Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 110 945
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 555
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Някой спечели ли нещо от патоса? Как са им чипсовете?

# 556
  • Мнения: 36 666
Аз мислех да купя няколко, за да видя какво се пада, но не успях да намеря.

# 557
  • Мнения: X
Купих си веднъж само със сол, не е лош, но е с палмово масло, което се опитвам да отбягвам. Иначе има и други вкусове. Гледам, че в малките магазини са го заредили. Но доколкото разбрах част 2 от всички пъзели много трудно се намира (вероятно с цел) и повечето награди ги няма налични в България. Турция ни е гранична, не мога да разбера защо до края на годината ще пристигнат наградите, пеша ли ще ги влачат? Абе като цяло много неща им куцат.

# 558
  • Мнения: 36 666
А албумчето, на което се залепват, от магазина ли се взима?

# 559
  • Мнения: X
То май е някакво картонче или лист, с осем или девет полета, на които се залепват частите. Би трябвало да ги раздават във всеки магазин, участващ в промоцията. На мен не ми дадоха, но не съм и търсила. Във фейсбук страницата им има снимки и повече информация. Не съм влизала скоро да видя има ли някакво развитие.

# 560
  • Мнения: 36 666
Скоро някой беше спечелил колело, аз съм я лайкнала.

# 561
  • Мнения: 10 874
И аз като ходя да пазарувам се оглеждам за този чипс, но все още никъде не съм го виждала.

# 562
  • Мнения: 6 544
Сайта на Дневно нещо се е бъгнал, не ми дава да регистрирам. Изписва ми това:

Необходимо е да приемаш съобщения от нас. , а то няма такъв бутон

Някой стигнал ли е до теглене на печалба във фри лото?

# 563
  • София
  • Мнения: 353


Dream Team за Дневно пробвай с друг браузър, трябва да се появи още едно място за отметка.

# 564
  • Мнения: 6 544


Dream Team за Дневно пробвай с друг браузър, трябва да се появи още едно място за отметка.

Всеки ден с един и същи браузър се регистрирам, от днес ми е проблема

# 565
  • Стара Загора
  • Мнения: 880


Dream Team за Дневно пробвай с друг браузър, трябва да се появи още едно място за отметка.

Всеки ден с един и същи браузър се регистрирам, от днес ми е проблема

На мен пък от днес ми иска и отметка да ми праща съобщения в Месинджър, което ме озадачи.
Получих такъв отговор на мейла:
Твоята печалба е:

КЕШ ПЕЧАЛБА С НАТРУПВАНЕ ОТ 1 ЛЕВ

Явно късметът е на твоя страна!


# 566
  • София
  • Мнения: 353
Да, и аз от днес имах проблем със сайта. Имат промяна на сайта, като го отворих с chrome ми се появи ново поле за отметка. Имат нови правила, нещо не ги разбрах много добре. Събираш по 1лв и като събереш 100 лв ти ги изплащат, странна работа

# 567
  • Мнения: 6 544
Да, и аз от днес имах проблем със сайта. Имат промяна на сайта, като го отворих с chrome ми се появи ново поле за отметка. Имат нови правила, нещо не ги разбрах много добре. Събираш по 1лв и като събереш 100 лв ти ги изплащат, странна работа

Играта до кога е, че да ги събереш?

# 568
  • Мнения: 2 688
Дневно вече ще уведомяват печелившите на момента, не в теглене в неделя както до сега.
Бяха писали и за други награди като тези левчета, 50% намаления (не ми стана ясно за къде) и самолетни билети. Каквото и да значи това.
И на мен вчера ми пусна това левче. Много странно. Принципно няма срок играта, доколкото разбирам е на принципа на Тесерум. Как обаче им излиза сметката не ми е ясно.

# 569
  • Мнения: 1 463
И при мен е същото, с хром ме пусна, даде левче, даже пише натрупана сума 2лв, незнам как и от кога.

Общи условия

Активация на акаунт