Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 946
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 9 484
В Канада е пълна скука, няма с кого да се скараш.

Що не си казала, че ти е скучно? Я, ни инфлуенЦни тука кога да раждаме, да видиш дали няма с кого да се скараш 😆

# 1 606
  • Мнения: X
Тази, клонингът на Пепа, ако може да насочи канала си в кулинарна насока, дори детско хранене, мисля, че ще има много по-големи успехи, отколкото, ако продължи да копира Кърмилницата.

# 1 607
  • Мнения: X
Тази, клонингът на Пепа, ако може да насочи канала си в кулинарна насока, дори детско хранене, мисля, че ще има много по-големи успехи, отколкото, ако продължи да копира Кърмилницата.
Дааа, че 2чифта *и*и не ми се гледат!!!!

# 1 608
  • Мнения: 35 110
Наистина ли в България се живее по- добре с дете, отколкото в Англия?? Според мен Брекзит ги е наплашил. Ииииии така Wink

# 1 609
  • Мнения: 878
Наистина ли в България се живее по- добре с дете, отколкото в Англия?? Според мен Брекзит ги е наплашил. Ииииии така Wink
Говоря малко на изуст, но според мен зависи колко и как си се уредил. Като гледам на какво ниво и е английският, не ми изглежда много интегрирана и с перспектива за кой знае какъв стандарт. Тук сигурно ще си живуркат по-добре. Ако се връща с надежди за инфлуенсърска кариера, обаче, по-добре да се откаже. Нула харизма, доста невзрачна.

# 1 610
  • Мнения: 651
NYX представят нов продукт и инстаграма ми е залят от сторита. Пак ще трябва да чистя Grinning Но ми направи впечатление присъствието на Стан и братовчед му, който покрай него си направи канал, заедно с приятелката си. Никога не съм ги гледала иначе. Но защо и мъже присъстват на представяне на фон дьо тен... Полина и Ивана със стори с бумеранг, това е запазена марка явно за всички влогърки, за мен е доста нелепо.

# 1 611
  • Мнения: X
Много хубав нов клип на Ели с рецепти. Ако не бях на кето щях да пробвам канелоните.

# 1 612
  • София
  • Мнения: 17 775
Започва депортирането на раята от Кралството към България.

# 1 613
  • Canada
  • Мнения: 3 358
В Канада е пълна скука, няма с кого да се скараш.


Хаха, нямате ли други българи наоколо? С тях винаги се получава Laughing

# 1 614
  • Мнения: 1 757
Ау Валерито изпусна събитието , мале малеее какво ще правим сега Grinning

# 1 615
  • Мнения: 35 110
Само на мен ли не ми харесва как се облича Полина?

# 1 616
  • Мнения: X
Ау Валерито изпусна събитието , мале малеее какво ще правим сега Grinning
Има да е рев и като дойде ще е адски мега невероятно заета, изморенааа от многото ангажименти.
тцтцтц
Скрит текст:
Скрит текст:

# 1 617
  • Някъде там
  • Мнения: 16 066
Със смесени чувства съм за най-новото видео на Ели.
Добре направено и обяснено.Харесаха ми всички рецепти,но не ми хареса че непрекъснато повтаряше че Майкъл бърза и няма да е в къщи и трябвало да сервира всичко заедно за да свършат бързо.За мен това не е романтична вечеря и аз не бих я направила, ако знам че има и най-малкия шанс да свърши бързо,или поне не бих я споделила публично.Щях да повторя видеото.Така оставяш с някакво неприятно чувство, че тя се старае а той я пренебрегва..Но това си е моето виждане.Вие какво мислите?

# 1 618
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Само на мен ли не ми харесва как се облича Полина?
Аз да питам за нея, тя работи ли все още нещо?
Помня я от рекламирането на shedd, че работеше нещо сложно, което моят изфирясъл вече ум нито разбра, нито може да го възпрозведе.

# 1 619
  • Мнения: X
Не ми харесва някой да ме притиска да действам бързо и да претупам нещата, или правим романтична вечеря като хората или не.
Да не стане сядаме на вечерята, романтика едно друго и хоп той излиза някъде Flushed
ПС. Не мога да разбера каква е тая пазарска торба, която е подбрала Адриана.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 21:38 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт