Какво използват дъщерите ви?

  • 6 511
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Скрит текст:
За лицето

А за тяло спрей на същата марка.
Благодаря за снимката,  защото искам да накарам дъщеря си да използва слънцезащитни продукти,  а нея изобщо не  я интересува. Когато ходим на село при баба ѝ и дядо ѝ кожата ѝ малко потъмнява,  заради слънцето там. Даже ми каза,  че господина по физическо я е питал дали е ходила на море Blush.И затова се интересувам.

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 12:55 от Не се сърди, човече

# 16
  • Мнения: X
Ние ползваме корейска слънцезащита, датето повече стик защото е по-удобен и лесен за нанасяне.

# 17
  • Мнения: 23
Според вас слънцезащитните продукти на Nivea и Garnier добри ли са? Лятото,  когато ходихме на басейн,  дъщеря ми само се цопкаше по водата. Използвахме слънцезащитен крем на Garnier,  но трябваше постоянно да се маже с него,  защото все пак е във водата,  как да не падне бързо.
Ние ползваме корейска слънцезащита, датето повече стик защото е по-удобен и лесен за нанасяне.
А от къде я поръчахте?

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да стика е най лесен  и най практичен, особено за подновяване.
Но тийнката си хареса този, защото не и щипел на очитеНе, че стика щипе, но не предпочитам да ползва нещо, което тя харесва, вместо само да разнася, в чантата нещо, което не и допада и не използва

# 19
# 20
  • Мнения: 23
Сега дъщеря ми използва маска за коса на Hristina. Препоръчайте ми хубави марки маски за коса,  защото много обича да си купува разни неща и да се цапоти. И също така да ви кажа,  че от шампоан на Wash and go цялото семейство си навлякохме пърхот. Препоръчайте ми хубави шампоани,  защото се изнервих. Видях,  че дъщеря ми е писала в един сайт за пърхота. И аз реших да пиша тук пък да видим какво ще стане.

# 21
  • Мнения: X
Моята ползва само /маски, шампоани и
Балсами/ керастаз, лакме, филип кингсли вкл. Еластисайзъра защото косата й е много гъста, къдрава и дълга и нищо от дрогерията  не я спасява от заплитане и бухване.

# 22
  • Мнения: 23
Моята ползва само /маски, шампоани и
Балсами/ керастаз, лакме, филип кингсли вкл. Еластисайзъра защото косата й е много гъста, къдрава и дълга и нищо от дрогерията  не я спасява от заплитане и бухване.

Косата на дъщеря ми също е много,  ама много гъста и е толкова права,  че някои хора си мислят,  че си я е изправяла. След като се изкъпе едва я реше,  а  пък ако не я реше един,  два дни (защото не си пада много по ресането) косата ѝ става съвсем на топка.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 006
Сега дъщеря ми използва маска за коса на Hristina. Препоръчайте ми хубави марки маски за коса,  защото много обича да си купува разни неща и да се цапоти. И също така да ви кажа,  че от шампоан на Wash and go цялото семейство си навлякохме пърхот. Препоръчайте ми хубави шампоани,  защото се изнервих. Видях,  че дъщеря ми е писала в един сайт за пърхота. И аз реших да пиша тук пък да видим какво ще стане.
A поради каква причина е нужно една млада, здрава, жизнена и нетретирана коса да се "товари" с маски? Айде балсам, ако и се заплита косата ок, ама чак маски на 15г. ... на 30 не знам какво ще позлва. А щом косата се заплита се работи в посока да не се заплита, а не в посока да й купим 20 продукта за да я лустросаме. На тази възраст обичат "да се цапотат" с маски за лице и коса, с гримове и т.н. основно за да покажат /неясно на кого/, че вече са големи и правят "неща за големи". Добре е да се обясни на децата кое за каво служи и кога има необходимост от него.

