Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 991
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 2 025
  • София
  • Мнения: 1 590
Прави си резервация и за теб, и заминавайте двамцата.
А там на всеки час снимка, двамата прегърнати и усмихнати, че да я дразните. И да, детето/децата ѝ ги оставете да ги гледа.
И най-важното никакъв сувенир за подарък Mr. Green

Точно същото щях да напиша!

# 2 026
  • Мнения: 14 828
Аз не бих. Ако той е мъж на място,да й резервира той. Защо чака тя да го прави?! Не знам,от страни лесно се дават коментари,но никак не е ок тази ситуация. 😓

# 2 027
  • София
  • Мнения: 6 001
Прави си резервация и за теб, и заминавайте двамцата.
А там на всеки час снимка, двамата прегърнати и усмихнати, че да я дразните. И да, детето/децата ѝ ги оставете да ги гледа.
И най-важното никакъв сувенир за подарък Mr. Green

Страхотна идея!
Аз, ако бях на мястото на Виоленца също щях да страдам и да роня сълзи от обида. МногУ съм смотана  Embarassed

# 2 028
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
О, Виоленца... Tired Hug

Не знам в какви отношения сте със свекървата, може би просто не може да си позволи за двама, а не е искала да я разубеждаваш, затова не е споделила! Много тъпо, наистина! Но и аз мисля, че тук мъжът ти трябва да прояви разум! Аз също много бих му се обидила, ако отиде!
Ениуан е права, да ти подари той на теб и да идете двамата! Само така би могъл са се реваншира!
Дано не те разстройваме допълнително с тези коментари! Hug

Жълто цветенце, и аз като теб! Embarassed

# 2 029
  • Мнения: 14 828
И аз бих се разстроила. И нищо не я оправдава свекървата. Като не е могла да си позволи за двамата е трябвало да й каже,ако могат да съберат двете сумата за двамата и заминават. Според мен си е с някаква цел,дано не съм права,но... Толкова съм изпатила,че никой не може да ме убеди в добронамереността на свека в този случай. 🙄

# 2 030
  • Мнения: 39 626
Пипчи, добре дошла!
Свекървенската изцепка е грозна. Щом не е могла да си позволи такъв подарък за двама, е трябвало да вмести в бюджета нещо по- близко и евтино, но да отидат като семейство. А това, че си разбрала 10 дни по- късно също е ....долно. Реакцията на ТМ- също!

Мид, как е каката?
Деси, ако това ще успокои ТМ днес тук е топло и една идея слънчево.

# 2 031
  • Мнения: 11 721
Аз не бих. Ако той е мъж на място,да й резервира той. Защо чака тя да го прави?! Не знам,от страни лесно се дават коментари,но никак не е ок тази ситуация. 😓

Ени, разбира се всеки дава съвети от собствената си камбанария.
Но, аз съм сигурна в мислите и чувствата на мм. Знаем си роднините, знаем и кой от какви подбуди би направил нещо Grinning

С тази разлика, че на нас няма кой да ни подари дори и "половин" почивка hahaha

# 2 032
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Ау, че тъпа ситуация, Виоленса! Със сигурност би разбрала позицията ми свекървата, ще й го рекна в очите, пък нека се сърди. На ММ ще му се увиди подобна екскурзия също. Абе откъдето и да я погледна ситуацията, е грозна!

Вчера пак се намери кой да ми вдигне кръвното. Получавам мейл, че куриерът не ме е открил вкъщи, да се обадя на този номер. Звъня и ми казват, че в 12.11 ч и в 13 ч са направили два! опита да ме открият вкъщи. Нито са ми звънели, нито пък аз съм мърдала от нас. Плащам 12 евро за спешна доставка, а ще ме размотават! Олелеле, като набрах. Аз с испанския не съм съвсем на ти, но като ми вдигнат нервата, го говоря по- гладко от българския. Поисках лист за рекламация заедно с доставката днес( този лист се внася в КЗП, нещо подобно е), ще им послугувам. Отделно написах любезен мейл на изпращача- мобилен оператор, който ми изпраща сим карта по избран от него начин и тарифа- и им казах, че ако не се реваншират, ще откажа новия договор, сключен по телефона. Ай ше им се не знае! Много мразя да правят на луда калинка, а тук поне има как да си търсиш правата, а начините аз ги знам, щот съм хитра!

