За всички Юли е далече, но бебетата гъделичкат вече

  • 38 050
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 906
Аз съм ползвала магнезиево олио от ДМ

# 691
  • Мнения: 528
Цяла лекция ми изчете Сигридов, от къде да започна 😊
С две думи не е добре за бебетата ми .
Като цяло магнезия се изписвал масово,  а това водело до много проблеми с плода. В световен мащаб никой не изписвал магнезия, само в Бг лекарите убивали бетата. Много неща ми наговори,много...Ще го послушам. 
За това каза олио.

Точно за това и моята АГ ми изписа Биолектра Магнезий но само за 14 дни не повече..

# 692
  • Мнения: 295
[/video]само аз май не знам какво ще бъде бебето, надявам се на 12.03 на фм да разберем най накрая 😂😂😂

# 693
  • Мнения: 1 196
Аз декември си взех малък номер, с вредата на 6ти месец съм вече, още са ми хлабави, но те просто още се отпускат ако ги обуеш. Grinning Абе смотани са, след тях си купих два чифта от HM, ами нищо общо нямат едните с другите, съвсем друго е качеството, а принципно и на H&M не съм фен.
Биоелектра беше пила и една приятелка, която роди преди 3 месеца. Тя страдаше от ужасни крампи в прасците вечер и каза, че само той й е помогнал.
Аз магнезий не съм пила изобщо, но аз не усещам нужда, нямам схващания или контракции, лекаря също не е засичал на ехографа.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 63
Момичета, за първата страничка и аз смених годините (вече са 27) и синия щъркел го сменяме с розов (за което бях писала и по-рано Wink ).

За дрехите от лидл - миналия път когато пуснаха, си купих 2 чифта дънки (двата различни цвята) и на мен лично ми бяха удобни. Едните даже успях вече и да ги скъсам. Сега си купих два чифта от лайкики (дънки и черен панталон), които са от по-тънка материя и смятам, че ще мога да ги нося и в по-топло време. За мен качеството е същото като в лидл, но ме дразни, че имат само задни джобове.
Иначе смятам следващата седмица от лидл да си взема някоя друга тениска и блузки. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 115
Да се включа с въпросите.От 4,5 дена си наблюдавам едната гърда, около ореола ,почти до зърното са ми излезли 3 подобия на  изпъкнали бемки с цвета на кожата ми там.Според вас съм какъв лекар да се обърна,притеснително е.

Аз също имам отскоро и на двете. Все още не съм ходила на лекар, но не знам и към кого да се обърна.

# 696
  • Мнения: 83
За  магнезия Сигридов предния път ми каза, че от него се преносва. Аз преносих 8 дена, но разбира се, не знам дали заради това.

Не знам с бъдещия батко какво ще правим, откакто съм в нас е ужасна лепка, пъди детегледачката, през нощта го местим по 3-4 пъти и пак идва да спи по средата на нашето легло и ни рита. Как ще бъде като дойде бебето направо ме е страх...

# 697
  • Мнения: 2 500
А пазарите ли вече за бебчето?
ММ е супер суеверен, не дава даже да гледам бебешки неща. Един колега ни даде кошче и столче, стоят в багажника, не дава да ги внесем вкъщи.

# 698
  • Мнения: 1 196
Не сме суеверни нито аз, нито той. Пазарувала съм дрешки вече, за останалите по- едри покупки съм разглеждала и набелязвала конкретни неща, които да видим в магазините. Април ще се активизираме вече с някои от нещата, количка, кошара и други по- едри неща. До средата на май планирам да съм се снабдила с всичко, което ще ми е нужно от ден 1ви.

# 699
  • Мнения: 1 972
И моята ФМ мина, засега всичко е наред. Другата седмица съм на фетална ехокардиография по мое желание.

На работа и аз ходя, обаче вече ми тежи, много съм уморена и често ме боли глава от претоварване. Още малко и смятам да спираам.

Аз нищо няма да пазарувам до седми-осми месец, защото повечето неща ще ми ги дадат, после само липси ще попълвам. Вече ми дадоха корито, кошара и някои дребни неща. Много са сладки и ми става мило.

Аз също мисля, че задържам вода, защото краката ми се наляха, особено бедрата. Засега положението е поносимо. Седми килограм се опитва да ми се залепи, но аз не му се давам. Blush

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 20:09 от sis_ko

# 700
  • Мнения: 263
И аз започнах да се оглеждам да пазарувам и вече съм в голяма драма. Някоя от вас пазарувала ли е от ebay.co.uk, но продукти, за които пише, че не се доставят до България. Харесах си количка, но пише, че изпращат само до UK. Мислех си за фирмите, които носят насам, но никога не съм ги ползвала и нямам идея как се процедира с тях, трябва ли да ги уведомя предварително или направо да поръчвам към тях, как разбират за кого и закъде е пратката? Има ли подобни фирми, които доставят от Германия или Италия? От няколко дни оглеждам тукашните сайтове, всичко тук е ужасно скъпо в сравнение с Англия или Германия, не мога да си представя да дам 1500 лв за количка примерно, каква е гаранцията, че няма да се счупи също толкова бързо като тази от 500 лв, и по-малко.

# 701
  • Мнения: 1 196
От Англия и Германия може да поръчваш през Габиели. На сайта им е подробно описано как точно се осъществява доставката. Иначе тук са по- високи цените да, но сега на 15-17 покрай бебемания ще има намаления и може да излезе нещо, което те устройва и тук.

# 702
  • Мнения: 263
Проблемът е, че не съм от София, а напоследък не се чувствам много добре и не бих се наела да пътувам до там, иначе би ми било много  приятно да отида и да видя моделите на живо. В Русе няма много къде да ги разгледаш, гледах тези в Хиполенд, но то нито можеш да ги разходиш, нито нищо. А на външен вид поне на мен, като на човек не бутал досега количка, ми изглеждат абсолютно еднакви така подредени една до друга. Хубаво е да има такива изложения, на които да се придобие по-добра представа.

# 703
  • Мнения: 1 196
Според мен, участващите в бебемания, ако не всички, то повечето от тях ще имат намаленията и на сайтовете си и пак може да поръчаш, но да, ако няма къде да видиш даден модел на живо е кофти. А си е важно доста да пробваш количката, само на картинка няма как да си създадеш обективна преценка. Но е хубаво поне някакви критерии да си набележиш, които да те водят в избора, иначе наистина ще е като игла в купа сено. Grinning

# 704
  • Мнения: 109
А пазарите ли вече за бебчето?
ММ е супер суеверен, не дава даже да гледам бебешки неща. Един колега ни даде кошче и столче, стоят в багажника, не дава да ги внесем вкъщи.
Моя мъж е същия, ако има лесно чак като се роди бебето може да пазарим 😁. Мисля след като вляза в 7 ми месец тогава да започвам с покупките

Общи условия

Активация на акаунт