Хайдеееееее Никол Кидман пак е казала"да"!До кога ли???

  • 1 576
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 221
Споко де, става дума за Никол Кидман, не за Елизабет Тейлър.
Това все пак е втори брак. Какво толкова странно виждаш?

Да й е честито! Пожелавам й щастлив семеен живот.
Харесвам я много и като жена, и като актриса. Дано да бъде щастлива.

Някъде из нета има ли още снимки от сватбата?


# 16
  • Мнения: 2 257
Някъде из нета има ли още снимки от сватбата?

 
 

и още

# 17
  • Мнения: 2 161
Колко ли време мислите ще мине докато научим че се развеждат???
Нещо ми втръсва здраво от тези "известните личности" Sick Sick Sick

И защо трябва да се разведе?С Том Круз имаше дългогодишен брак.Като ти е втръснало от известните личности,чийто живот е на светлинни години от нашето ежедневие,защо четеш историите им?Аз се радвам за Никол Кидман,защото е красива и талантлива и има право да бъде щастлива.А и изглежда много влюбена.
защото мила не мога да ги избягна и да искам Confused
исках само да си проверя ел.поща и познай какво ми се наби в очите -снимката.то това само се виждаше,мани....
не съм казала че не е красива.талантива...ъъъъ да може,ама взе да преиграва напоследък,но това е друга тема Wink Peace

Абе,к'ви глупости говориш!С какво преиграва и какви са тези мистериозни нейни снимки,които получаваш в пощата си?Да не е позакъсняла покана за сватбеното й тържество?Говориш за нея така,като,че ли всеки ден ти звъни по 100 пъти!!!
Тя е една от най-нескандалните личности в Холивуд.Стандартен брак,стандартен развод,сега пак е решила да се омъжи...Да беше казала тези думи за Парис Хилтън,разбирам!

# 18
  • София
  • Мнения: 15 221
G&J, благодаря ти!  bouquet 

# 19
  • Мнения: 2 254
Колко ли време мислите ще мине докато научим че се развеждат???
Нещо ми втръсва здраво от тези "известните личности" Sick Sick Sick

И защо трябва да се разведе?С Том Круз имаше дългогодишен брак.Като ти е втръснало от известните личности,чийто живот е на светлинни години от нашето ежедневие,защо четеш историите им?Аз се радвам за Никол Кидман,защото е красива и талантлива и има право да бъде щастлива.А и изглежда много влюбена.
защото мила не мога да ги избягна и да искам Confused
исках само да си проверя ел.поща и познай какво ми се наби в очите -снимката.то това само се виждаше,мани....
не съм казала че не е красива.талантива...ъъъъ да може,ама взе да преиграва напоследък,но това е друга тема Wink Peace

Абе,к'ви глупости говориш!С какво преиграва и какви са тези мистериозни нейни снимки,които получаваш в пощата си?Да не е позакъсняла покана за сватбеното й тържество?Говориш за нея така,като,че ли всеки ден ти звъни по 100 пъти!!!
Тя е една от най-нескандалните личности в Холивуд.Стандартен брак,стандартен развод,сега пак е решила да се омъжи...Да беше казала тези думи за Парис Хилтън,разбирам!
уфффффф ooooh!
как си се взела насериозно.малеееееееее съжалявам че обидих любимката ти.моля прости неволно беше Praynig Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 750
Май жегата не ти понася!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт