Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 960
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 124
Към ммамите с уреда на Авент за пюрета - как го почиствате? Със специален препарат за котлен камък или само с лимонена киселина както пише в книжката? Също преди първа употреба трябва ли пак почистване и то с какво да е... Готвя се да почвам и ще пробвам първо да приготвя за таткото нещо Simple Smile

Аз само с лимонена киселина и после изплакване и един празен курс 20 минути.
Преди първата употреба пак направих 1 празен курс.

Голяма майка е тая джаджа с моето хиперактивно неспящо бебе едва ли бих успяла да й правя  пресни пюрета непосредствено преди хранене.
Мятам малката госпожица в ергобейбито и така правя пюретата, то Ко правя само беля, режа и е готово  Grinning

# 316
  • Мнения: 442
Извинявам се за тъпия въпрос ама кое  миете където се сипва водата ли, че книжката ми няма бг (много тъпо)..

# 317
  • Мнения: 237
Здравейте момичета!! Нашата Емма има зъбче 🤗 все едно зрънце ориз на венчето. Около месец я мъче, преди да пробие  но през ноща не сме имали проблеми. Иначе почнах захранването, нооо хич не и е по вкуса. Аз не се отказвам и давам всеки ден. Домашните ги плюе, а купешките хапва, но с не особен кеф... При вас как върви захранването? Заместихте ли вече хранене?


Честито зъбче! Да й растат здрави и бели! Изпука ли пуканки и купи ли й нещо бяло Blush

# 318
  • Мнения: 131
Здравейте момичета!! Нашата Емма има зъбче 🤗 все едно зрънце ориз на венчето. Около месец я мъче, преди да пробие  но през ноща не сме имали проблеми. Иначе почнах захранването, нооо хич не и е по вкуса. Аз не се отказвам и давам всеки ден. Домашните ги плюе, а купешките хапва, но с не особен кеф... При вас как върви захранването? Заместихте ли вече хранене?


Честито зъбче! Да й растат здрави и бели! Изпука ли пуканки и купи ли й нещо бяло Blush


Благодарим ☺️ Не бях чувала за тези поверия. Днес задължително ще ида да и взема нещо беличко 🤩

За уреда - Контейнера за вода е хубаво да се почиства всяка седмица. Ние нашия уред го взехме втора ръка, та свекъра го разглоби и изчисти. Доста котлен камък имаше. 🤗

# 319
  • Мнения: 337
Малкият тези дни иска само да стои прав. Кръста ми е тра ла ла. Поръчах проходилник и след 2 сед, когато стане на 6 мес, ще го сложа вътре.
Мамите, вие изпишквате ли бебетата вече?

# 320
  • Мнения: 81
Здравейте мамии , как сте? Ние днес ставаме на 6м ❤

# 321
  • Мнения: 3 794
Ели, честита половин годинка!

Christina, честно казано нямам време аз да се изпишкам, камо ли малката 😂 Пък и от опита ми с каката - в яслата няма значение кой има изградени навици - всички ги искат с памперс.

Времето бавно почва да се затопля Simple Smile Излизаме доста напоследък, по 3 разходки правим и поне 10-12км Simple Smile Някоя от вас ще ходи ли на Слингофеста в края на Март ? Аз искам да си купя суитчър за бебеносене Simple Smile

# 322
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Ели, честита половин годинка!

Christina, честно казано нямам време аз да се изпишкам, камо ли малката 😂 Пък и от опита ми с каката - в яслата няма значение кой има изградени навици - всички ги искат с памперс.

Времето бавно почва да се затопля Simple Smile Излизаме доста напоследък, по 3 разходки правим и поне 10-12км Simple Smile Някоя от вас ще ходи ли на Слингофеста в края на Март ? Аз искам да си купя суитчър за бебеносене Simple Smile

Тази страничка имат поларчета за бебеносене https://www.facebook.com/742399325933209/posts/1135679826605155

# 323
  • Мнения: 3 794
Вълшебство, благодря Simple Smile Поръчах си от тях - ужасна материя (поне на мен не ми допадна). Върнах го де, но май не ми се рискува така. Ще ида на място. Писах на една жена (Мама Мишка), но не приема поръчки в момента, защото подготвя за феста 😊

# 324
  • Мнения: 237
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, от любов окрилени и винаги засмени!

# 325
  • Мнения: 76
Да са ни живи и здрави дечицата и близките хора!

# 326
# 327
# 328
  • Мнения: 131
Здравейте момичета
Къде се губите?
Аз съм в болницата. Имам капък в бъбрека 😩 през ноща в четвъртък изпитах ужасни болки в кръста, корема и яйчниците.. Родилните болки ряпа да ядат...  Вливат ми системи и да се надяваме да го изпишкам.. За съжаление ще трябва да спра кърменето... Цедя се, но явно от стреса кърмата ми рязко намаля... изцеждам едва по 50мл.. А така ми се искаше да кърмя дълго.. 😥
Вие как сте? Накичихте ли бебоците с мартенички?

# 329
  • Мнения: 1 604
Miladinova стискам ти палци - миналата год майка ми загази така. Да се оправяш бързо Hug

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 18:06 от janakrasi

Общи условия

Активация на акаунт