# 2 033
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Добре дошли на новите попълнения!

Днес главата ми е компот или по-скоро смути....толкова е разджуркана.
Дрбеното вчера се тръшна, гърло, храчки, едвам ги откашля, че и Т. Днес го оставих вкъщи да лежи, поне Т няма и спря гърлобола.
Имам да взимам разни неща, които са на смотани дестинации и съм без кола, да мина през личната за бележка, а междувременно трябва и да поработя Sleepy

По случай действията на свекървата съм безмълвна. За тези на мъжа също....

# 2 034
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Иначе денят е прекрасен при нас, а вас май ви чака застудяване. Гледката е от един обект на ММ.



# 2 035
  • Мнения: 14 828
Така е,Руми. За това после писах,че с моя “опит” със свекита,няма сила на Земята,която да я оневини тази женица. 😃

То не е за оплакване тук,но да си кажа-нещо се прецака фурната. 🙄 Почва да загрява и след 3 мин се показва F1 Please call servise. Днес ММ ще я прави нещо,че няма как да я пращаме по сервизи.

Ейй Тарт,страхотни снимки! 😍

# 2 036
  • Мнения: 11 990
      Вероятно е някаква глупост от страна на свекървата, защо да се търси винаги лошото. Искала е да зарадва сина си,той има личен празник, ами не е съобразила. Аз затова попитах ,дали съпрузите имат навик да ходят отделно на почивки?Ако до момента са ходили, вероятно и затова жената се е подвела.

Да, на мен също би ми станало неприятно. Но, откровено казано, чак драма не бих правила. Все пак, това което казвам е от позиция на:снаха със свекърва, която никога не е имала и няма възможност за такива подаръци и съпруга, която е ходила навсякъде със съпруга си. Но ако двама души ходят на почивки и поотделно, свекървата може и по това да се е подвела.

Виоленца, остави нещата така, както са, очевидно, че и на мъжа ти не му е лесно в тази ситуация.А за детето не си помисляй да го използваш като оръжие, така наказваш и него.

# 2 037
  • София
  • Мнения: 3 719
Виоленца, според мен свекърва ти се е изложила много! А мъжа ти му се чудя как ще му бъде приятно да замине сам? newsm78 На негово място бих се чувствала нещастна, че няма с кого да споделя хубавите моменти. То човек ако не сподели все едно не го е преживял!
Аз днес съм у дома с майстор. Започнахме ремонт на тоалетната. Като резултат се очаква супер красота в тюркоаз! Praynig

# 2 038
  • гр.София
  • Мнения: 2 762
Мари, благодаря за инфото Wink
ще се пътува Blush ох, нямам търпение за тиквички и калмари Stuck Out Tongue Winking Eye
Виоленза, много неприятна ситуация, аз каквато съм сприхава, щях да вдигна един скандал на всички Wink
Егати свъкървата, ужас!
Добре дошли иначе на новичките Heart Eyes
Тарти, много яки снимки, идва ми се по Испанско!
Ако ще те успокоя и тук действат така куриерите, уж звъняли, търсили .......... същата работа!



# 2 039
  • Мнения: 11 721
Малко да разведря темата - вчера един познат тур оператор (Али, онзи готиния!) е качил страшна оферта за Москва-Санкт Петербург по време на белите нощи. За без пари е, почти 3000лв с всичко включено, обиколки, влака и т.н.
Та, ако някоя добра свекърва иска може и само за мен да вземе бЕлетче. Той моя няма да се сърди Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

Общи условия

Активация на акаунт