Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 922
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: X
Добро утро!
При нас вали дъжд, но поне е меко. Нещо не можах да спя снощи и съответно кукнах в последния момент, и айде натъгъдък бързане. Много мразя така. Поне нямам спешна работа и си изпих кафето на спокойствие тук.
Ени, разбирам те, и аз мразя да карам на тъмно, а извънградско-още повече.Изтичат ми очите, напрягам се и като имам възможност избягвам да го правя.

# 1 171
  • София
  • Мнения: 18 714
Сънчо ти с тоя стрес ако питаш мен нищо няма да ти помогне.Почивка и спокойстеие ти трябват в повече.Разходки в планината.Heart

# 1 172
  • Мнения: 5 370
Добро утро!
От няколко дена съм си навила на пръста да си взимам колело. Вчера след работа ходих да взимам резервните очила на каката и на тръгване се отбих в един веломагазин "аз само да попитам" и излезнах с купено колело. Сега се чудя какво да обяснявам на ММ.

# 1 173
  • София
  • Мнения: 18 714
Консултанта е многи добър и те е убедил да купиш.

# 1 174
  • Мнения: 4 303
И при нас напече вече. Колко е студено още не знам, но поне не вали сняг, пък и дъжд,де.
Лято, ами кажи, че не си могла да откажеш на продавача!/шегувам се/
Хубава придобивка и полезна, стига да се използва! Ако седи в някое мазе, жалко за парите!

# 1 175
  • Мнения: 5 370
Ох, много добър беше, да. Ама и цветът... ах, цветът Heart.
Nali съм жена, гледам и да ми е красиво.

# 1 176
  • Мнения: 14 804
Полезно и здравословно е колелото. Аз така и не се качих след едно падане. 😂
Хрис,и аз така. Главоболие получавам ако карам повече на такива условия,а ММ ми се подиграва,че съм летен шофьор. 🙄 Ма ще му връча ключовете и ще види. 😃 

# 1 177
  • София
  • Мнения: 1 590
И аз в редичката на недоспалите ...
Излюпих се към 7, пийнах си водата с лимон ... и съм се катурнала на диванчето в куФнята, та досега!

Сънувам някакъв "сериен" сън!
Преди време, и сега отскоро почти всяка нощ сънувам една и съща местност, пустинен пейзаж ... с някакви разрушени постройки и едни и същи хора (които не познавам въобще в реала, но в съня сме близки) водя някакъв паралелен живот! Бедност, мизерия ... живеем на ръба на оцеляването.
Събуждам се, после като заспя се връщам пак там!  Scream Ужас някакъв!

# 1 178
  • Мнения: 15 042
И аз като Ени, обаче съм решила да си взема и аз, да може да кара детето, че не си е работа аз пеша, той с колело, убивам му кефа така.

# 1 179
  • sofia
  • Мнения: 8 939
ДобрЮутро!
Вечер се приспивам с тоз вечен сериал (пак го дават и пак ми е смешен).

Лято, честита придобивка! Да я ползваш!

Съчувствам ви за безсънието. За кратко съм имала подобни периоди - ужасно е. За по-дълго време не мога да си го представя даже.

Напрежението в работата, породено от шефове и колеги идиоти товари в пъти повече от самата работа (колкото и трудна и изтощаваща да е).
Добро утро.
В последно време и на мен започнаха да ми минават разни мисли за смяна на училището. Нещо твърде взеха да ми идват разни подмятания, следене и дуднене. Натоварват ме, психически. Кръвното ми започна пак да се вдига.
Следят ни на камерите и ни го натякват постоянно. Отивам да чета дали това е законно.
Лили, не знам за какво точно ви следят и какво очакват да видят. Преди години имахме видео наблюдение към улицата, защото някой правеше золуми по колите. Ами да ти кажа няма по-скучно занимание от това да гледаш някакви хора, които се щурат напред-назад. Колко време отнема (дори и забързано) е отделна тема. Тези камери не могат да записват звук, което е ключово за любителите на интриги. Сега, ако не ти издържат нервите и нариташ някой ученик - тогава можеш да се притесняваш от камери. Sweat Smile

# 1 180
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
Лято, кажи си, че си хванала невероятна промоция.

Заспало ми е и на мен, а и тук е мрачно, дъждовно, та и времето не ми помага.

Много е неприятно да работиш в кофти среда. Късмет, че не ми се е случвало никога досега. Много е тъпо това плашене с "охо, на портала колко хора чакат да започнат на твое място". Чакат не, ми опашка направили.

# 1 181
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Лято, ти нали имаше колело? 🤔
Спомням си, че беше се похвалила преди!

Дано е добрв малката Елени! 😍
Приятен ден на всички!
Много е студено при нас и духа силен студен вятър! 😒

# 1 182
  • Мнения: 14 318
Полезно и здравословно е колелото. Аз така и не се качих след едно падане. 😂

И аз така 😂 Като малка се пребивах като куче и в един момент се изплаших и повече не съм се качвала. И съм мързел де 😂 Не, че тук има къде да се кара, а и с тия баири, зор. На село може да си взема да си въртя педали до дружките 😂

И при мен безсънието винаги е заради стрес. Миналата пролет щях да лудна. Мелатонинът ми помогна, но и йогата и успокояването на ситуацията...

Сега пак съм нервозна и знам какво ме яде, та чакам да измисля как да го реша. Съответно не спя добре, сънувам, будя се. Поне заспивам, не звездоброя, че това съвсем ме изнервя...

# 1 183
  • Мнения: 5 370
Имам, Елени, но ми е малко и адски неудобно. Драг Ц1 е бившето колело.

# 1 184
  • София
  • Мнения: 18 679

Дюбрутру!
Аз пък се наспах екстра. Легнах снощи с малчо да се гушкаме, уж да стана после да гледам сериал, то ми се доспинка и айдееееее, отплувахме си двамката гушнати Heart Eyes Добре, че си бях измила зъбките преди това, щото нямаше да стане заради тях.
Тази сутрин, ставам, гледам - голям синчо се прибира от училище! Заболял го много корем, имал и разстройство. Ще го пращам на лекар малко по-късно, че без бележка няма как да извиняваме отсъствията. Жал ми е вече за това дете. От преди Коледа, нон стоп нещо му има. И миналата зима беше така. Изглежда грамаден мъж, силен, а май имунната му система е кекава. То няма и каква друга да е, като не яде 90% от плодовете и зеленчуците, ама глава - дебела!

Общи условия

Активация на акаунт