Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 884
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 674
Обичам всеки сезон стига да е топло, слънчево, птичките да пеят и всичко да е зеленко Joy

Вчера се подстригах, боядисах, днес има слънчице и душичката ми е ведра и спокойна. Само да хвърля тия дрехи, че се чувствам стегната като креНвирш Mr. Green

# 46
  • Мнения: 39 330
Най- долу в черната лента на страницата.

# 47
  • Мнения: 6 301
Обичам пролетта и лятото, чакам ги с нетърпение! А, и обожавам морето!

# 48
  • Мнения: 2 254
Веси, дано не са хибриди тогава Simple Smile Лалета и зюмбюли са ми любимите цветя Heart

# 49
  • Мнения: 2 016
Най- долу в черната лента на страницата.
Благодаря ти. Не виждам обаче в лентата  старата версия. Blush

# 50
  • Мнения: 10 874
Напомнихте ми, че и аз чакам лалета напролет, да видим какво ще стане. Думите на Веси ме обнадеждиха много. Heart Eyes

В момента съм от телефона и не виждам опциите както при пълната версия, но щом я няма тази за старата версия, вероятно и нея я няма вече. Наскоро писаха, че ще я спират и може би е дошло вече времето.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 706
Има я старата версия, най-отдолу в черната лента.

# 52
  • Мнения: 17 987
Бохо, как се прави това чудо? От другата ноздра ли трябва да излезе водата? Купих го вчера, но нещо май не правим като хората. Пробвах на мен, ужас, все едно да ти влезе морска вода в носа, чак ме заболя. Едва ли е така 🤔

# 53
  • Мнения: 11 674
Какво толкова казах, че са ми изтрили мнението Rolling Eyes

# 54
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Обичам всички сезони. На зимата само не й харесвам късите дни и мъглите, а есента ми е леко депресарска, защото светлината намалява.

Уф, мерак за градинарстване и аз имах преди няколко години, вече ми е задължение и не ме тегли толкова.

Руми, не са ти го изтрили.

# 55
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Едната ми баба имаше страшно много лалета, зюмбюли и нарциси в градината. Беше невероятно през пролетта. Селото се намира до Бяла Слатина (Врачанско), та зимите са си сериозни. Преди да продадат къщата, майка ми извади доста луковици и сега има от лалетата на баба в двора.

В тази тема ли , Руми? Всичко, което четох от сутринта си стои.

# 56
  • Мнения: 11 674
Сега се появи пак, да.
Но преди малко го нямаше. Няколко пъти прочетох целите четири страници и го нямаше Grinning
Както и да е, може да е било бъг.

# 57
  • Мнения: X
Старата версия все още е налична. Горе в полето за адреса трябва да се изпише "http://old.bg-mamma.com"

Лалета и аз много обичам. Много обичам и да ги снимам.
Скрит текст:

Миналата година ги разсадих и се надявам тази година да не са се загубили.

# 58
  • Мнения: 1 985
Хелоууу!
Лили, мерси за темата!
Голяма съм патка, гледам, че нямам известия и не се сещам, че има нова тема. Simple Smile
Прясно мляко в чист вид и аз ненавиждам, точно като Мериан, заради каймака. Като дете ми се виждаше отвратителен. Сега слагам малко в кафето.
Мечтая вече за пролет и лято. Зимата не е моето време, мразя сняг, студ, киша, мъгла и всички други съпътстващи убавини.
Днес съм до обяд на работа, после се качваме в планината на чист въздух.
Приятен петък на всички! Simple Smile

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Джена къде е? М? Нещо се губи! Почива ли, работи ли? Да се отбележи!
Ето ме. Разсънвам се, мятам едни палачинки, минавам през Спиди да си взема чантите и отивам на спорт. Следобяд ще се видя с една друга девойка на кафепитие.
Тъкмо коментираме с една приятелка осмомартенски оферти. Crazy
Лятото чак да го чакам...не знам.Чакам да свърши студът,повече.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт