Лидл 124 - Февруари

  • 152 618
  • 2 043
  •   2
Отговори
# 1 125
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Бадемовото уж е от постоянният асортименг. Просто имаше проблем със зареждането..за това липсваше.

Ах..Брадата...де си. Как ме излъга с тия брецели...ми те сурови. Бели. Пише 10 мин.да постоят....па после да ги мушнеш във фурната...па и там едни 20 минути ли, колко се пекат....тц..тц....кой ще ги чака??

Прибирам се 10 мин.преди детето.  Днес от вратата само мушнах от другите брецели и докато се преоблека, те готови. Детето влиза и му мятам топъл брецел Joy

Ама с тия немските няма да се разберем.
Направо шок и стрес получих, когато извадих бял и суров от пакета Astonished
Тете, мари, амчи докат стоят 10 минути, фурната ми се загрява, после за около 12 минути макс са ми ОК. Твойта фурна мигновена ли? Grinning Пууу, човек да ѝ спести срама, шамара зад врата на босото хлапе и сополите за пред управителя, и таквиз мрънканици... Шгу преживейш пък, далеч съм ти Stuck Out Tongue

Иначе тъкмо ни се счупи преди 2 дни древната, ама готска седалка за тоалетна (не лидълска, естествено де) и сега хопс, другата седмица седааалчициии Relieved

# 1 126
  • Мнения: 6 485
Как няма охладени дробчета? Има. Поне тук, където съм в момента-Лидл Пловдив, до автогара Север Simple Smile

# 1 127
  • Мнения: 69 064
Мигновена ми е фурната....за 5 Мин. буквално са готови ония...

# 1 128
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Как няма охладени дробчета? Има. Поне тук, където съм в момента-Лидл Пловдив, до автогара Север Simple Smile
Ха!Ми добре дошла у Пловдиф!  Laughing Wink
Няма пил.сърца охладени...за това говореха.

# 1 129
  • София
  • Мнения: 3 863
Някъде да са останали от зарядните за акумулатор? Сега звъннахме на националния телефон и веднага ни казаха, че няма, което доста ме усъмни. Много ми трябва, ще бъда благодарна, ако някой сподели инфо.

# 1 130
  • Мнения: 2 845
Някъде да са останали от зарядните за автомобил? Сега звъннахме на националния телефон и веднага ни казаха, че няма, което доста ме усъмни. Много ми трябва, ще бъда благодарна, ако някой сподели инфо.
Днес, след работа, ще ходя до Лидл на сп.Оряхово и ще пиша, ако има.

# 1 131
  • Мнения: 847
Някой спомена за спец.находки в Лидл Надежда,има ли нещо интересно?

# 1 132
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Мигновена ми е фурната....за 5 Мин. буквално са готови ония...
Верно? Дърта съм и не знаех че има такива чудеса на техниката, ще прощаваш... Извинявам се официално, че съм те излъгала и шокирала, и повече персонални съвети или препоръки ще се въздържам да давам Wink

# 1 133
  • Мнения: 69 064
Е давай..ама уточнявай, че са сурови и трябва повечко време 😊

Не знам защо си мислех, че са полуготови, като другите от топлата витрина.
А детето е перпеляк и нервак...сега го иска...всичко, на момента... 😆

А фурничката, на която претоплям нередовните брецели, е лидълска - мъничка и загравя моментално поради малкия си обем. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 134
  • Мнения: 1 432
Момичета, издирвам зарядно за акумулатор. От вчера е, но вече го няма никъде в Пловдив след проверка по телефона. Ако го видите в някой филиал, моля пишете Simple Smile

# 1 135
  • Мнения: 27 708
Майка ми много хареса кремообразната извара в новата опаковка (визия), твърди, че повече и харесва Kissing Heart Отдавна не сме говорили за изварата Stuck Out Tongue Winking Eye

Всички продукти, освен чинията Joy , са от Лидъл. Този сладолед (с корнуолската сметана) е чудесна добавка към такива шоко лави с наситен шоколадов вкус, има баланс. Ягодите са от замразените ххл, дори лавите са печени в силиконовите формички за мъфини- страхотни са формичките! А за да не залепне нищо се подсигурих като пръснах от спрея против залепване, Белбейк ли беше... Joy  Ох, не мога да избягам от Лидъл значи....  Grinning
Търтийн, приятно прекарване в Пловдив!

# 1 136
  • Мнения: 69 064
Да си купиш и лидълски чинии за другия път...

# 1 137
  • Мнения: 672
Отдавна не сме говорили за изварата
Веднага се включвам Stuck Out Tongue Winking Eye
... и се получи това
Скрит текст:
То извара, то сметана, то ананас консерва...
Много ми хареса идеята, искам и аз да го получа Simple Smile
Би ли споделила как, може на лични, да не дойде изварата в повече.
Благодаря!

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 10:47 от Nara

# 1 138
  • Мнения: 3 072
Някъде да има изостанали сирена от френската седмица? People Eyes

# 1 139
  • Мнения: 6 485
Малка, двуседмична командировка съм у Пловдивско Simple Smile Към морето ще се върна към 25. Как ще оставя Бургас,бре?

Общи условия

Активация на акаунт