iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 108

  • 52 039
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 741
Здравей Денис!
Ще приемам хиалуронова к-на, колаген, готу кола и инозитол и се чудя как да ги комбинирам...
Може ли да ги комбинирам две по две? Например хиалуронова к-на и готу кола и след 40 мин. колаген и инозитол?
Благодаря! bouquet

Сигурно denis ще даде пояснение, но онова, което знам от нея е принципа, че от всички добавки на гладно - колагена е последен, освен това е храна и не виждам мястото му заедно с инозитол.
Вземам ХК сутрин 30мин.преди кафе.
Инозитол поне два часа след храна и кафе. Колаген вечер 3-4 часа след лека вечеря.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 926
Тази Омега на НАтурал фактор струва ли си? Опитвам се да си харесам нещо от седмичната...
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Rx-Omega-3-630-mg-120-E … ure-Softgels/2717

Уф, мaй се разколебах относно тази фирма:
 
There is no such thing as Pharmaceutical Grade
Posted by EdiblyOrganic on Apr 12, 2013
Скрит текст:
According to Consumer Labs, chromatographic analysis of this product (RxOmega-3 Factors) came up far short of their label claims of EPA and DHA despite their marketing statement that it is "one of the highest potencies of EPA and DHA available". In fact, their product only contains 83.3% of the label claims. It is also one of the more expensive ones on the market. Its claims to be "Pharmaceutical Grade", are completely meaningless because the FDA doesn't grade fish oil, so there's no such thing as "Pharmaceutical Grade".
 
 When CL published their test results, the manufacturer asked CL to retest with a different independent lab agreeable to both. CL agreed but insisted that the lab report, whatever it may say, would be published unedited. The manufacturer then backed out and refused the test unless the independent report could be redacted or edited. Beware and do your research!. If my review has been helpful to you, please click on the 'yes' link down below. Wink

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 23:34 от Starrydream

# 722
  • Мнения: 89
Относно фирмата Natural Factors имам лично мнение, което не значи обективно разбира се. Купих си от бълг сайт bilki.bg, /не от iherb / Calcium Ascobate 125 grams by Natural Factors.
Горчица малко като английска сол Magnesium Sulfate. И ходя по често до тоалетна. Имам усещане, че не е това което пише. Дадох 30 лв за него и ме е яд. Дали в Бг правят някаква далавера? Дали тази фирма? Ако имах възможност бих го изследвала, но нямам.....Отдавна не бях се разочаровала от някой продукт...

# 723
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Денис, много ти благодаря!
На Natural Factors  имам вит.С купуван от България и от айхърб. Опаковките леко се различават. Вътре размера на хапчетата също. Дали има разлика в състава и действието не мога да кажа, но ми прави впечатление, че цените, на които се предлагат продуктите в България са по-ниски отколкото тези в айхърб, което ми е по-странно.

# 724
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Дениз,ще може ли да ми препоръчаш детски витамини и омега ,които да купя от тук хубави от БГ,какви ли не  врътки правих, слагах,много скъпо излиза да поръчам от сайта,а искам да почна да давам нещо,докато излезе добра цена да поръчам.
Много благодаря

# 725
  • София
  • Мнения: 35 951
Дениз,ще може ли да ми препоръчаш детски витамини и омега ,които да купя от тук хубави от БГ,какви ли не  врътки правих, слагах,много скъпо излиза да поръчам от сайта,а искам да почна да давам нещо,докато излезе добра цена да поръчам.
Много благодаря
Не следя какво се предлага в БГ. Избери си нещо и ми го покажи на ЛС  Peace



* * * * * *
... следващ
код    DDAURA    15% намаление
на  марката Aura Cacia
- валиден от ДНЕС  06.03 до 07.03 - 20:00ч.
- еднократен
- може да се ползва с персонален код /още 5%намаление/

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 14:15 от denis.

