Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 108 041
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 570
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
При мен стана и през мозила, без да ми излиза бутон за още една отметка. И аз имам 2лв., а изписва, че левче печеля. Да видим до къде ще стигне тази игра.

Орбит за колко време одобряваха бележките?

# 571
  • София
  • Мнения: 353
И аз съм с натрупани 2 лв, може би от вчера и днес. JoyJoyJoy
А с тази нова отметка не искат ли достъп до фейсбук профила, това пък за какво им е?


Орбит първата ми бележка (в началото на играта) я одобриха веднага, а сега от неделя още не са ми я одобрили. Thinking

# 572
  • Мнения: X
Според мен събират лични данни, които после да продават на рекламодатели. Или пък рекламодателите ще си плащат да рекламират на техния сайт. Иначе нямам друго обяснение.

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 909
И при мен е същото, с хром ме пусна, даде левче, даже пише натрупана сума 2лв, незнам как и от кога.
И аз имам такъв мейл

# 574
  • Мнения: 6 529
А който няма фб или не иска да му пращат съобщения в месенджър?  newsm78

Нещо не е измислено, както трябва

И аз имам 2 лв натрупани  Grinning

# 575
  • Мнения: 2 005
Имам неодобрена бележка от Орбит, по-точно в началото е била одобрена, после - не, според имейлите, които съм получила. Причина - номерът не съвпада. Изписала съм само първата част на номера. Може би трябва и втория номер да изпиша?! Някой има ли одобрена бележка от Триумф - Пловдив?
Скрит текст:

# 576
  • Мнения: X
Досега за която и да е игра, винаги изписвам целия номер, само че махам интервала и го пиша слято. Повечето ми касови бележки са с такива номера. Предната бележка така я попълних и я приеха. Сегашната е в изчакване, но и тя е с такъв номер. Пробвай пак.

И аз с левче от Dnevno.

# 577
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Опитай да я регистрираш с целия номер. Хубаво, че пишат точната причина за неодобрение, само че някой писа, че като се опита да качи същата бележка, пише, че не може. Сега като е с друг номер дано я приемат.
И моя номер е такъв, попълнила съм го целия. Още е на изчакване

# 578
  • Мнения: 19 689
Аз от Дневно не получих никакво съобщение, въпреки че сложих отметката newsm78

# 579
  • Мнения: 2 129
Сайта на Дневно нещо се е бъгнал, не ми дава да регистрирам. Изписва ми това:

Необходимо е да приемаш съобщения от нас. , а то няма такъв бутон

Някой стигнал ли е до теглене на печалба във фри лото?
При мен всичко е наред,работи си сайта.Аз съм тази,която спечелих карта с 100лв.,получих е след седмица,но нещо не искат да ми е активират.Пиша имейли,изпращам си заявката за активиране,вече 4-5дни....и от умрял писмо.
Разочарована съм,меко казано😏
А,толкова се радвах...
Ако има някакво развитие,ще споделя...

# 580
  • Мнения: 19 689
На измама намирисва Rolling Eyes

# 581
  • Мнения: 36 513
Наистина прилича на измама - пишете на КЗП...

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Възглавничката на Ментос Smile

# 583
  • Мнения: 2 579
Имам неодобрена бележка от Орбит, по-точно в началото е била одобрена, после - не, според имейлите, които съм получила. Причина - номерът не съвпада. Изписала съм само първата част на номера. Може би трябва и втория номер да изпиша?! Някой има ли одобрена бележка от Триумф - Пловдив?
Скрит текст:
Направи нова снимка за да регистрираш отново същата бележка, защото предполагам , иначе няма да ти я приеме и  ще ти пишя, че вече е регистрирана

# 584
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Не би трябвало да изписва, че е регистрирана, защото тя не е писала целия номер преди това. Би трябвало като нов номер да я приеме


При мен всичко е наред,работи си сайта.Аз съм тази,която спечелих карта с 100лв.,получих е след седмица,но нещо не искат да ми е активират.Пиша имейли,изпращам си заявката за активиране,вече 4-5дни....и от умрял писмо.
Разочарована съм,меко казано😏
А,толкова се радвах...
Ако има някакво развитие,ще споделя...
От конкретна банка ли е картата и кой трябва да я активира?

Общи условия

Активация на акаунт