Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~196

  • 32 220
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 496
И аз благодаря на МАМА-АН и Злати за компанията на поредната интересна серия.  bouquet

Ще видим барбито какви ще ги сътвори .. определено имам какво да кажа, но то ще е утре. Лека и спокойна вечер! И благодаря за преводите! smile3525

# 631
  • Мнения: 41 676
Песента,която звучеше в новия епизод....


https://www.youtube.com/watch?v=xRg1zavHKDM

# 632
# 633
  • Мнения: 41 676
Добро зимно утро! Wink Hug Hug



Лу Hug,благодаря за ранното кафенце! Hug

Епизодът все още не е пуснат с превод на руски ез.!По-късно ще пусна рейтинга! Peace

Малък Сечко напомни за себе си! Peace





Приятна студена събота! Hug Hug bouquet

# 634
  • Мнения: 36 750
Добро студено и снежно съботно утро  Hug
Една седмица се радвахме на пролетно време, но малък Сечко ни показа, че зимата още не си е отишла....
Ани_  Hug Злати  Hug Лу  Hug
Благодаря за кафенцето, за  видеото с песента и пожеланията за днешния ден  Hug
Снощния епизод отново ми хареса. Това, което ни показаха се случва и в реала. Днес когато пуснат превода, много ми се иска да изгледам момента с Ипек и майка й.....От това, което видях и разбрах от снощния епизод, мога да кажа на Ипек - Добре дошла в реала. Не, че защитавам Фикрет, но причината да бъде такъв, какъвто го виждаме е студенокръвната Ипек. Мисля, че ако Ипек не беше разиграла драмата, че дъщеричката им едва ли не е неизлечимо болна и за да бъде излекувана, трябва да има братче или сестричка.....Ако тогава се бяха развели и Фикрет се беше събрал с Есра, Фикрет би бил друг човек. Не съм се отказала да чакам Есра да се върне отново в живота на Фикрет. Но не знам дали моралните принципи на комшиите ще позволят такова развитие..... Thinking
Отплеснах се отново за което се извинявам  Praynig
Хубав ден и прекрасно настроение.... Hug

# 635
  • Мнения: 41 676
Ани Hug

Ето и рейтинга....

Паднал е ,но сезона ще се изкара докрая...както пишат коментаторите,тъй като сериалът много се продавал в чужбина... Peace





Сравнение....

📍Total 📍
8 место - 4,28%(-0,02%)

📍АВ 📍
2 место - 6,89%(-1,14%)

📍АВС📍
3 место - 6,13% (-0,71%)

И при другите сериали има спад на рейтинга...

Тотал:
1. Опасные улицы - 9.74%⬇
4. Гюльпери - 6.26%⬇
6. Моя дочь - 5.05%⬇
7. Право на престол. АбдулХамид - 4.69%⬇
8. Невеста из Стамбула - 4.28%⬇

АВ:
2. Невеста из Стамбула - 6.89%⬇
3. Право на престол. АбдулХамид - 6.20%⬇
4. Моя дочь - 5.99%⬆
5. Опасные улицы - 5.16%⬇
10. Гюльпери - 3.16%⬇

# 636
  • Мнения: 36 750
Злати мерси за рейтинга  Hug

Цитат
Паднал е ,но сезона ще се изкара докрая...както пишат коментаторите,тъй като сериалът много се продавал в чужбина...

Числата изобщо не ме вълнуват - желанието ми е да завършат историята, така както са я замислили.

# 637
  • Мнения: 1 496
Добро утро и от мен!  wavey newsm51 На мен рейтингът ми допада, като се има предвид колко сериали излязоха и са конкуренти. А и 3 година на екран - значи все още има разумни хора в тази държава, които да оценят този хубав проект.  smile3501