# 726
  • София
  • Мнения: 357
Здравей Денис!
Ще приемам хиалуронова к-на, колаген, готу кола и инозитол и се чудя как да ги комбинирам...
Може ли да ги комбинирам две по две? Например хиалуронова к-на и готу кола и след 40 мин. колаген и инозитол?
Благодаря! bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 35 951
Здравей Денис!
Ще приемам хиалуронова к-на, колаген, готу кола и инозитол и се чудя как да ги комбинирам...
Може ли да ги комбинирам две по две? Например хиалуронова к-на и готу кола и след 40 мин. колаген и инозитол?
Благодаря! bouquet
Не.
За да се усвоят максимално, тези, които се приемат на гладно, трябва да се приемат с интервал от поне 30-40 мин / ХК, Инозитол и Колаген/ и поне час преди хранене. Може да ги приемаш също преди всяко хранене - ако имаш три хранения - разпределяш трите добавки, по една преди всяко хранене.
Готу Кола - приема се след хранене, може и на гладно, ще има по-силен ефект.
 

# 728
  • Мнения: 1 775
чета, че много от вас приемат серапептаза, за какво я пиете...срещнах някъде, че може да помогне при ГЕРБ, при запек изобщо при проблеми със стомаха, вие с каква насоченост я приемате?

# 729
  • Мнения: 302
Привет на всички и благодарности за безценната информация в тази тема (Денис, Purple Heart).
Прочетох и научих доста.
Имам въпрос относно първата си поръчка, която е постъпила в България на 27-ми февруари.
Колко време (приблизително) след влизането на пратката в страната мога да я очаквам в пощенския клон?

# 730
  • Мнения: 19 017
Понякога дори на следващия ден пращат известие...поне в София.

Код за 5-10 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 731
  • Мнения: 302
Понякога дори на следващия ден пращат известие...поне в София.

Код за 5-10 % отстъпка от iHerb - SDB331
Значи с основание ме гложди. За София точно иде реч. Благодаря!

# 732
  • Мнения: 996
Привет на всички и благодарности за безценната информация в тази тема (Денис, Purple Heart).
Прочетох и научих доста.
Имам въпрос относно първата си поръчка, която е постъпила в България на 27-ми февруари.

Колко време (приблизително) след влизането на пратката в страната мога да я очаквам в пощенския клон?

Отидете до пощенския си клон да проверите дали не е там. Аз когато получавам пратки от IHerb на кутията няма телефонен номер и пощальонката неможе да ми се обади да ме предупреди. Оставя ми известие. Но аз следя в сайта и когато пратката е в София след ден -два отивам да си я търся.

# 733
  • Мнения: 89
denis,
Може ли кратко обяснение за този Вит.С, какво е Q-C?
Check out this product I found on iHerb. https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Vitamin-C-with-Q-C-1-000- … Veggie-Caps/38048
Досега съм ползвала на Now Foods с шипка Rose hip, bioflavonoids и съм много доволна.
Инфо за момичетата със скъсен цикъл или в предменопaуза. Забелязах че цикъла ми се нормализира от 20 дена на 27 дена с приемането на Schandra в комбинация liver refresh. Като цяло тази комбинация е страхотна за черния дроб и цялостното здравословно състояние.
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Liver-Refresh-90-Veg-Capsules/2483
И другите съставки съм ги пила поотделно и в комбинация, затова отчитам, че това е ефект на Адаптогена.
Може ли мнение за Маса, който го е пил. Как се храносмила? Вкус?
https://www.iherb.com/pr/Zint-Maca-Organic-Gelatinized-Powder-16-oz-454-g/73639

lLTZ471 5% off

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 16:02 от bubanka

# 734
  • София
  • Мнения: 778
Поръчах два броя от https://www.iherb.com/pr/KAL-D-3-K-2-Red-Raspberry-1000-IU-45-mc … cro-Tablets/81214 и доставката е само 2,46$ .
(K2 е необходимо да се пие за да отвежда калция в костите и зъбите (където му е мястото), а не в артериите)

Код за 5% намаление от iHerb: CLF386

Общи условия

Активация на акаунт