# 24
  • Мнения: 23

Сега дъщеря ми използва маска за коса на Hristina. Препоръчайте ми хубави марки маски за коса,  защото много обича да си купува разни неща и да се цапоти. И също така да ви кажа,  че от шампоан на Wash and go цялото семейство си навлякохме пърхот. Препоръчайте ми хубави шампоани,  защото се изнервих. Видях,  че дъщеря ми е писала в един сайт за пърхота. И аз реших да пиша тук пък да видим какво ще стане.
A поради каква причина е нужно една млада, здрава, жизнена и нетретирана коса да се "товари" с маски? Айде балсам, ако и се заплита косата ок, ама чак маски на 15г. ... на 30 не знам какво ще позлва. А щом косата се заплита се работи в посока да не се заплита, а не в посока да й купим 20 продукта за да я лустросаме. На тази възраст обичат "да се цапотат" с маски за лице и коса, с гримове и т.н. основно за да покажат /неясно на кого/, че вече са големи и правят "неща за големи". Добре е да се обясни на децата кое за каво служи и кога има необходимост от него.
Аз нямам в предвид да ѝ купя 20 маски,  просто искам съвет какво да правим с косата ѝ. Преди няколко месеца ходихме,  за да ѝ я изтънят косата, защото си пускаше бретона ( преди беше с бретон и още го пуска да расте) и ѝ изтъниха цялата коса,  но сега пак е гъста и просто питам. И да знаеш,  че не се цапоти с фон дьо тени, сенки и тн. просто използва разни кремчета и маски. Все пак са в пубертета и започват да се интересуват от тялото си.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:

Сега дъщеря ми използва маска за коса на Hristina. Препоръчайте ми хубави марки маски за коса,  защото много обича да си купува разни неща и да се цапоти. И също така да ви кажа,  че от шампоан на Wash and go цялото семейство си навлякохме пърхот. Препоръчайте ми хубави шампоани,  защото се изнервих. Видях,  че дъщеря ми е писала в един сайт за пърхота. И аз реших да пиша тук пък да видим какво ще стане.
A поради каква причина е нужно една млада, здрава, жизнена и нетретирана коса да се "товари" с маски? Айде балсам, ако и се заплита косата ок, ама чак маски на 15г. ... на 30 не знам какво ще позлва. А щом косата се заплита се работи в посока да не се заплита, а не в посока да й купим 20 продукта за да я лустросаме. На тази възраст обичат "да се цапотат" с маски за лице и коса, с гримове и т.н. основно за да покажат /неясно на кого/, че вече са големи и правят "неща за големи". Добре е да се обясни на децата кое за каво служи и кога има необходимост от него.
Аз нямам в предвид да ѝ купя 20 маски,  просто искам съвет какво да правим с косата ѝ. Преди няколко месеца ходихме,  за да ѝ я изтънят косата, защото си пускаше бретона ( преди беше с бретон и още го пуска да расте) и ѝ изтъниха цялата коса,  но сега пак е гъста и просто питам. И да знаеш,  че не се цапоти с фон дьо тени, сенки и тн. просто използва разни кремчета и маски. Все пак са в пубертета и започват да се интересуват от тялото си.
Шампоан и балсам за мен е достатъчно, а какви точно зависи от скалпа и самта коса, дали е суха, мазна или смесена. А за "цапотането" нямах предвит твоята дъщеря, а споделеното от други тук списващи.
Примерно
Цитат
За лицето различни маски, гел за четка ултрасоник и съотверно четка, лосион, матиращ крем.Крем за изсушаване на пъпки. база, ФДТ хайтлайтър, беонзър, спирала, молив, червила глосове една две палитри  съответно четки за грим, лакове за нокти   и парфюми.
Маска за коса, Оцветяващи маски за коса, лятото правим кичури фантазия.
Епилатор, балсам за забавяне на растежа на косъмчетата.
Боди лосион.Крем за ръце
Термозащита Машинка за къдрици.

Сори, ама да си намаже лицето с: матиращ крем, крем за изсушаване на пъпки, база, ФДТ хайтлайтър, бронзър на 15г. за мен е безумие. Айде коректор или фдн - ок за да скрие пъпките, ама база за какво й е? или пък хайлайтър... или бронзър, а всичките на куп  Rolling Eyes ... Балсам за забавяне на растежа на косъмчетата - тази химия за мен не бих си я купила, камоли за дете. Както пречи на растежа и развитието на фоликула и косъма, дали не пречи и на кожата?
Та за мен е ок младите момичета да ползват козметика и гримове, ама в разумни граници.

