iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 108

  • 52 041
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 080
Момичета нещо евтино, което намаля доставка?
И този код MARCH10 не ми работи днес

# 691
  • Варна
  • Мнения: 771
Момичета нещо евтино, което намаля доставка?
И този код MARCH10 не ми работи днес

mims11 Hug,

кодът беше до снощи /20:00ч/

Снощи в последния момент поръчах, за първи път с толкова висока доставка 7,60$ , но пък на момента са я изпратили

действащ код 10% за нови и 5  % за стари  клиенти   iHerb :  PEP491

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 09:33 от PyK

# 692
  • София
  • Мнения: 35 952
Аз сега пия инозитол, но 2 грама. Ще пробвам да вдигна на 2 пъти по 2. Сякаш не съм усетила това действие, но аз го пия в офиса Joy, ще пробвам преди тренировка.
И аз съм го пила само по 2 грама като еднократна доза /2х2грама/ - за топене на мазнини и за ИР. Не го пия редовно, макар да зная, че е желателно да го приемам.
Усещам го само при тичане, защото тогава има проблем с дишането. Пробвай при кардио  Peace

За чистене на мазнини, добра комбинация е с АлКар, Йохимбин, Синефрин

ПП.
 - от сайта:
Iherb е намалил цените с 10% на  над 14000 продукта при 950 марки


iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка 10% намаление, за следващи поръчки - 5%

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 11:43 от denis.

# 693
  • Мнения: 47 988
Аз съм писала наизуст сутринта, моят е от 500 мг и пия по две, значи пия 1000 мг...не е много...

# 694
  • Мнения: 19 485
Имам недоставена пратка, поръчана на 01.12.2018 г. от iHerb. Втората - поръчана на 08.12.2018 г. си я получих по Коледа, тази не. Днес като писах на сайта - нямали нищо върнато към тях с този номер. Ако им била върната, те щели да се свържат с мен за връщане на сумата. Ами значи някой тук може да си прибира пратки за стотици левове и ние да пием една студена вода, аз как да докажа, че не съм получила нищо, а съм платила? Определено контролът не е ефективен и се разчита на добросъвестност по веригата, а така няма явно.

# 695
  • София
  • Мнения: 617
А какъв е статуса на поръчката?  Влязла ли е страната и на коя дата?
Възможно е и превозвачът да я е забавил или изгубил.
На мен iherb  ми върнаха пари за неполучена пратка, но писаха, че правят изключение и разглеждаха случая.
Аз поисках да ми кажат конкретно къде доставят пратките при влизането в БГ, в кой разменен склад, за да се разправям с пощите, но не ми отговориха. Би трябвало да ни дадат адрес на склада и копие от документа, с който ги предават на пощите - едва ли ги мятат без следа. За обикновената пощенска доставка няма проследяване в страната, но все пак трябва да ни предоставят копие от документ, че са  я доставили до пункт на локалните пощи.

# 696
  • Мнения: 137
Здравейте, момичета.  Flutter
След лош опит със сайта  и две недошли поръчки спрях да го разглеждам. Но имам отново желание да пробвам дали ще имам късмет този път. С коя опция за доставка поръчвате и за колко време идват нещата?

# 697
  • Мнения: 19 485
Тракингът показва, че е влязла в страната някъде в края на декември и до там. Подозирам, че е доставена, но някой просто си я е взел или е скатана в някой рафт. Аз известие не съм получавала. Кофти моментът е, че това изобщо е възможно да се случи по веригата и че е много вероятно отново да се получи. Тоест в случая сайтът да няма вина, а нашего брата - пощите и митницата да не са си свършили работата или направо да са си прибрали пакета.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Скрит текст:
Аз сега пия инозитол, но 2 грама. Ще пробвам да вдигна на 2 пъти по 2. Сякаш не съм усетила това действие, но аз го пия в офиса Joy, ще пробвам преди тренировка.
И аз съм го пила само по 2 грама като еднократна доза /2х2грама/ - за топене на мазнини и за ИР. Не го пия редовно, макар да зная, че е желателно да го приемам.
Усещам го само при тичане, защото тогава има проблем с дишането. Пробвай при кардио  Peace

За чистене на мазнини, добра комбинация е с АлКар, Йохимбин, Синефрин

Скрит текст:
ПП.
 - от сайта:
Iherb е намалил цените с 10% на  над 14000 продукта при 950 марки


iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка 10% намаление, за следващи поръчки - 5%



тази комбинация няма ли я в един продукт , че аман от шишета вкъщи няма вече къде да ги нареждам Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 35 952
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз сега пия инозитол, но 2 грама. Ще пробвам да вдигна на 2 пъти по 2. Сякаш не съм усетила това действие, но аз го пия в офиса Joy, ще пробвам преди тренировка.
И аз съм го пила само по 2 грама като еднократна доза /2х2грама/ - за топене на мазнини и за ИР. Не го пия редовно, макар да зная, че е желателно да го приемам.
Усещам го само при тичане, защото тогава има проблем с дишането. Пробвай при кардио  Peace

За чистене на мазнини, добра комбинация е с АлКар, Йохимбин, Синефрин
тази комбинация няма ли я в един продукт , че аман от шишета вкъщи няма вече къде да ги нареждам Simple Smile
Най-вероятно я има, в някой ФБърнър, но аз ги посочих като вариант за комбинации с Инозитола, за тези, които го приемат и като бонус, как да поизчистят малко мазнини.
Eто един такъв, но дозите им са доста ниски, макар че като състав е хубав продукт.
https://www.iherb.com/pr/Pure-Advantage-Thermo-Burn-II-5-Stage-F … 90-Capsules/37188

* * * * * *
Предстоящи, седмични промоции 6-13 март

10% намаление на:   Vitamin C   и   CGN, Kids, Babies & Moms

... следващ
код    DDLIFE    15% намаление
на  марката Life-flo
- валиден от ДНЕС  05.03 до 06.03 - 20:00ч.
- еднократен
- може да се ползва с персонален код /още 5%намаление/

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 14:03 от denis.

# 700
  • Мнения: 1 015
Дали ли има хубав колаген от седмичните промоции?

КОД ЗА ОТСТЪПКА - BBQ316

# 701
  • София
  • Мнения: 1 914
Milittana, писа ли жалба до пощите за изгубената пратка? Често това дава ефект и пратката се намира.

# 702
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте!
denis., може ли да ми кажеш, дозата на
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-5-Lox-Inhibitor-with-Apr … an-Capsules/40487
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-Super-Bio-Curcumin-400-m … an-Capsules/80051
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-UC-II-Joint-Health-Undenature … eg-Capsules/16572
на всяко пише по една капсула. Дали е достатъчно? На гладно ги пия заедно с https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Glucosamine-Chondroitin-M … 20-Veggie-Caps/22 - четири капсули.
Вземам ги заради болки в колената при клякане.

# 703
  • София
  • Мнения: 357
Здравей Денис!
Ще приемам хиалуронова к-на, колаген, готу кола и инозитол и се чудя как да ги комбинирам...
Може ли да ги комбинирам две по две? Например хиалуронова к-на и готу кола и след 40 мин. колаген и инозитол?
Благодаря! bouquet

# 704
  • Мнения: 19 485
Milittana, писа ли жалба до пощите за изгубената пратка? Често това дава ефект и пратката се намира.
Не, не мислех, че ще има ефект, но сте прави, по-добре да го направя, току виж се размърдали

Общи условия

Активация на акаунт