Новолуние:25/06 от 19:05

  • 1 492
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Аз за пореден път шъ съ пробъм Blush Само не разбрах, до ког а е?

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
За първи път ще се пробвам и аз. Все си мисля, че ще оцелея след 24 часа глад.  Laughing

# 17
  • Мнения: 237
Аз за пореден път шъ съ пробъм Blush Само не разбрах, до ког а е?
До 19:05ч на 26.06 , диетата е 24 часа.

# 18
  • Мнения: 2 657
За първи път ще се пробвам и аз. Все си мисля, че ще оцелея след 24 часа глад.  Laughing

Мисля и аз така като теб да направя Winkдано да издържа Praynig

п.п.Та вклю4вайте ме и мен в кюпа Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 461
Май е рано да питам как сте?  bouquetНадявам се да издържа до утре сутринта,успех и никакво предаване днес.

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
ДобрИУтро!  bouquet
Как сте гладуващи красавици? Аз за сега съм добре, само дето гладувам от вчера на обяд. Бях забравила от колко часа почва диетата, а ни спря интернета и нямаше как да проверя.

# 21
  • Мнения: 237
ДобрИУтро!  bouquet
Как сте гладуващи красавици? Аз за сега съм добре, само дето гладувам от вчера на обяд. Бях забравила от колко часа почва диетата, а ни спря интернета и нямаше как да проверя.

За сега съм много добре PeaceНаливам се с бистра водица и не чувствам никакъв глад.Успех на всички гладуващи и довечера на отчет !

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Роска браво на теб,аз засега удържам,но незнам още 5часа....искам да яяяям!

# 23
  • Мнения: 2 657
За първи път ще се пробвам и аз. Все си мисля, че ще оцелея след 24 часа глад.  Laughing

Мисля и аз така като теб да направя Winkдано да издържа Praynig

п.п.Та вклю4вайте ме и мен в кюпа Mr. Green

Сори за оффа Embarassedама чак сега загрях,4е днес е 26-ти,а не 25 Embarassed
Та не попадам в класацията #Cussing out

# 24
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
бройте ме и мен ....успех на всички !!!

# 25
  • Мнения: 524
и аз съм с вас... Нямах просто време до сега да вляза във форумите...

Мноогоо съм гладна вече...Аз по принцип съм на Супата, а днес я прекъснах заради лунната.. Та думата ми беше глааднаа съм Sick

# 26
  • Мнения: 3 461
До сега съм на две кафета,един чай и вода,надявам се да издържа до утре,защото снощи не започнах в 19:05,та да компенсирам.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 221
Аз пък не съм гладна Grinning
Вчера в 18ч. си направих салата с 1 домат, половин краставица и малко извара и я хапнах за последно.
Днес съм на 1 кафе с мед, вода, дотук-около половин литър портокалов сок, и сега съм си направила още едно кафе с мед. Останаха няколко часа още-ще ги издържа. След 21 дни на плодове и чай вече мога да издържа всичко. Whistling
И к'ва кльощава ще стана-не е истина Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 647
Този път го изпуснах. По-точно чак сега видях темата, но то има още време. Вчера прекалих с яденето, особено на вечеря, та нищо чудно да съм качила 1 килце отгоре.

# 29
  • Мнения: 1 063
Не съм лунувала от миналата година, така че днес съм геройски на портокалов фреш - 1 л. и вода. И добре, че не съм гладна!

Общи условия

Активация на акаунт