90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 227
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 36 484
Няма друга като Дарси Simple Smile

Пол беше снимал една празна стая (по-скоро част от стая) - само мебели и опразнени шкафове. И твърдеше в поста си, че са им откраднали всичко - чаршафи, дрехи, играчки и т.н. Разбирам да са им взели електроуредите, но да вземат старите им чаршафи и хавлиени кърпи?!

# 1 096
  • София
  • Мнения: 11 570
Много е възможно,  ние имахме роднини в малко много бедно село в чужбина и бяха ограбени от съседите. Точно чинии, чарашафи, кърпи, килимчета, стара лопата и тн бяха им взели. Така че им вярвам, в крайнобедните райони се крадат такива неща, то хората трудно и такива неща си купуват.

# 1 097
  • Мнения: 4 400
Понякога дори не оценяваме какво имаме, докато не се сблъскаме с тази действителност. Напълно го вярвам, че е възможно да им вземат дори чаршафите. Такава бедност има в Бразилия и не само...

# 1 098
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На мои познати, отишли на почивка в Коста Рика, бяха им откраднали от стаята в хотела абсолютно всичко, даже и пакета с памперсите и шишетата на бебето. И всичките им дрехи. Добре, че документите и кредитните карти са си били с тях, та си купили нови неща. Повече и не щат да чуят за това място.
Та напълно възможно е да се крадат и неща от първа неоходимост. Колкото по- бедна е една страна, толкова по-висока престъпност има и се краде всичко.

# 1 099
  • sf
  • Мнения: 10 145
Не помня - защо Пол и Карини не отидат с Щатите, а са в тая мизерия?

# 1 100
  • Мнения: 36 484
В Щатите са, но изглежда още държат жилището в Бразилия. Интересно защо - може би са платили за дълъг период от време, или си е тяхно?

# 1 101
  • Мнения: 36 484
Вчера, в рекламата на новия сезон чух, че ще се излъчва в сряда, но не и от коя дата...
Сега гледам 3-та серия в Ю тюб. Доминиканката Ани е много глупава, освен, че е използвачка. Вижда с очите си, че се е сгодила за беден човек (самотен баща) - тримата с детето спят на едно легло, защото няма къде и домът му не е кой знае какво. Въпреки това му казва, че иска нови дрехи - той я заведе в някакъв магазин, който според мен е от типа на Манията и тя се обиди))

# 1 102
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Днес и утре цял ден ще излъчват 90-те дни....е,това за мен е малко прекалено пък,и то стари епизоди  Dizzy Face

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 14:14 от Doli

# 1 103
  • Мнения: 36 484
И то стари серии. Не харесвам Моли - връзката й е абсурдна - само като я видях и превключих.

# 1 104
  • Мнения: 1 463
Днес наистина цял ден ги дават, някои неща не ги бях гледала.
Какво е положението с днешна дата при Ашли и Джей?

# 1 105
  • Мнения: 36 484
Наскоро пак се събраха и разделиха. Тя или трябва да приеме, че той ще й изневерява, или да си намери друг.

# 1 106
  • Мнения: X
А нови еп има ли сега?

# 1 107
  • Мнения: 36 484
Не знам. Миналата седмица не гледах, но мисля, че бяха към края на сезона - може и всичко да е излъчено.
Трябваше да повторят новия сезон, а не да дават цял ден старите неща...

# 1 108
  • София
  • Мнения: 1 324
Добре де, с тези Ребека, Бенджамин, Анжела, Ейвъри какво стана? Не трябваше ли да има и днес епизод?
Тия Тлс си пускат каквото искат...

# 1 109
  • Мнения: 1 463
Не са ли мо-късно?
Да не говорим, че в интрото миналата седмица показаха как Дарси се учудва, че Том е бил сгоден 2 пъти, а не го излъчиха.
Мен също ми е любопитно какво е станало с онази забулената шматка Ейввъри.

Общи условия

Активация на акаунт