Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 937
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: X
Клипчето на Ели с подготовката на романтичната вечеря, подредбата на масата и рецептите би ми харесало много, стига да не беше преминало в показване на самата вечеря. Никак не мога да приема за непринудено /още по- малко пък и романтично/ отразяването на това, как една влюбена двойка вечеря видите ли, снимайки се през това време за клип, който ще бъде качен в соц. платформи, местейки камерата под различен ъгъл и ракурс; чак и случайно, едва ли не, уловени целувки и моменти на романтика и близост. Смешно е. Дори да е имало някой друг, който да стои зад камерата и да снима, което пък силно ме съмнява, отново мястото му не е при подобен тип домашна вечеря. А още повече пък /както най- вероятно и е било/ сами да си се снимат и местят камерата, докато се хранят спокойно, романтично, сърдечно усмихнати до уши и изпивайки един друг с очи, пълни с обожание.  Tired

Майкъл на Ели ми е точно хлъзгав.  Confused

И на мен ми изглежда супер мрачен и резервиран. Дори и не искам да се опитвам да си представя какъв би бил животът с подобен типаж.

При все всичко, Ели обира всички точки. И супер домакиня е, и изглежда класно, и мъжът й не изглежда като обикновен датски простакес, люпещ семки в центъра на София..

Само казвам... Simple Smile

И моето мнение е същото.

# 1 681
  • Мнения: 9 484
За мен не е проблем това, че показа част от самата вечеря, приемам, че така видеото стои по-завършено и романтично.
Ясно е, че целта на цялото мероприятие беше да заснеме клипа, а не реално да имат романтична вечеря.
Не би ми харесало, ако наистина имаха някакъв личен повод или празник и да снимат всичко.

# 1 682
  • София
  • Мнения: 5 617
Пепе май наистина чете, щяла да бъде организатор във фондация, подкрепяща раждането на деца.

# 1 683
  • Мнения: X
Пепе май наистина чете, щяла да бъде организатор във фондация, подкрепяща раждането на деца.

 Joy Joy Joy  Ох, не, почти се задавих с чая!!!

# 1 684
  • Мнения: 1 870
Пепе май наистина чете, щяла да бъде организатор във фондация, подкрепяща раждането на деца.

"Фондация, подкрепяща раждането на деца... и използването им за набиране на средства"

Предлагам й да почне с гетата - там децата се случват ей така, между другото, всички майки са млади и умеят да вадят дивиденти от раждането на всяко едно чаве.

# 1 685
  • Мнения: 9 484
Мисля, че Пепе е организатор само на днешното събитие, не като цяло във фондацията.

Споделям профилът на една дама, която следя и ми е симпатична, често я срещам и на живо и винаги изглежда много свежо:
https://instagram.com/f_gal?utm_source=ig_profile_share&igshid=y8bcrf30son0

# 1 686
  • Мнения: 210
Пепе май наистина чете, щяла да бъде организатор във фондация, подкрепяща раждането на деца.
Гледах нейно интервю по Нова, в което укоряваше майките, които не раждат естествено. Толкова нагло поведение(не само нейното, но и на другите участници в репортажа) Всякаш живее в розов свят и не е наясно колко родилки загубиха живота си, както и новородени миналата година. Все пак не всеки може да си позволи да ражда в частна болница и медицината е толкова напреднала, че ако имаш избор, в който вероятността детето да се роди живо и здраво както и ти да си добре е по-голяма, защо да не го избереш. Раждането със секцио не те прави по-малко майка или пък по-слаба жена.

# 1 687
  • Мнения: 297
Кое е това интервю, ако се сещаш, къде мога да гледам?

# 1 688
  • Мнения: 210
Кое е това интервю, ако се сещаш, къде мога да гледам?
Мисля,че беше за нейното раждане и защо го снимала. Има и още едно на Нова Тв,в което укоряват майките, които раждат със секцио, но е без нейно участие. Но в много нейни видеа загатва едно такова отношение към тези майки, всякаш тя е супер жена и само тя е родила естествено и само тя кърми.

