спомням как беше хванала една миска да лъже в предаването си къде учи,оттогава я харесвам.

# 19
  • Мнения: 13 512
Всичко, което е тя,е постигнато с много труд и упоритост/а не дупедавщина/,мисля че това е не малък довод за уважение Peace Hug
Не дупедавщина, а другодавщина. Чет нямат тези,през които мина ,докато стигне до Нова!
Ти откъде си толкова информирана?Защо всяка хубава жена трябва да я изкараме или глупава или курва?
Отдавна не съм била в БГ и не съм я гледала,но си спомням как беше хванала една миска да лъже в предаването си къде учи,оттогава я харесвам.

За нея специално съм информирана,доста пикантерии знам,без да сте длъжни да вярвате.Нямам намерение никакви факти да излагам, защото не искам да издавам източниците си. Говоря  до 2004 година. За след това нямам информация.

# 20
  • Мнения: 5 577
Много я харесвам - и като жена, и като водещ. Както е казала авторката на темата.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми харесва като жена.
Не ми харесва и като журналист, защото всичките й интервюта са супер изкуствени, личи си как всичко е нагласено и дирижирано, няма нищо спонтанно.

Лично не я познавам.
Споделям.

# 22
  • Мнения: 7 186
Мен ме кефи, много даже. Интелекта и, смятам е повече от достатъчно, все пак тя е водеща на жълто предаване, а не на политически блок, каквото се иска от него тя го прави перфектно. Предаването ненапразно си казва Горещо, споделят се по- пикантни неща, а не се води стандартно интервю. Това е и причината да се задават по- различни въпроси. То затова си има и аудитория, явно не на всички допада провокативния стил на Венета. А сравнение с Албена Вулева изобщо не може и да става- оная е пълна простакеса и предаването и е такова.

# 23
  • Мнения: 2 120
Венета е дръзка, нахална и това е единственото свястно жълто ТВ редаване. Просто е различното предаване.
А колкото до политическите предавания - помислете само каква некомпетентност и нисък интелект има в тях и водещите им.

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Единствената,която ми е по-противна от Венета Райкова,е Албена Вулева.И 3 секунди не мога да ги гледам тези двете Sick!

# 25
  • Мнения: 495
бях я гледала в някакво предаване като гост и каза, че е завършила две висши - икономика и право
харесвам в нея това, че е образована и амбициозна, пробивна също така
мога да кажа, че е уцелила мястото и момента, за налагане на работно място имам предвид
сигурно знаете, че политиката на Nova tv е да има няколко лица, с които да оперира и които пробутва в почти всички свои предавания, като им дава различни "роли" - това са Венета, Ники Кънчев, Евелина, Гала, Милен Цветков, Коритаров....
всички те, без Гала, доста си приличат като "ефирно" поведение
та, казах какво харесвам в нея, всичко друго не й харесвам - предаването й е просташко, аман от фолк-"звезди", които говорят само за половите си органи, тонът й е менторски и по детински провокативен, а като й видя "съжалителната" гримаса /сигурно и вие сте я забелязали/ направо сменям канала

# 26
  • Мнения: 1 616
За мен Венетка и Албена Вулева са горе-долу на едно ниво. Само дето Венетка има по-добър екип и не й стиска да бъде толкова директна, колкото Вулева. Оттам и впечатлението, че Албенка била по-проста. Е, не е - просто Венета е наясно, че трябва да бъде по-сдържана, за да бъдат звездите по-благосклонни към нея и да не се разбягват, като я видят. По принцип не гледам "Горещо", но снощи мярнах Денди, който ми е любимец, и се задържах пред екрана. Какво да кажа - композирана до Денди, Венетоелка изглеждаше по-смешна и простовата от всякога... hahaha

# 27
Венета може и да е завъшила право  Shocked, обаче е всичко друго но не и образована. Иначе е нагласена, подържа се, има нещо симпатично в  лицето.

# 28
  • Мнения: 3 447
Отвратна ми е, най-вече заради ОНЯ поглед с вдигнатите вежди, нещо такова  Tired Все си представям как някой й казва "Обичам те" и тя го поглежда така. Или пък как поглежда така детето си. За мен е тотална анти-жена като излъчване. Не мога да си представя как някой може да бъде влюбен в нея (не говорим за секс).
Все пак, правя уговорка, че не я познавам на живо, може и да греша.

# 29
  • Мнения: 6 206
Като я видя, правя една единствена асоциация - ЗМИЯ.

Общи условия

Активация на акаунт