АВГУСТинки 2019 - тема 5

  • 27 554
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 854
Мина днешната ми ЖК, разбрах си кръвната група , най-накрая Joy
Бебчо беше много срамежливо, навряло се в едно ъгълче, седнало по турски и не можахме да видим пола Unamused , чааааак след месец май ще разберем Grin
Но пък махаше с ръчичка Blush
Докторът каза, че всичко изглежда наред.
Желая ви един прекрасен ден изпълнен с много Любов Heart , виното по-нататък Stuck Out Tongue Winking Eye

# 721
  • Мнения: 496
Ох момичета много съм притеснена. Звънах днес на лекарката , която ме следи по здравна каса и и обясних за ниското кръвно и сърцебиенето и ми каза, че е възможно да не достига достатъчно храна за бебето и ми препоръча да ме види специалист с по-добра апаратура. Сега в 14:30 съм на лекар  , цялата треперя 😔 На ФМ всичко беше наред . Дано всичко е наред с бебето 🙏🙏🙏

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 13:07 от Poly12

# 722
  • Варна
  • Мнения: 854
Ох момичета много съм притеснена. Звънах днес на лекарката , която ме следи по здравна каса и и обясних за ниското кръвно и сърцебиенето и ми каза, че е възможно да не достига достатъчно храна за бебето и ми препоръча да ме види специалис с по-добра апаратура. Сега в 14:30 съм на лекар  , цялата треперя 😔 На ФМ всичко беше наред . Дано всичко е наред с бебето 🙏🙏🙏
Успокой се Hug пращаме ти положителна енергия Hug

# 723
  • Мнения: 36
Всичко ще е наред, Поли ! Heart

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Да се отчета и аз след днешния преглед ... нали вчера на частно като бях не успяхме да видим носна костица и за БХС отбелязахм, че не се е видяла, което щеше да увеличи и риска съответно, но днес бях в Селена и като че ли апарата беше по-хубав, но и бебока успяхме да го хване в единствената секунда, в която не се премяташе ... та се видя страхотна носна костица 2.7 мм и веднага се обадихме ако може да се коригира и да попълнят информацията, за да не ми излезне фалиш риск на резултатите от БХС.

Та така, отдъхнах си. Спряха ми и дуфастона, за което съм много щастлива и прегледите вече не са на 2 седмици, а по веднъж на месец. Следващия път се очаква и пол разбера, така че следващия преглед ще е най-вълнуващия. Чакам март месец с нетърпение...

Сега остава да мине и целодневното гадене, кеото имам и да излезнат хубави резултати от БХС.

# 725
  • Мнения: 231
El-Roi, честито за прекрасната новина! Я разкажи повече Blush Ти видя ли разликата между момчето и момичето? Казват ли със сигурност пола? На мен ми предстои и затова се вълнувам!

# 726
  • Мнения: 510
Shellia, слава Богу, че всичко е наред! Много се радвам!
Поли, спокойно! Вярвам, че всичко ще е добре и при теб, пък и си взела мерки на време!
Аз да разкажа нещо смешно от ФМ вчера. Казахме на док да не ни казва пол, а да запише на листче, за да ни изненадат приятелите. Добре де, ама накрая като седна да пише листчето се изтърси: „Няма да ви кажа половете, само ще кажа, че са различни.” Joy Joy Joy Спогледахме се с ММ, ама бяхме толкова щастливи, че не ни пукаше. Та днес ще правим парти за приятелите Joy Момчето вчера се беше разлегнало като бей върху главата на девойката, която нямаше много място да шава и се беше свила. Док веднага позна момъка, макар че го гледа втори, после се върна и на момичето, огледа я пак и каза, че е готов с листчето. Joy Mamma Leone, ето снимки за теб.

Момчето е отгоре, момичето отдолу (тя малко неясно се вижда)



Ей го Петър, на който според мен му стърчи пишлето Joy


Ей я и госпожица Рада, свита на кълбо, защото брат ѝ от сега я тормози Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 406
SheLLia, много се радвам за добрите новини! Голям стрес са изследванията тези седмици - ФМ, БХС.

Поли, стискам палци всичко да е наред! Питай евентуално за консултация с кардиолог.

Аз от вчера отново повръщам. Уж четвърти месец вече и тамън реших, че гаденето и умората са отминали - ами не. Още малко и ще почне фазата с киселините.

За работата - до края на април са ми планирани задачите, след това също ми се иска да работя по час-два и предимно отдалечено. Хич не ми се изоставя единият ми проект. Първата ми бременност много рано излязох в болничен, а тогава от хормоните жестока депресия ме гонеше и стоенето вкъщи ми се отрази много зле. Много е тъпо като си помисля, че бременността ми беше един от най-тежките ми периоди, като на практика всичко беше наред, исках си детето и много си го обичам. Сега се надявам да запазя накаква степен на активност във всички аспекти от живота си, дано чисто здравословно да мога.

# 728
  • Мнения: 92
Shellia, искрено се радвам, че на днескашния преглед сте видяли носната костица! Знаех си Wink
Поздравления на всички за хубавите новини. В 16ч. И аз съм на фм и буквално броя минутите, даже след малко мм като си дойде излизам да се размърдам малко, че ще ми се пръсне сърцето от напрежение....

# 729
  • София
  • Мнения: 192
Sheila, много се радвам, че всичко е наред, отпусни малко душата сега.
Magicball, силно стиснати палци и те чакаме с хуабви новини.

# 730
  • Мнения: 2 495
Честито на всички с хубави новини!За работата и аз мисля да приключвам май месец и да се приготвяме за бебока,тъкмо ще си гледам баткото,като свърши училище.

# 731
  • Мнения: 786
Понеже все още чакам резултати от БХС, да попитам тези от вас който си ги видяха онлайн в сайта на Майчин дом, преди да ви излезнат резултати какво ви изписваше?

# 732
  • София
  • Мнения: 1 121
Valley, и аз чакам. Изписва ми, че няма пациент с такива данни.

# 733
  • Мнения: 786
Ох и на мен така, олекна ми, че аз чакам от 30-ти.

# 734
  • Мнения: 496
Да се отчета и аз, повториха ми ФМ - всичко е наред, потвърдиха и пола 😀
За пръв път и бебето беше толкова активно, не се спря, явно го бях притеснила и него 😀

Общи условия

Активация на акаунт