Лидл 124 - Февруари

  • 154 451
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 35 189
Ми, тия, които показах аз са си идеални за след сандвичи.. И са 250 бр на доста добра цена.

# 1 096
  • Мнения: 2 854
Малко странно питане имам. Бебешките памучни тампони дали стават и за сваляне на грим ?!? Grinning Харесва ми,че са големи и с тази цена са на сметка...

# 1 097
  • Мнения: 69 250
Тихо вече, че Стеридрийм ще дойде и пак ще му се доповръща. То и с право де....Stuck Out Tongue Closed Eyes
Дайте пак изварата...или сметаната....

# 1 098
  • Мнения: 1 953
Тета
 
Скрит текст:
и аз имам едно много малко (възможно най-малкото) кошче, което намерих и си събирам пликовете от плодове и зеленчуци, тези които изглеждат чисти и  са здрави, тях ползвам. Също търсих да си купя, но не открих такива. Но съм пробвала и тези, които са по 3л/ 2кг (се водят, мисля), стават при моето.

Аз ще питам за подправката от следващата седмица. Предполагам, е със сол, а може и с други екстри?

# 1 099
  • Мнения: 35 189
Малко странно питане имам. Бебешките памучни тампони дали стават и за сваляне на грим ?!? Grinning Харесва ми,че са големи и с тази цена са на сметка...

Защо да не стават? Щом са ти удобни, ползвай си ги за това

# 1 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Специално за Стари, ако не е почнал, да действа Wink



И не е спам, щото всичко без ягодите си е лидълско Wink

И да се оплача, че днес си пробвах новия миксер, дето миналата събота беше на 35лв (май) и ще го връщам! Ами то 20-годишния ми Браун е по-читав! Мощността е същата, но тоз ми ти лидълски трактор е доста децибелен, пръска адски много (разбих сметаната после със стария и нямаше толкова свинщина като с първия), неудобно ми е копчето за скоростите и е доста бюджетно пластмасов :/ 

# 1 101
  • Мнения: 2 235
Гръцките подправки ли? Да, имат сол и според вида и други работи. Според мен не са нищо особено, съдържат пак неща, които по принцип си имаш - босилек, риган, червен пипер, чесън и т.н. Ако си нямаш идея от рецептите и как да съчетаеш подправките, тогава са удобни.
Аз да питам за маринованото сирене?

# 1 102
  • Мнения: 27 867
Дайте пак изварата...или сметаната....
Ами, точно тези две неща ми бяха сред покупките Stuck Out Tongue Winking Eye Онзи ден една дама питаше за сметаната- има ли, КЪде стои....Май служителката беше по-зле информирана от мен, едва се въздържах да не информирам аз Joy Ама като чух, че я упътиха към млеката ухт и се успокоих Grinning
Тета, кофти....ами, с гаден дъх, с някакви жилки или каквото гам беше, гадни бяха. Още нямаше Лидъл, отдавна е било значи. Миналата седмица от друг магазин и кофти дробчета уцелих- вкусни, крехки, ама с жилки като конци ВЪТРЕ. Като дъвчеш е много гадно. А няма как да се почисти преди готвене
. А лидълските 2-3 пъти само съм чистила (2-3 дробчета).
Брадата, екстра е! Подсети ме да направя и аз, но в чаши и с котешките езичета от К. Нищо, че съм планувала и шоколадова лава.... Joy

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 15:38 от dolce miele

# 1 103
  • Мнения: 2 133
Рискувам с питане за изварата от 1 кг. Може ли етикет с хранителни стойности някой да снима, моля.
И за похваля сиренето в саламура на РД от 800 гр. - страхотно е на вкус, не знам защо е доста ронливо и нацепено вътре, обаче.

# 1 104
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Рискувам с питане за изварата от 1 кг. Може ли етикет с хранителни стойности някой да снима, моля.
И за похваля сиренето в саламура на РД от 800 гр. - страхотно е на вкус, не знам защо е доста ронливо и нацепено вътре, обаче.
Потърси назад, някой беше снимал съдържанието...но дали точно хранителните стойности се виждаха не съм сигурна. В тази тема, от вчера, най-много онзи ден.

# 1 105
  • Мнения: 2 133
Да, видях снимката /има рецепта на нея/, но не са хранителните стойности.

# 1 106
  • София
  • Мнения: 11 749
.............
Докопах и последното бадемово брашно , което за първи път видях. И докато сте на кулинарна тема, да питам какви чудесийки правите с него.
............
Специално аз много го ползвам, основно е за сладкиши, доста по назад в темата с Морена коментирахме, ако не се лъжа беше  с нея. Винаги се зареждам доволно.
Не е  в постоянният асортимент. Рядко го пускат.

# 1 107
  • Мнения: 22 867
Рискувам с питане за изварата от 1 кг. Може ли етикет с хранителни стойности някой да снима, моля.
И за похваля сиренето в саламура на РД от 800 гр. - страхотно е на вкус, не знам защо е доста ронливо и нацепено вътре, обаче.

Ето и хранителните стойности:

# 1 108
  • Мнения: 69 250
Бадемовото уж е от постоянният асортименг. Просто имаше проблем със зареждането..за това липсваше.

Ах..Брадата...де си. Как ме излъга с тия брецели...ми те сурови. Бели. Пише 10 мин.да постоят....па после да ги мушнеш във фурната...па и там едни 20 минути ли, колко се пекат....тц..тц....кой ще ги чака??

Прибирам се 10 мин.преди детето.  Днес от вратата само мушнах от другите брецели и докато се преоблека, те готови. Детето влиза и му мятам топъл брецел Joy

Ама с тия немските няма да се разберем.
Направо шок и стрес получих, когато извадих бял и суров от пакета Astonished

# 1 109
  • Мнения: 35 189
Дъждец...снимях ти кокосовите млека. Два вида са. Над компотите стоят




Ако това е цената 3.19 , то в Русе сега това мляко го видях на 2.99... интересно решение. До сега не ми е правило впечатление, че има различни цени в различните магазини

Общи условия

Активация на акаунт