Откраднат живот: Любовта лекува • от 26.02 по НОВА ТВ

  • 26 584
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ами само ще вметна, че дори на стената на Диана под нейна снимка отдолу е имало критики какви ги върши героинята й и че при цялото им уважение е редно да се оттегли от сериала...

А на стената на Вергов пишеха колко посредствен е Велислав и как трябвало да си знае мястото. Той чак се намеси и им каза да спрат да коментират в профила му. Не че спряха.

# 31
  • Мнения: 9 488
Ами само ще вметна, че дори на стената на Диана под нейна снимка отдолу е имало критики какви ги върши героинята й и че при цялото им уважение е редно да се оттегли от сериала...

Ххахахаххаха 😂

Ами тези хаховци, при цялото ми уважение, дали биха си напуснали работата, защото някой си във ФБ така смята за редно? 🤣🤣🤣

# 32
  • Мнения: 3 732
Идвам и аз.
Благодаря за темата!

Ще го гледам по тв когато мога. Основно на темата ще разчитам за инфо.

# 33
  • Мнения: 9 156
Благодаря за темата,Ванилия Simple Smile
Не се включвам в дискусията какво ще е ,кой напуснал ,кой влиза и т.н.,ако ми хареса ще гледам,ако не-не.
Тези във фейса са изтрещели,но не предполагах ,че има и кой да ги чете.

# 34
  • Мнения: 12 430
Амбър, аз си влизах тихо и кротко на официалната страница да си чета монолозите, да гледам снимки и клипчета. И като влезеш, то направо ти влиза в очите и без да го искаш. Е, спрях да влизам просто Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 7 893
Ами според мен са пет шест луди фенки и от двете страни...
С не знам колко регистрации.
Смяла съм се с глас.

# 36
  • Мнения: 2 123
Ванилия, благодаря за темата.
Като гледам, как си я разкрасила  с тези фотоси зле ми става. Не знам дали ще преживея отсъствието.

Но пък Шопов ще участва

Откровенно да си каже не ме интересува особено любовния живот на Зорница. Възприемах я, като двойка с един човек.

И моля, Табаков е за Ина!

# 37
  • Мнения: 9 488
Ми костюмаря къде го слагате??

Ина така го беше вкопчила, че няма съмнение къде му е мястото, според мен.
А и не са лекари и двамата, имат много повече допирни точки и общи сцени, чисто сюжетно погледнато.

# 38
  • Мнения: 580
Благодаря за темата, Ванилия!

Преди няколко дни четох скорошно интервю на Теодора, в което говореше за ролята й в ОЖ. Почти съм сигурна, че няма да участва, защото каза, че за историята й с Банков имали само 13-14 епизода . Остави ми усещане, че не говори само за сезона, а изобщо.
Така че цял сезон ще е пак въздишки, погледи, докосвания между Зорница и Банков. Сеир да има и народът да е доволен!
Този сериал ми харесваше, защото се опитваха да покажат какви наистина са лекарите и сестрите, да издигнат образа им пред обществото. Последните сезони обаче лекарите се вълнуват само кой с кого ще отиде в подпокривното.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 18:40 от fchelata

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Благодаря за темата. На време се отървах от стопанисването й.

Зорница ще е с Банков. Пътят им е напълно разчистен. Той се лигавеше с Виктория. За мен дори преиграване, писала съм и за пренавиване. Битата отвсякъде Зорница ще е кахърна. Но Марио я остави здрава. На онзи не му се занимаваше, но ще получи готов продукт, който ще му се предложи може би за трети път.

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 9 563
Все пак Зорница и Банков няма да се съберат.Дано поне третият път да и е за щастие.

# 42
  • Мнения: 10 918
Много ми е интересно какъв ще е образа на Юруков. Казва, че ще е ироничен, представих си го като втори Мазов. Даже си ги представям да станат приятелчета.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 563
Ще е толкова ироничен, колкото Христо беше гневен.
Нямам никакви очаквания.

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Ха-ха, сериозно?  Еха, Зорница е уникално непостоянна.

Общи условия

Активация на акаунт