Така .. за снощната серия. Определено ще си изчакам превода на български. Но по основната линия - не разбрах за какво се скараха Фарук и Сюрея в офиса. Но тая къдравата секретарката е противна. Извинете за израза, ама направо му се натиска. "Г-не едно масажче", " Ама то тоя химикал специален като вас"  smile3506 smile3515 Такъв тип жени са ми неприятни. Няма да я огрее - освен ако Фарук не залитне. Интересно ми е какво си говориха Есма и Ипек и с какво точно я заплаши. Барбито доста се изнерви. Да си призная този път съжалявам Ипек  newsm43 И преди някой да ме обвини Laughing Не, тя не ми е любим персонаж. Със сигурност не смятам както каза Къймет, " че се е жертвала ". Защото обикновено, когато не ставаше по нейната - резултата беше сърдене, интриги, викове, дори единият път взе децата и си тръгна - разигра такъв театър.  Whistling Даже се радвам, че се изнесе и заживя самостоятелно, защото както каза МАМА-АН - добре дошла в реалния свят. От конака е много лесно да даваш заповеди и да ти гледат децата. И ти да излизаш с приятелки по заведения - всяка жена го заслужава, но Ипек е принцеса, която за жалост от болните амбиции на майка си никога не е била в реален свят, а в неин собствен. Осман и Анастаия - той голям бързак се оказа hahaha Много бързо се влюби и после вечери, целувки и т.н. Че той така с предината къдравелка - забравих й името не беше така. Може пък тая русата да е неговата половинка - ще погледаме и ще видим. Е да си призная най-много снощи ме изнерви Дилара.  smile3515 Тя продължава да крещи истерично, да се сърди на Адем и още куп неща. И не, не оправдавам поведението й, въпреки че съм жена. За Бога той ти е бивш, разделихте се и той има жена до себе си, която му подхожда - мое мнение. Оставила му е детето да го гледа, той нищо лошо не е направил. Нито Гюнеш, тя дори се радваше и го гледаше сладко. И изведнъж идва Дилара и почва да крещи като ненормална сякаш кой знае какво е станало. Да, със сигурност е неприятно да видиш бившия си мъж с нова жена. Ама като искаше да се развеждат много й знаеше устата и много беше силна - вилна. Пък и като го заплаши, че ще вземе детето - ами не е разбрала още кой стои срещу нея. От моя гледна точка Адем започна да се променя. Дилара с тези крясъци и заплахи, единственото, което прави е да го дърпа надолу. Едва ли иска да се върне предишния Адем, който винаги си е там. Само накрая Гюнеш да не се отдръпне, за да може те тримата да бъдат щастливо семейство. Дилара започва да ми става все по- антипатична. Още като кръстиха детето Умут - нали името му означава "надежда" ми стана подозрително. Не харесвам жени, които използват или чрез децета си се опитват да се доберат до бившия и да бъдат сладкото и мило семейство отпреди.  newsm11 Сори  smile3513 Окан ми е толкова противен, мазен и нахилен. Интересно дали Сюрея сега дали ще обърне позиция след чутото. Ти да видиш - Фикрет бил прав, а не останалите. Обаче си мисля сега барбито, като е наранено може ли да отвърне на Окан  newsm78 Все пак наранената и озлобена жена е способна на всичко - а тук тя е Ипек.  Thinking

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 10:31 от ani_zh

# 638
  • Мнения: 36 750
Ани_ - мненията ни относно героите в сериала  се припокриват newsm10
Много неща не можах да разбера в снощния епизод, та и аз ще чакам с нетърпение превода.
Може би неразбирането на езика е причина да си правя неправилни умозаключения, но
снощния епизод потвърди мнението ми за почти всички герои....

# 639
  • Мнения: 41 676
Ани Hug,Ани_ Hug,за коментарите! bouquet bouquet

Излезе руския превод на ИН! Peace

"Стамбульская невеста" - 73 серия (3-й сезон) с русскими субтитрами.

За сега в Яндекса работи ....
https://yadi.sk/i/_6QYpBEMpMLyPg

 за Контакта давам линк,но при мен не тръгва в момента.....
https://vk.com/kyg_club?z=video-78538620_456240178%2Fa7634bb7cfd … pl_wall_-78538620

# 640
  • Мнения: 7 044


Здравейте мили момичета,  приятно  следобедно  кафенце.  Да  ви  е  сладко.
Много ви  благодаря  за споделеното днес.  Благодаря  ви  от  все  сърце.
Много интересен  епизод.  Изчетох ви внимателно.
Хиляди мили привети.




Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 14:34 от sisi55

# 641
  • Мнения: 7 044



                Мисля, че не съм  ви  писала  за  срещата  на  Кемал  при   шивача.
                Шивача  се  казва   г-н  Недим.  Кемал  отива  при  него,  за  да  си  шие  костюм.

Кемал - Брат  Недим, спомняш  ли  си  когато  татко  за  пръв  път  ме  доведе  тук  при  теб??...
             Аз бях  много  непослушен.
             Татко  ми  казваше,  че  ще  ме  заведе  при  своя  враг,  за  да   ме  изплаши.

Шивача Недим -  На  покойния  ти   баща  очите  светеха.
                           Този поглед  означаваше,  че  баща  ти  се  гордееше  с   теб.,  гордееше  се,  че  има  прекрасен  син.

Кемал -  Нека да  почива  в   мир,  моят  скъп   баща.
             Брат  Недим,  в  тази  сфера  няма  човек,  който ти  да  не  познаваш.
             Този  Ведат  какво  е  направил в   моите  фирми   през  моето  отсъствие ??

Шивача  Недим - След  като  ти  изпадна  в   кома  Ведат  доведе някого  при  мен - Ибрахим  Белгин!..
                           Ти  познаваш  ли  го ??...
Кемал - Не  мисля.
Шивача  Недим - Той  беше много  по-хитър  отколкото  Ведат.  Когато  аз  му   шиех  той  така  започна  да  очерня  всички......   Ибрахим  беше  студен  като  лед !!....

Кемал  - Брат  Надим,  за  сватбата  ми  ти  ми  уши  костюм.
             Днес,....за   събуждането  ми  ти  пак  ми  шиеш   костюм.

                       к    р    а    й


              15 мин., 12  сек.
              Кемал  и  Кайхан  пътуват с  колата  на  Кайхан.  Кемал  му разказва  какви  лъжи  е  наговорил Ведат на  Керем.

Кемал - Половината от  това,  което  Ведат  е  разказвал  на  Керем   и  което  Керем   знае  е  лъжа,
             а  другата  половина  е  необосновано  разказване.

Кайхан  -  Брат, знай,  че  когато  Керем  разбере,  че  Ведат  не  е   негов  баща  ще  се  изхрачи /изплюе/ в   лицето  му.

                         к   р   а  й

             25  мин. и 41 сек.  Разговора  между  Расих - съпруга  на  Ася  и  Ведат  по   телефона.

Расих - г-н Ведат,  след  посещението  на  съпругата Ви  Рейхан  разбирам  Вашето  настояване  ако
            Ася  не  приеме   да  се  грижи  за г-н  Кемал.   Аз  ще  се  постарая  да  убедя  Ася  за  това.
            Вие не се безспокойте  за  това.
            Само  аз  Вас  ще  безспокоя,  искам  да  обсъдим  колко  ще  бъде  възнаграждението???...
            Както  знаете,  ние  имаме  много дългове.

Ведат -   Добре.  Ти  ела  във  фирмата,  но  не  казвай  на  жена  си,  че  си  говорил  с  мен, тя да не
                          знае.

                                     к   р   а   й


            28 мин. и  22 сек.   Спомен   на Рейхан  за  разговора между нея  и Кемал.  Двамата  се  разхождат  в   парка,  вървят  прегърнати  през  алеята  и  отиват  към   къщата  на  Кемал.  Кемал  е  много  весел,  въодушевен  и  безкрайно  щастлив.  Радва се  на  щастието  си.

Рейхан - Ти нещо  много  си  весел,  Кемал ??....

Кемал  -  Да,....Весел  съм!!.... Ето,  сега  идва  най-хубавото!!!....

Рейхан  - Какво  е  сега ??....

Кемал  -  Това, да  се  прибирам  заедно  с  теб  в  моя  дом.....у  дома,  скъпа моя!!!??...
              Навярно в моя  живот  няма  да  има момент,  по-щастлив  от   тоя!!!....
              Например.....ако  аз   съм   спечелил  1 000 000  долара !!!???.....
              Или.....как  се  казва???.....когато  тебе  те  привързват  към  едно   дълго  гумено   дебело
              въже!!!???.....

Рейхан - Бънджи  джаминг....
            
                / двамата  щастливи,  прегърнати  се     смеят  и  отдават  мечтите  си  един  на  друг.//

Кемал - С  нищо  не  можеш  да  замениш  този  момент,  любима,  моя!!??....

Рейхан  -  Какво  в  този  момент  е  особено ???

Кемал  -  Ти!...   Да  вляза  заедно  с   теб  в   нашия  дом!!??.....
               Само си  помисли,  любима,  ние  сега  двамата  заедно  с  теб   влизаме  в  нашия  дом!!??...
               В  нашето  семейно  гнездо !!??....
               Ти....си...  тук...до....мен !!??...
               Представи  си:  хората,   животните,  растенията.....всички  без  изключение....
               Представи си  всички  остават  навън.....
               Всички  знаят,  че  аз ще  бъда  само  с   теб.....цялата  нощ!!??....
               Всички знаят,  че  аз  утре  сутринта  ще  се  събудя  в   спалнята  си  до  теб!!??...

Рейхан - Аз нещо  ще  те  питам: Ти днес  какво  си  пил??...

Кемал - Газирана  вода  с  лимон - тя  ме  кара  да  говоря  с  теб  всичко  това.

            //Двамата щастливи се смеят и отиват  към  вратата /.
                //Край  на  щастието...Спомена  остана  в  историята/.

          /  Рейхан  остава  безмълвна  в  градината  със   сегашната си....днешната  си  истина!!??../
             /  Тогава при нея  дойде  дъщеря  й  Дуру.

                         к   р   а   й







Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 15:44 от sisi55

# 642
  • Мнения: 41 676
Сиси Hug,благодаря за преводите! bouquet Когато имаш възможност,да преведеш поне първата песен! Peace

2-ри фрагмана направо с превод....отново е с песен...

2- фрагмент к ЧЕТВЕРТОМУ эпизоду с переводом от группы

https://vk.com/vurguns?z=video506672097_456239166%2F24cf8ebd8f05 … l_wall_-146971059


# 643
  • Мнения: 36 750
Среднощен привет  wavey

Злати  Hug Сиси  Hug благодаря за втория фрагман и преводите на Вургун....

Току що видях инфо във фейса....

"Истанбулската булка" прави финал на 31 май 2019 година.

Ще ми липсват...

# 644
  • Мнения: 1 496
Цитат
Току що видях инфо във фейса....

"Истанбулската булка" прави финал на 31 май 2019 година.

Ще ми липсват...

Признавам - единственият сериал, който е задържал вниманието ми на екрана толкова дълго време. А не са малко изгледаните ми сериали  hahaha Дано да има сполучлив финал.  Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт