За всички Юли е далече, но бебетата гъделичкат вече

  • 38 033
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 142
До всички, които искат да пазаруват от Англия или Германия!!!! Препоръчвам ви www.gabco.org
Аз пазарувам постоянно от UK, чакам си количката в момента да дойде. Фирмата има складове в Англия и Германия. Предоставят адрес на сайта си. Стоките се доставят там, след което всяка седмица пътуват камиони до Бг и след това доставят по куриер Simple Smile супер удобно е.
Аз съм напазарувала почти всичко без дрешки Simple Smile не обичам да обикалям магазини в Бг.

# 706
  • Мнения: 1 134
А пазарите ли вече за бебчето?
ММ е супер суеверен, не дава даже да гледам бебешки неща. Един колега ни даде кошче и столче, стоят в багажника, не дава да ги внесем вкъщи.
Чакам и аз Бебемания, за да разгледам какво ще ми предложат и ако нищо не ми допадне ще ходя да си купя от Вис Виталис количка и легло, които сме харесали. Иначе за себе си вчера взех дънки за бременни, няколко блузи и една страхотна възглавница за бременни и за кърмене. Дрешки мислим чак непосредствено преди раждането да взимаме.

# 707
  • Мнения: 503
Аз пазарувам много от ebay, всякакви неща. Такива, които нямат до БГ ги пращам до приятели в Лондон. И братовчедка имам там. За големи неща ползвам Габиели и едни нови Ориндж. Ама и двата им офиса в Бургас са ми много близо, та за това ползвам само тях. Много съм доволна, като ориндж съм ползвала веднъж, защото са от скоро.
Иначе, ако имаш познати е много удобно. Ползвам даже маркетплейс във фейса.

# 708
  • Мнения: 293
Да дам и аз обновена информация за първа страничка - години 38 вече и розово щъркелче за момиченце Heartbeat

# 709
  • Мнения: 295
Момичета, пили ли сте femibion??

# 710
  • Мнения: 388
Момичета, пили ли сте femibion??

Пия в момента Femibion 2.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 369
И аз е момента пия Фемибион 2.

Честит празник, момичета!!!

# 712
  • Мнения: 295
Мм и честит празник! 🌸🌹🌷🌷

# 713
  • Мнения: 1 969
Честит празник, момичета! Да сме здрави, гордо да носим коремчетата си, да сме силни и спокойни, когато дойде момента и да гледаме с любов децата си! Heart

# 714
  • Мнения: 1 196
Честит празник, прекрасни! Чувствайте се всеки един ден от годината, обичани, обгрижвани, ценени и горди с факта, че сте нежната половина.
Фемибион пия и аз отначало още, но с моята разсеяност, от няколко дни съм приключила последната опаковка и все забравям да купя нова.

# 715
  • Мнения: 338
Честит празник, мили бъдещи мами! 💐 Нека всички сме здрави и родим най-най-най-прекрасните мъничета! ❤✨

# 716
  • Мнения: 1 134
Честит 8-ми март и от мен! Бъдете здрави, усмихнати и нека всички бременеем леко до дългоочаквания миг. Весел празник на всички!

# 717
  • Мнения: 38
Да се включа с въпросите.От 4,5 дена си наблюдавам едната гърда, около ореола ,почти до зърното са ми излезли 3 подобия на  изпъкнали бемки с цвета на кожата ми там.Според вас съм какъв лекар да се обърна,притеснително е.

Аз също имам отскоро и на двете. Все още не съм ходила на лекар, но не знам и към кого да се обърна.

В училището за бъдещи майки на което бях обясниха, че това е нормално. Всъщност от тези пори се отделя секрет ,който има същия аромат като околоплодните води и бебето така се ориентира, когато стане време за кърмене.
За първата страница съм с розов щъркел Simple Smile Минах на ФМ пак в Св.Петка при Янкова и всичко е наред, плюс че д-р Янкова е страхотна. Бебето е 530гр в 21+6г.с и върви малко напред, но все пак с мъжа ми сме високи, няма как да не ни наследи Grinning

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 11:31 от Lucy Astardjieva

# 718
# 719
  • Мнения: 98
Честит празник бъдещи мамчета ❤🌺🌻 Днес мина и нашата ФМ . Доки потвърди момиче,всичко ни е наред 460гр в 21г.с +5 . И цялата й муцунка(колкото се вижда) прилича на татко й 😏😶 .

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 18:42 от Megi8988

Общи условия

Активация на акаунт