Бих ли могла да си позволя?

  • 1 518
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Пробвала съм около 20 грама ракийка вечер, но след това кърмя чак към 3-4 часа сутринта.

Добре,но ако се събуди и иска да суче ,какво правиш?Замразена кърма ли даваш? И какво все пак става с алкохола в кърмата?

# 16
  • Мнения: 4 629
Аз докато кърмех си пийвах бира. Само веднъж си бях позволила са ди пийна няколко водки. След това изцеждах цял ден и давах формула. Според мен твърдият алкохол и кърменето са несъвместими. Но, ако става въпрос за едно малко - в редки случаи - не мисля, че е толкова фатално  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 254
Защо пък да не си пийнеш.
Стига да е с мярка и да не "едно уиски - четири пръста в чашата" например  Mr. Green
Аз имах период, в който ми се пийваше алкохол, ама беше като никотинов глад, просто ми се пиеше каквото и да било. Като си помислех за алкохол и устата ми се пълнеше със слюнки...
Малеее, като алкохоличка звуча... ама беше така, слава богу само известно време.
Пийвам биричка сега по жегите. Иначе съм си позволявала малко мартини и чашка вино...

# 18
  • Мнения: 3 926
Някой пийвал ли си е водка или някакъв друг твърд алкохолец?
АЗ - пия всичко и като бременна, и като кърмачка. Не повече от половин малко щото ми се замайва светът от повече, но никога не отказвам и никога не позволявам на мозъка си да мисли, че нещо ми е забранено, защото съм бременна или кърмя. Така се чувствам една идея по-свободна Wink
На рожденният си ден пих Абсолют Ванилия - беше невероятно удоволствие Crazy и никога, ама никога не съм цедила и хвърляла кърма Grinning

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз всяка вечер след последното кърмене си пийвам биричка, и не само една EmbarassedИ уиски в по-така случаи. Не цедя и не хвърлям кърма.

# 20
  • София
  • Мнения: 555
Това, че някои го правят, не означава, че не се натоварва черния дроб на бебето от поетия чрез кърмата алкохол, дори и то да не проявява някакви признаци в момента.Не бих рискувала.

# 21
  • Мнения: 393
И аз пийвам биричка в жегите Laughing.Но твърд  алкохол не смея.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Сичко пия hahahaЕле па сега, откакто Ники порасна Joy

# 23
  • Мнения: 304
Аз пия бира всеки ден по една чашка вечер. Зимата също, вечер след кърмене, по една чашка вино. По малко но системно. Ха сега убийте ме с камъни Mr. Green Затова пък други пороци нямам Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 3 826
След вечерното кърмене пийвам по половин чаша бира,но твърд алкохол не съм пила и смятам докато кърмя да не го правя Naughty.

# 25
  • Madrid
  • Мнения: 514
Благодаря ви майчета за споделеното !  bouquetПоне виждам,че не съм единствената,на която и се пийва Mr. GreenАко пък някоя вечер много ми се прииска-па ще му ударя едно малко!ама само едно! Peace

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 84
Случва ми се веднъж на месец-два да имам повод и тогава пийвам 15-20 мл твърдо. Биричка много обичам, пия през ден по чаша, понякога и по-често (според компанията Simple Smile )
Според мен бира или малко винце не вредят, по-опасни са цигарите. За щастие този порок го нямам  Peace

# 27
  • Мнения: 3 089
по принцип не пия. но, ако го правих, едно малко нямаше да ме замисля. не иде реч за всяка вечер, а за по-такива поводи. освен това, да не забравяме, че 40 гр, изпит концентрат и след 4-5 часа кърмене не означава, че бебето е изпило 40 гр. концентрат. все пак нашият организъм преработва всичко поето и стои в хранителната верига преди бебето, ако мога така да се изразя  Wink
не мисля, че е голям дерт.

# 28
  • Мнения: 155
Някой пийвал ли си е водка или някакъв друг твърд алкохолец?
АЗ - пия всичко и като бременна, и като кърмачка. Не повече от половин малко щото ми се замайва светът от повече, но никога не отказвам и никога не позволявам на мозъка си да мисли, че нещо ми е забранено, защото съм бременна или кърмя. Така се чувствам една идея по-свободна Wink
На рожденният си ден пих Абсолют Ванилия - беше невероятно удоволствие Crazy и никога, ама никога не съм цедила и хвърляла кърма Grinning
Само така. newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Много обичам  beer и си пийвам редовно по една чаша вечер. На моменти и на мен ми се иска да му "отусна края", но не смея и се ограничавам само на пиво... Wink Mr. Green Blush

Общи условия

Активация на акаунт