Отговори
  • Мнения: 10
FEMANNOSE®N е медицинско изделие за лечение и профилактика на цистит и други неусложнени инфекции на долните пикочни пътища.

Това е продукт с научно доказана ефективност, благодарение на активната съставка D-маноза.
D-манозата е захар, много близка до глюкозата, произвеждана в малки количества от нашето тяло и следователно не е чужда за него. Във FEMANNOSE®N тя се добива от генетично немодифицирана царевица и е в състояние да облекчи значително най-честите симптоми на инфекция на долните пикочни пътища като: парене по време на уриниране, често уриниране, спешност за уриниране и др., когато са причинени от бактерии от типа Ешерихия коли.



D-манозата е изключително ефективна срещу цистит, когато се приема в правилната дозировка, защото предотвратява прикрепването на бактериите към пикочния мехур и премахва вече наличните. Най-честата терапия за лечение на цистит е прилагането на антибиотици, но все повече бактерии се оказват резистентни към тях и това може да доведе до повторна поява на инфекцията и удължен дискомфорт.


Предимства на FEMANNOSE®N:
⚪ Бързо действие
⚪ Ефективност
⚪ Приятен плодов вкус
⚪ Лесен прием
⚪ Активна съставка D-маноза
⚪ 6 g D-маноза на ден



FEMANNOSE®N е предназначен за възрастни и деца над 14 г. и е подходящ продукт за диабетици.
Веган, без глутен, без лактоза, без консерванти, с натурален оцветител от цвекло.
По време на бременност и кърмене продуктът се използва след консултация с лекар.
Може да се използва в синергия по време на антибиотично лечение, както и след това за профилактика на повторна поява на цистит.

FEMANNOSE®N печели награда „Най-иновативен продукт“ в Германия през 2019 г.* и вече години наред е един от водещите продукти за лечение и профилактика на цистит и други неусложнени инфекции на пикочните пътища в Европа.**

Включете се в играта!
Чували ли сте за съставката D-маноза и какви са впечатленията ви от нея при профилактика или лечение на цистит? Успявате ли да се преборите с цистита без прием на антибиотик?

На 25 март десет от вас ще спечелят по една опаковка FEMANNOSE®N + брандирана бутилка за вода.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

*FEMANNOSE®N беше отличен с наградата „Най-иновативен продукт“ от фармацевтите за лечение на цистит при проучване на Pharma Trend през 2019 г.
**Продукт №1 в Швейцария и Франция, №2 в Германия, Белгия и Австрия според IQVIA sell-out RSP Jan 23

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 10:01 от Жaклин

# 1
  • Мнения: 6 699
Чувала съм за нея, но не съм я ползвала. Успявам да преборя без антибиотик, да.

# 2
  • Мнения: 689
Чувала съм за съставката и съм пила Femannose при цистит.Има приятен вкус и добър ефект.Препоръчвам.Понякога успявам и без антибиотик.

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Чувала съм за нея, но не съм я ползвала досега. Да, понякога успявам да преборя цистита без антибиотик.

# 4
  • Мнения: 688
Не съм чувала за тази съставка.Боря цистита с антибиотик.Ако намеря по добра алтернатива ,ще  я пробвам.

# 5
  • Мнения: 1 919
Успявам понякога да се преборя и без антибиотик, но е трудно.

# 6
  • Мнения: 798
Чувала съм за нея, но не съм я ползвала. Не винаги се справям успешно без антибиотик.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 098
Да, запозната съм със съставката и съм приемала Femannose при цистит. Има приятен вкус и добър ефект. Винаги избягвам антибиотик, когато мога.

# 8
  • Мнения: 752
Не съм чувала до сега.

Обикновено успявам да се справя без антибиотик.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Чували ли сте за съставката D-маноза и какви са впечатленията ви от нея при профилактика или лечение на цистит? Успявате ли да се преборите с цистита без прием на антибиотик?

Не съм чувала за тази съставка. В Интерес на истината никога не ми се е налагало да се боря с цистит.

# 10
  • Мнения: 4 583
Не съм се интересувала от съставките - разчитам на личния лекар. Винаги разчитам на него и правя точно каквото ми каже. Когато ми изпише антибиотик го пия, иначе успявам и без него.

# 11
  • Мнения: 1 988
Чували ли сте за съставката D-маноза и какви са впечатленията ви от нея при профилактика или лечение на цистит? Успявате ли да се преборите с цистита без прием на антибиотик?
Не съм я чувала и не успях без антибиотик, цяло лято го влачих този цистит и накрая мина за 2 дни с антибиотик ✌️

# 12
  • Мнения: 462
Само съм чела за нея, не съм я приемала.

Справяла съм се и без антибиотик, но по-често се налага и неговия прием.

# 13
  • Мнения: 607
Не съм чувала за тази съставка.
Когато го хвана навреме успявам да се справя и без антибиотик

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм чувала за съставката D-маноза. Случвало ми се е и без прием на антибиотик.

Общи условия

Активация на акаунт