Лидл 124 - Февруари

  • 154 459
  • 2 043
  •   3
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 160
Дъждец...снимях ти кокосовите млека. Два вида са. Над компотите стоят




Ако това е цената 3.19 , то в Русе сега това мляко го видях на 2.99... интересно решение. До сега не ми е правило впечатление, че има различни цени в различните магазини

Цената е от горната страна и съотверно на снимката не се вижда.

# 1 111
  • Мнения: 69 254
Горе е цената. Уж я хванах...но не е излязла. Не я помня обаче.
Вижда се цената на компотите долу. Съжалявам.

Долче...нещо прецаках сърцата. Уж цял ден се размразяваха. Сложих ги вечерта да се варят...обаче - два пръста мазнина пуснаха, свиха се чудовищно...и са жилави Flushed
Забравила съм....отдавна не съм правила. Час варене малко ли им е? Много се свиха...с лупа да ги търсиш...не знам.

Дробчетатя обаче нямат грешка. Муци са. В тавичка с масълце ги правя...препеченки. Така ги обичам. С копфсалата ги хапнах.

Значи....фифти/фифти е работата Joy

# 1 112
  • Мнения: 27 869
Тета, не съм варила сърца. Преди ги правех в тиган или печени, но чак час не е било....да не би да си ги преварила и затова да са жилави? Аз за охладените сърца питах по принцип, тях ще пробвам. И ще споделя като ги наготвя.
2,99 е кокосовото мляко.

# 1 113
  • Мнения: 8 331
Горе е цената. Уж я хванах...но не е излязла. Не я помня обаче.
Вижда се цената на компотите долу. Съжалявам.

Долче...нещо прецаках сърцата. Уж цял ден се размразяваха. Сложих ги вечерта да се варят...обаче - два пръста мазнина пуснаха, свиха се чудовищно...и са жилави Flushed
Забравила съм....отдавна не съм правила. Час варене малко ли им е? Много се свиха...с лупа да ги търсиш...не знам.

Дробчетатя обаче нямат грешка. Муци са. В тавичка с масълце ги правя...препеченки. Така ги обичам. С копфсалата ги хапнах.

Значи....фифти/фифти е работата Joy

Преварила си ги, не им трябва много на сърцата.

# 1 114
  • Мнения: 69 254
Така е станало.

Долче, няма охладени. Само воденички.

# 1 115
  • Мнения: 19 729
Няма охладени наистина.

# 1 116
  • Мнения: 27 869
Хем някой се оплака наскоро, че няма охладени, а аз продължавам да си мисля, че воденичките са сърца Joy

# 1 117
  • Мнения: 19 729
Гладна кокошка просо сънува hahaha

# 1 118
  • In transit
  • Мнения: 12 012
Тета, сърцата най-много 15-20 мин се варят. Аз ги слагам в дълбок тиган с малко зехтин, първо леко за запържават, след това си пускат водичка, намалявам огъня и захлюпвам да се поварят-задушат, след 10 мин махам капака и оставам за още няколко минути докато се изпари водата и останат само на мазнина. Наръсвам ги с малко червен пипер и риган и сипвам в чиния. Свиват се наистина малко, но стават мекички, не са жилави в никакъв случай. Според мен си ги преварила.

# 1 119
# 1 120
  • Мнения: 69 254
Да..дааааа...видях рецептата на Манчев...ама късноооооо....

# 1 121
  • Мнения: 2 854
Взех от сладките картофи тази вечер и чесън на гранули, горчица....И резултата е: Печени картофи с разядка от скир+чесън+авокадо и горчица...Споделям тук, защото всичко е от Лидл😜

# 1 122
  • Мнения: 7 328
Скоро не сме обсъждали сметаните и изварата Simple Smile
Скрит текст:
Да ви почерпя

И готови,но вече изядени


Някой търсеше Едам-днес при нас имаше и то намален със срок до 23.02

cristi,ти ли търсеше стъклените бурканчета за подправки?В Л.не съм открила,но в ТМаркет гледах подобни(на листовка).

# 1 123
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
В брошурата за следващата седмица,на стр.7 има гръцка разядка. На снимката е с патладжани и майонеза,но има и с червени чушки и някакво сирене,леко е лютичка,много ми хареса ,препоръчвам  Peace Състав не съм гледала за вредни елементи, но аз и не ги гледам по-принцип.Докарва малко на лютеница.

# 1 124
  • shumen
  • Мнения: 18 235
От детските ботуши по големи дали ще пуснат.

Общи условия

Активация на акаунт