# 26
  • Мнения: 23
Скрит текст:

Сега дъщеря ми използва маска за коса на Hristina. Препоръчайте ми хубави марки маски за коса,  защото много обича да си купува разни неща и да се цапоти. И също така да ви кажа,  че от шампоан на Wash and go цялото семейство си навлякохме пърхот. Препоръчайте ми хубави шампоани,  защото се изнервих. Видях,  че дъщеря ми е писала в един сайт за пърхота. И аз реших да пиша тук пък да видим какво ще стане.
A поради каква причина е нужно една млада, здрава, жизнена и нетретирана коса да се "товари" с маски? Айде балсам, ако и се заплита косата ок, ама чак маски на 15г. ... на 30 не знам какво ще позлва. А щом косата се заплита се работи в посока да не се заплита, а не в посока да й купим 20 продукта за да я лустросаме. На тази възраст обичат "да се цапотат" с маски за лице и коса, с гримове и т.н. основно за да покажат /неясно на кого/, че вече са големи и правят "неща за големи". Добре е да се обясни на децата кое за каво служи и кога има необходимост от него.
Аз нямам в предвид да ѝ купя 20 маски,  просто искам съвет какво да правим с косата ѝ. Преди няколко месеца ходихме,  за да ѝ я изтънят косата, защото си пускаше бретона ( преди беше с бретон и още го пуска да расте) и ѝ изтъниха цялата коса,  но сега пак е гъста и просто питам. И да знаеш,  че не се цапоти с фон дьо тени, сенки и тн. просто използва разни кремчета и маски. Все пак са в пубертета и започват да се интересуват от тялото си.
Шампоан и балсам за мен е достатъчно, а какви точно зависи от скалпа и самта коса, дали е суха, мазна или смесена. А за "цапотането" нямах предвит твоята дъщеря, а споделеното от други тук списващи.
Примерно
Цитат
За лицето различни маски, гел за четка ултрасоник и съотверно четка, лосион, матиращ крем.Крем за изсушаване на пъпки. база, ФДТ хайтлайтър, беонзър, спирала, молив, червила глосове една две палитри  съответно четки за грим, лакове за нокти   и парфюми.
Маска за коса, Оцветяващи маски за коса, лятото правим кичури фантазия.
Епилатор, балсам за забавяне на растежа на косъмчетата.
Боди лосион.Крем за ръце
Термозащита Машинка за къдрици.

Сори, ама да си намаже лицето с: матиращ крем, крем за изсушаване на пъпки, база, ФДТ хайтлайтър, бронзър на 15г. за мен е безумие. Айде коректор или фдн - ок за да скрие пъпките, ама база за какво й е? или пък хайлайтър... или бронзър, а всичките на куп  Rolling Eyes ... Балсам за забавяне на растежа на косъмчетата - тази химия за мен не бих си я купила, камоли за дете. Както пречи на растежа и развитието на фоликула и косъма, дали не пречи и на кожата?
Та за мен е ок младите момичета да ползват козметика и гримове, ама в разумни граници.
Дъщеря ми използва маската,  защото косата ѝ се омазни от един шампоан и определено има ефект. И по това,  което си написала донякъде съм съгласна,  но може и да не слага всичките неща на куп.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 489
Ние открихме Елсев в кокос и напоследък само това купувам и за двете - голям шампоан и балсам. Като балсама остава за нея, аз си взимам друг.

# 28
  • Мнения: 23
Ние открихме Елсев в кокос и напоследък само това купувам и за двете - голям шампоан и балсам. Като балсама остава за нея, аз си взимам друг.

А той за каква коса е?

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Естествено ,че не  използва  всеки ден всичко на куп.
Кой   използва всички продукти с които разполага наведнъж?
С добра хигиена и подходящи продукти пъпчици се появяват само около цикъл и се тушират с подходящия крем.
Какъв е смисъла да използва въпросния  крем през останолото време.?
На училище ходи само с балсам за устни.
Гримира се когато излиза с приятелки, обикновено молив спирала и глос, за рожденни дни слага база ,  ФДТ молив спирала , червило и евентуално сенки

Бронзър и хайтлайтър предимно   лятото.
Как се гримират по екскурзии не знам.По снимките от тях няма признаци да са прекалии.

 
Да маски за лице има различни, почистващи, пилинг, регулиеащи себума, с активен въглен, с хума и бяла глина....Естествено не ги слага всички  на веднъж.
За коса също .

Предпочитам да знам с какво се гримира, когато го прави.
Естествено, че ще ползва защита при топлинно обработване на косата.
Прави си къдрици два или три пъти годишно, но трябва да си създаде навика да използва защита всеки път, когато ползва уреди.
Предпочитам да и купя машинка за къдрици с пара, за да няма инциденти(изгаряне с маша или с преса)  па макар и да я ползва рядко(за сега).Все пак си е уред за дългократна употреба.






Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 19:23 от sl

Общи условия

Активация на акаунт