Подкрепят ли ви родителите ви за второ детенце?

  • 7 511
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24 467
Да, да, и аз така смятам, просото не се замислят и не могат да се запрат да не говорят глупости. То си е до човека.

# 91
  • Мнения: 3 134
Новичка, а мъжът ти притеснява ли се за теб и втора бременност? Защо за него нищо не казваш? Моите родители вече казах, че с нищо не са показали или казали да са притеснени, но мъжът ми беше по-притеснен. Моя позната умря по време на второто раждане на 25 години беше. Мъжът и цял живот се чувства виновен за това, че са решили да имат второ дете. Пропи се човека.

# 92
  • София
  • Мнения: 38 596
Аз се разминах на косъм, не че ви плаша...

# 93
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Нито първия, нито втория път съм обсъждала с родителите си тази тема. При все, че първия път бях на крехка възраст. Това не е тяхна работа, не е техен проблем, и тяхното мнение по въпроса, грам не ме вълнува. Не виждам какво притеснително има в това, да износиш второ дете?! Освен, разбира се, ако нямаш някакъв здравословен проблем, който би се влушил при евентуална бременност.
Отговарям само на началния пост.

# 94
  • Мнения: 299
Е, моя позната също ми предначерта най-страшните варианти, докато бях бременна преди 2 години. Основната теза беше как ще си оставя децата сираци, защото ще умра по време на раждането. Също пресметна и ако оцелея, точно на колко години ще съм на абитуриентския бал на детето и колко страшно ще е за него това. И още имаше. Накрая спрях да й вдигам телефона и да слушам. Щом една жена е бременна вече, подобни приказки са страшно не на място, но хората виждат всичко през собствените си очи и само така преценяват. Понеже те самите не биха го направили, другите, които са решили, трябва да бъдат запознати с най-страховитите варианти и да се побъркват предварително даже. Нямам обяснение, но този феномен си го има.
С такива хора като твоята “приятелка” не може да се излезе на глава. Затова си постъпила правилно като си спряла да и вдигаш. Много назадничаво е да мислиш че една жена над 35г не може да роди нормално. Хората които дават нежелани съвети да си гледат техните деца-ако въобще ги имат с това мислене...

# 95
  • Мнения: 8 253
Аз се разминах на косъм, не че ви плаша...

Аз се разминах на косъм, а бях само на 21 ако става на въпрос.

# 96
  • Мнения: 2 524
Аз се разминах на косъм, не че ви плаша...

Аз се разминах на косъм, а бях само на 21 ако става на въпрос.

Добре де, разбирам темата къде е поместена. Макар  че авторката на темата, отдавна вече я няма в дискусията, но явно е от нейните писания, че е вече бременна. Мислите ли, че е редно в подобна тема на бременна жена да пишете подобни стряскащи неща? Въпросът е риторичен.

# 97
  • Мнения: 8 253
Аз се разминах на косъм, не че ви плаша...

Аз се разминах на косъм, а бях само на 21 ако става на въпрос.

Добре де, разбирам темата къде е поместена. Макар  че авторката на темата, отдавна вече я няма в дискусията, но явно е от нейните писания, че е вече бременна. Мислите ли, че е редно в подобна тема на бременна жена да пишете подобни стряскащи неща? Въпросът е риторичен.

Жената не е бременна за първи път и нае за какво иде реч.

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 401
Жената като не иска да чете разнородни мнения, да не пуска тема.

# 99
  • Мнения: 9 381
Авторката отдавна избяга, след като не и харесаха отговорите и заяви, че не сме я разбрали, какво пита. Някъде по-напред беше писала, че не е все още бременна. Явно има проблем с родителите си на тази тема, но не казва какъв. Това пък си е нейно право.

# 100
  • София
  • Мнения: 12 006
Авторката отдавна напусна темата, защото не й харесаха отговорите, а според нея родителите имат право на глас в това да имат ли младите 2-ро дете или не. Т.е. родителите могат да подкрепят или не идеята за второ внуче.

# 101
  • София
  • Мнения: 24 839
Авторката отдавна напусна темата, защото не й харесаха отговорите, а според нея родителите имат право на глас в това да имат ли младите 2-ро дете или не. Т.е. родителите могат да подкрепят или не идеята за второ внуче.

Авторката напусна темата, защото не ѝ хареса как изкривявате думите ѝ.
ти и в този пост правиш същото- никъде не е писала, че родителите ИМАТ ПРАВО НА ГЛАС дали да има второ дете, а че е нормално да се притесняват.
И пита дали и други родители се притесняват.

ПП. Последното ти изречение е нещо съвсем различно като извод и не кореспондира със смисъла на предните. Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 12 006
Авторката отдавна напусна темата, защото не й харесаха отговорите, а според нея родителите имат право на глас в това да имат ли младите 2-ро дете или не. Т.е. родителите могат да подкрепят или не идеята за второ внуче.

Авторката напусна темата, защото не ѝ хареса как изкривявате думите ѝ.
ти и в този пост правиш същото- никъде не е писала, че родителите ИМАТ ПРАВО НА ГЛАС дали да има второ дете, а че е нормално да се притесняват.
И пита дали и други родители се притесняват.

ПП. Последното ти изречение е нещо съвсем различно като извод и не кореспондира със смисъла на предните. Peace
Да се притесняват около втората /първата или която и да е/ бремнност е едно, а да те "подкрепят" е съвсем друго понятие. А темата е "Подкрепят ли ви родителите ви за второ детенце?", не е "притесняват ли се за вас докато сте бременни".  newsm78

# 103
  • Мнения: 2 123
Новичка, заключи си темата. Тук отговор на въпроса си няма да намериш, а обиди, колкото искаш. Просто на  "постоянното присъствие" в този подфорум им е трудно да разберат въпроса ти. Те са идеални, напълно самостоятелни, независещи от никого, красиви и вечно обичани от съпрузите и приятелите си жени с най-прекрасните и умни деца.
И да знаеш - друг път тема в този подфорум не пускай.

# 104
  • София
  • Мнения: 12 006
Новичка, заключи си темата. Тук отговор на въпроса си няма да намериш, а обиди, колкото искаш. Просто на  "постоянното присъствие" в този подфорум им е трудно да разберат въпроса ти. Те са идеални, напълно самостоятелни, независещи от никого, красиви и вечно обичани от съпрузите и приятелите си жени с най-прекрасните и умни деца.
И да знаеш - друг път тема в този подфорум не пускай.
A ти преди да напишеш този пост пита ли мама дали може? Joy
Голяма завист имате към хора, които не ги дондуркат родителите им.Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт