Лидл 124 - Февруари

  • 154 450
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 3 093
Добре звучи. Ще я пробвам.
Скрит текст:
Аз взимам тази на Добрев, но тя едвам се преглъща.

# 991
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092


Аз обаче се чудя дали може да се замразява изварата Thinking Понеже цял килограм не винаги успявам да употребя за няколко дни...
По принцип може, но не те съветвам, защото после консистенцията се променя.

# 992
  • софия
  • Мнения: 25 865
Направи кремче с изварата. Гарантирано ще се хареса и изяде.
Не замразявам извара, защото след изваждане от фризера става сипкава и промита на вкус.

# 993
  • Мнения: 2 854
Зарибихте ме с тази сметана с някакви плодчета да си я направя :d

# 994
  • Мнения: X
Мернах някакъв кашкавал на промоция 300г. за 2.69,защо си го купих,защооо...кисела безвкусица!

# 995
  • In transit
  • Мнения: 12 012
За феновете на лалетата да ви предупредя, че днес в нашия Лидл имаше много букети по 6 лалета, вместо по 7. Обърнах внимание на една от служителките, защото няма да е приятно на някой да му подарят букет от 6 лалета...ама не ме отрази хич.

# 996
  • Мнения: 280
И на нея явно и е "на умрело" вече:)

# 997
  • Мнения: 1 314
Привет,
в Лидъл има ли пилешки или някакви други хапки /готов замразен продукт/
и хубави ли са?

# 998
  • Мнения: 22 867
Привет,
в Лидъл има ли пилешки или някакви други хапки /готов замразен продукт/
и хубави ли са?


Има пуешки, около 5 лв кг замразени, хич не са лоши, стават и пържени, и запечени, спасяват положението понякога.

# 999
  • Sofia
  • Мнения: 21 731
Сладкарската/кремообразната извара е страхотна. Чудна Снежанка става с нея. Кремче с овесени ядки, мед и плод също. Дадохте ми идеи и за други неща.
За чийзкейк дали ще стане?
Аха, то от там тръгна днешното дъвкане на изварата. Същото питаше момичето за изварата и чийзкейк...
Та щом е кремообразна тази, съвсем си е удачна за чийзкейк, иначе крема сиренето е по-добро за целта.

# 1 000
  • Мнения: 7 328
Да се включа и аз за изварата Wink заместих Филаделфията с нея,сложих и от любимата 30% сметана в крем за торта и се получи това

# 1 001
  • Мнения: 1 130
Някой беше питал за състава на картофените крокети. Най-накрая отидох до Лидл за няколко неща и снимах състава. Вкъщи се харесват много. Взех скир с ягода и боровинка. Ами от към протеин е супер, когато тренирам ще е супер, но през останалото време бих го избягвала.
Скрит текст:

Защо би го избягвала?

И двата вида - ягода и боровинка - имат натъртващ вкус на хапчета и прах. И коремът ми се разбунтува нещо. По-добре да бях смесила обикновенния скир с плодове. Той поне има сносен вкус.

# 1 002
  • Мнения: 284
Сладкарската/кремообразната извара е страхотна. Чудна Снежанка става с нея. Кремче с овесени ядки, мед и плод също. Дадохте ми идеи и за други неща.
За чийзкейк дали ще стане?
Аха, то от там тръгна днешното дъвкане на изварата. Същото питаше момичето за изварата и чийзкейк...
Та щом е кремообразна тази, съвсем си е удачна за чийзкейк, иначе крема сиренето е по-добро за целта.

А дали може снимка на това крема сирене? Благодаря много на всички!

# 1 003
  • Sofia
  • Мнения: 21 731
Не знам за кое крема сирене питаш, но аз визирам което и да е вносно крема сирене. Всяко става. Само с българско не съм работила и не мога да кажа за него.

# 1 004
  • Мнения: 847
Ааа и бълг.крем сирене става за чийзкейк и то перфектно,правила съм с това на Вълчев и с лидълското,което сега е на 0,95 ст.

Общи условия

Активация на акаунт