# 1 689
  • Мнения: 9 484
Сори, обаче не съм съгласна с написаното. Не искам да обръщам темата нормално срещу секцио, но излиза, че едва ли не при раждането секцио вероятноятноста майката и детето да бъдат добре е по-голяма. Ами немалко родилки починаха и след секцио, за съжаление.
За финансовата страна също не съм съгласна - в повечето случаи родилките, които искат да родят секцио отиват в частна болница или си наемат екип в държавна с предварителна уговорка, което хич не е евтино.

# 1 690
  • Мнения: 210
Сори, обаче не съм съгласна с написаното. Не искам да обръщам темата нормално срещу секцио, но излиза, че едва ли не при раждането секцио вероятноятноста майката и детето да бъдат добре е по-голяма. Ами немалко родилки починаха и след секцио, за съжаление.
За финансовата страна също не съм съгласна - в повечето случаи родилките, които искат да родят секцио отиват в частна болница или си наемат екип в държавна с предварителна уговорка, което хич не е евтино.

Не го нормализирам, но не разбирам защо не се уважава чуждия избор. Родилките имат голямо недоверие към лекари, акушери и сестри и това доверие няма да се върне като им втълпяват, че са по-малко жени, ако изберат секцио.  

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 12:42 от Bug 15

# 1 691
  • Мнения: 9 484
Не смятам, че някой лекар би втълпил, че са по-малко жени, защото искат секцио, дори напротив.
Родила съм нормално, надявам се сега пак да имам такава възможност, но нямам против жените, които искат секцио по собствено желание.
Уважавам чуждият избор, щом смятат това за най-добре, мен не ме касае. 
Но мисля, че немалко лекари обръщат нещата на бизнес, за никой не е тайна, че секциото за тях е по-добре платено, по-лесно, по-бързо и организирано и съответно вместо да подкрепят родилката да направи информиран и осъзнат избор, просто си прибират едни добри пари и си свършват работата за 30-40мин.

# 1 692
  • Мнения: X
Пепе май наистина чете, щяла да бъде организатор във фондация, подкрепяща раждането на деца.

"Фондация, подкрепяща раждането на деца... и използването им за набиране на средства"

Предлагам й да почне с гетата - там децата се случват ей така, между другото, всички майки са млади и умеят да вадят дивиденти от раждането на всяко едно чаве.

По-добре да се хванат с Каракачанов и да им слагат спирали.

# 1 693
  • Мнения: 878
Не мисля, че Пепе точно укорява родилите секцио, колкото, типично в неин стил, съвсем нетактично се бие в гърдите как тя родила и винаги ще ражда естествено и не се замисля, че някои не са имали избор и не всичко зависи от майката.
Много повече ми допадна Ралица, която каза, че много и се иска да роди естествено и това е нейното предпочитание, но ще се съобрази със ситуацията и важното е всички да са живи и здрави. До колкото разбрах, въпреки желанията и, е родила секцио. Това е животът извън саксийката на Пепе, не винаги се случва това, което плануваме.
Ралица, между другото ми допада доста като разсъждения, но признавам, не ми е особено интересна за гледане.

# 1 694
  • Мнения: 210
Не смятам, че някой лекар би втълпил, че са по-малко жени, защото искат секцио, дори напротив.
Родила съм нормално, надявам се сега пак да имам такава възможност, но нямам против жените, които искат секцио по собствено желание.
Уважавам чуждият избор, щом смятат това за най-добре, мен не ме касае. 
Но мисля, че немалко лекари обръщат нещата на бизнес, за никой не е тайна, че секциото за тях е по-добре платено, по-лесно, по-бързо и организирано и съответно вместо да подкрепят родилката да направи информиран и осъзнат избор, просто си прибират едни добри пари и си свършват работата за 30-40мин.
Права си, но след като изгледах тези видеа направо лошо ми стана. Най-важното според мен е да се раждат живи и здрави деца, както и майките да са добре, пък по какъв начин е тяхно решение.

Общи условия

Активация на акаунт