Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 108 044
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 904
Имам неодобрена бележка от Орбит, по-точно в началото е била одобрена, после - не, според имейлите, които съм получила. Причина - номерът не съвпада. Изписала съм само първата част на номера. Може би трябва и втория номер да изпиша?! Някой има ли одобрена бележка от Триумф - Пловдив?
Скрит текст:
Според мен е неодобрена, защото не се вижда името на продукта.

# 586
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Защо биха информирали, че номера не съвпада, ако причината е, че липсва продукта на бележката? Предполагам по-пълна снимка е регистрирала, а не тази

# 587
  • Мнения: 36 513
Моята възглавница от Ментос е пират Smiling Imp

# 588
  • Мнения: 1 775
Искат ли касовата бележка, че и аз чакам?

# 589
  • Мнения: 36 513
Не, дадоха ми я без нищо.

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Искат ли касовата бележка, че и аз чакам?
Не, на мен не ми искаха.

# 591
  • Мнения: 36 513
Между другото, не са кой знае какво, като качество. Кръглите възглавнички на Куинс са много по-добре изработени.

# 592
  • Мнения: 2 405

ейто я и моята. Смятам че хлапето ще я хареса

# 593
  • Мнения: 465
Възглавничката на Ментос Smile
И аз днес я получих.

# 594
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Получих смс от Спиди. Зачудих се какво съм забравила. А то били документите от Марс. Е, те колко пъти ще пращат документи?

# 595
  • Мнения: 2 129
Не би трябвало да изписва, че е регистрирана, защото тя не е писала целия номер преди това. Би трябвало като нов номер да я приеме


При мен всичко е наред,работи си сайта.Аз съм тази,която спечелих карта с 100лв.,получих е след седмица,но нещо не искат да ми е активират.Пиша имейли,изпращам си заявката за активиране,вече 4-5дни....и от умрял писмо.
Разочарована съм,меко казано😏
А,толкова се радвах...
Ако има някакво развитие,ще споделя...
От конкретна банка ли е картата и кой трябва да я активира?
Това ми изпратиха

# 596
  • Мнения: 2 024
Имам неодобрена бележка от Орбит, по-точно в началото е била одобрена, после - не, според имейлите, които съм получила. Причина - номерът не съвпада. Изписала съм само първата част на номера. Може би трябва и втория номер да изпиша?! Някой има ли одобрена бележка от Триумф - Пловдив?
Скрит текст:
Според мен е неодобрена, защото не се вижда името на продукта.

И аз регистрирах бележка, чийто номер е от две части, като на снимката. И се почудих кой да напиша, накрая въведох само втората част, и после получих одобрение. Явно съм уцелила коя част от номера искат да въведа. Бележката ми е от Фантастико в София.

# 597
  • Русе
  • Мнения: 2 606
При активирането ли ти се получи проблема? Аз, когато съм имала такива карти, ги активирам с СМС, ставаше за секунда...

# 598
  • Мнения: 36 513
 Нали има инструкция? Едно време активирах карта с 50 лв от Зева, обаче не помня точно какво правих.. Май пращах смс.

# 599
  • Мнения: 2 129
Колко се таксува смс,към такъв номер 17 00 11?
Реших онлайн да е активирам,но ще пробвам и с смс.

Общи условия

Активация на акаунт