Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 111 053
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 465
Момичета,получих SMS за пратка от Speedy.Учудих се какво е като не съм поръчвала нищо,влезнах да проследя и изненада-Възглавничката отMENTOS.Утре ще се похваля!

# 541
  • Мнения: 2 409
Момичета,получих SMS за пратка от Speedy.Учудих се какво е като не съм поръчвала нищо,влезнах да проследя и изненада-Възглавничката отMENTOS.Утре ще се похваля!
ехааа значи и аз да чакам СМС - то бележката ми избледня докато "тръгне" към мен възглавницата Laughing

# 542
  • Мнения: 6 566
В събота регистрирах един билет в Дневно, но в неделя не ми позволи. Нали е ден за ден?

# 543
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
В събота регистрирах един билет в Дневно, но в неделя не ми позволи. Нали е ден за ден?

Да

# 544
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Играх в Лили с колгейт, без успех. Още с влизането питах има ли карти, много любезно ме уведомиха, че има, даже за картите на либрес ми казаха без да съм питала.
Намерих си бележка за орбит уайт, та ще участвам. Имаше нещо за което не одобряваха бележки, спомням си, че коментирахте, но съм забравила не смятах да купувам. Сумата е над 80ст., телефона прави ясни снимки, до сега никъде не съм имала проблем, има ли нещо друго?

# 545
  • Мнения: 526
Най-накрая...имам смс от Спиди, за възглавничката от Ментос, утре ще я доставят, а аз не пазя касовата бележка Joy

# 546
  • Мнения: 36 907
И аз току що получих смс от Спиди за 12.02 - трябва да е възглавницата, друго не чакам. Simple Smile
Ще взема пак да се пробвам в играта на Орео, скучно ми е като не играя почти никъде...

# 547
  • Мнения: 2 485
От Колгейт и Лили - химикал Grinning

# 548
  • Мнения: 2
Здравейте, някой играл ли е на http://apps.sportal.bg/bankia_game/

# 549
  • Мнения: 19 733
"В момента не може да се регистриране. Моля опитайте по-късно."

# 550
  • Благоевград
  • Мнения: 514
Печеливши на Canyon от 3 -та седмица -
https://m.facebook.com/notes/canyon/%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0% … 7D&__tn__=H-R

# 551
  • Елхово
  • Мнения: 1 416
С раница съм! Благодаря за линка!

# 552
  • Мнения: 2 627
Тези Canyon само в София ли ги има?

# 553
  • Благоевград
  • Мнения: 514
Тези Canyon само в София ли ги има?

Има техни продукти в Технополис, Зора, Техномаркет и повечето магазини за техника.

# 554
  • Мнения: 878
Подарено на sunflower и evhen
Имам кодове за 70% отстъпка от ДУЕТ МЕНЮ пуканки или начос Cinema City, ако някои ги иска ги давам пишете на лично.

Общи условия

Активация на акаунт