Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 922
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 39 419
Като седна на седалката на колелото на щерката имам чувството, че ще ми докара гъбички.... Предпочитам да седна на седалката на мотор. Kissing Heart

# 1 216
  • Мнения: 14 318
Али, да знаеш, че солета с фАфла е много вкусно.
Ръпваш от фАфлата и мушват една солета в устата Stuck Out Tongue Winking Eye

Ммм, чак ми се дояде. Ти си виновна!
Засрамвам се веднагически 😂  Ама си взех меденка, ако ще те успокои това 😚

# 1 217
  • Мнения: 5 368
Мъжът ми си продаде мотора миналата година. За мой срам, не се качих нито веднъж за двете години, дето го караше.
Хич не съм по рисковите изживявания аз:).

Хапнах омлет с гарнитура краставици и зеле:). Да не ме мислите;), меденките на Алето ги хапвам за закуска.

# 1 218
  • Мнения: 11 690
Меденка ми се дояжда веднъж на високосна.Както и вафли всъщност.
Обичам кремообразни десерти. Ето сега не бих отказала един крем брюле, но винаги ще предпочета нещо соленко.
Всъщност, като се замисля сега не бих отказала една солена торта Joy

Един колега ентусиаст се опитва да ни събере за другарска среща от висшето. До тук в групата са се присъединили 5-ма мъже и аз. Май пак няма да стигнем до сбирка. А така ми се иска.

# 1 219
  • Мнения: X
Мъжът ми си продаде мотора миналата година. За мой срам, не се качих нито веднъж за двете години, дето го караше.
Хич не съм по рисковите изживявания аз:).

Аз пък само го врънкам моя да ме вози, но той ходи в баирите да кара и го е страх,  тъй като един път паднахме и за малко да ми затисне крака. А от едно дрго каране лятото още имам белег на десния крак от ауспуха Joy Абе.. луда работа. А иначе колело много обичам да карам и редовно си караме четиримата. Малката той я вози на неговото на седалка, каката с нейното и аз с моето.

# 1 220
  • Мнения: 14 318
Уф, аз за сладичко умирам, както знаете, ама предпочитам преди това да има соленичко 😂😂😂

Коой, кой ми завидя на слънчицето! Такава ветровита, мрачна гняс настана, че ми замръзва душичката в момента.

Мотори харесам, но само да ги гледам. Страх ме е безумно да се возя, а не е като да не съм опитвала. Даже и на скутера на дружката ми не се качвам 😂

# 1 221
  • София
  • Мнения: 18 714
Малее,умрем за мотор.Щом бременна се возех на пистовия ни до 6месец.

Добрв е Ленчето,промивам тука очите и така.

# 1 222
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз теб съм те признала за царица на изпълненията, Мид. Добре, че Господ ви пази!

# 1 223
  • София
  • Мнения: 18 714


Ето я и мишката.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 19:24 от midnightStar

# 1 224
  • Мнения: 14 804
Ооо бонбонче. И то на мама се метнало,от сега с каска. 😃🥰❤

# 1 225
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Много е сладка, Мид! Изглежда ми, като че много прилича на батко си! 😍

# 1 226
  • Мнения: 5 368

Сладка Елени😘

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 16:23 от tuty

# 1 227
  • София
  • Мнения: 18 679
И мъжът ми напоследък за заканва, че ще си купи мотор. Ама не му се връзвам - миналата година се канеше да си купи краз, да видел как щели да му се правят на тарикатчета Laughing , ама още не си е купил.

# 1 228
  • София
  • Мнения: 18 714
Мм кара от 12 годишен,меракът никога няма да му мине.То дори мерак не е неговото.

Белинда и един Додж рам е достатъчен.

# 1 229
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
Олеле, Елени колко е пораснала. Божке как лети това време. Ей го, Марто другата седмица става на две, а сякаш онзи ден го родих.

Алечка, от онзи ден, покрай разговора за баклава и други турски сладости, щях да ти казвам, че пишмание съм виждала при нас в два супермаркета на СВА, а ми се върти и Кауфланд. Та е много вероятно и при вас да има.

Сладкото не ме влече, ама ще мушна топла баничка ей сега.



Общи условия

Активация на акаунт