Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 69

  • 46 725
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 922
И ние сме така 2% по Кюгер , но при мен няма проблем и се надявам да не направя хиперстимулация ,както казах преди време бях пила костилбегит и около оволацията беше ужас много я усещах и супер ми тежеше . Ох дано на всички но се усмихне щастието тази година . Аз се опитвам да бъда полужутелна въпреки ,че си имам мойте моменти особенно преди да ми дойде в месеца ,тогава загъвам най много 😔❤❤❤❤

# 91
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Момичета, по кое време на следващия ден след пункция се обаждат ембриолозите?

# 92
  • Мнения: X
На мен са ми се обаждали към 11ч. Разнасях телефона навсякъде с мен, беше голямо вълнение...

# 93
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, по кое време на следващия ден след пункция се обаждат ембриолозите?
Обяждали са ми се и към 11 и към 16-17ч (Надежда)

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 10:55 от Nandin

# 94
  • Варна
  • Мнения: 28
Добро утро, момичета. Записвам се и аз в темичката. Днес ми е 2-ри ден от стимулация с Пурегон - вълнувам се и ме е страх, но предполагам това е в реда на нещата.
 Трети опит ми е (след два неуспешни), но за първи път пиша в темата.
С цялото си сърце желая успех на всички!

# 95
  • Мнения: 958
Момичета по колко броя яйцеклетки сте изкарвали при пункция ?

# 96
  • Варна
  • Мнения: 28
Аз да споделя (с уговорката, че съм само с един яйчник):
1-ви опит: 5 бр., от които 4 се оплодиха и развиха добре
2-ри опит: 3 бр., само 1 читава Confused,
Но, онзи ден бях на консултация при ембриолог в клиниката, където ходя и по нейни думи: 8-12 бр. (от двата яйчника общо) се води добър отговор на стимулация.

# 97
  • Мнения: 670
Момичета, очаквам да взема заповедта в края на април или по-скоро в началото на май и да стартираме. Въпросът ми е задължително ли се прави цветна снимка? Аз съм правила в края на 2017г., всичко беше наред. Имам едно спонтанно забременяване април 2018г., приключило с мисед в 10г.с. и една биохимична през ноември м.г., с МФ сме.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 28
Хопчи, никакъв шанс ли няма да се случат нещата без инвитро, щом при теб всичко е наред с тръбите, какво казва лекаря ви?
Не могат ли да се подобрят нещата при ММ...знам ли...? (аз не съм много наясно де)
 

# 99
  • Мнения: 670
Ами вече три години правим опити. Преди две години ММ го оперираха от варикоцеле, година и половина (с кратки почивки) е на добавки. Ту се подобряват нещата, ту се влошават. Миналият месец урологът каза , че варикоцелето е рецидивирало. Ние си правим опити, разбира се, следя овулация и т.н., но все пак аз вече съм на 34г., а той на 39г. и решихме да направим тази стъпка.

# 100
  • Мнения: 169
При мен симулация къс протокол с бенфола 350 и цитротаид 16, но нито една не се оплоди Sad

# 101
  • Мнения: 1 033
При мен симулация къс протокол с бенфола 350 и цитротаид 16, но нито една не се оплоди Sad
Съжалявам за неуспеха ... Понякога за съжаление се случва така. Казаха ли ви защо?

# 102
  • Мнения: 169
При мен симулация къс протокол с бенфола 350 и цитротаид 16, но нито една не се оплоди Sad
Съжалявам за неуспеха ... Понякога за съжаление се случва така. Казаха ли ви защо?
Нямаха обяснение, уж при мен няма проблем. Дори използвахме донор, но обикновенно ин витро не стана. Сега сме на прага на нова процедура сега ще правим ИКСИ дано успеем и се случат нещата. Аз се опитвам да съм позитивна и да се надявам сега да успеем с материал от моя мъж. Всяко зло за добро надявам се.

# 103
  • Мнения: 1 033
Дано наистина да е било за добро Simple Smile

# 104
  • Варна
  • Мнения: 28
Bubolecheto8907, с ИКСИ е по-надеждно със сигурност, щом сте с МФ. Следващият път ще се получи Blush
Момичета, имали ли сте някакви странични ефекти при стимулация с Puregon? Аз и друг път съм била на това лекарство, но сега малко се замайване на моменти...дали пък не ми идва малко силна дозата (300 ед.). Доктора предложи така, предвид това, че съм с един я. Вярвам му, но какви ли не неща съм чувала за хиперстимулации и т.н.т. , че сега малко се психирам. Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт