90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 378
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 721
Дарси да зарязва Джеси, ще ѝ скъса нервите. Сигурно и тя е дразнеща, но той толкова преувеличава и я манипулира. Че той ще ѝ се сърди всеки ден по 10 пъти за нещо.

Анджела ми е гнусна, пред камери ли се пита такув въпрос дали щял да ѝ бърше задника и то по-консервативен. Не мисля, че и нейният я обича, ама то тя не му остава и шанс да я захареса.

Това с Карини, че уж се дърпаше за сеатбата, беше постановка за пред камерите.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 11:41 от Niya-

# 76
  • Мнения: X
Анджела хич не я слуша главата. И колко са смешни двамата, тя 2 глави по - висока от него и по - едра. 😄

Този с Колумбийката много ме изненада, как уж заради другата дойде, но тази взе, че му пусна и на др ден обичал я, да ставала майка на децата му едва ли не. Тъпи мъже.

А този дрисьо на Дарси, въобще не бих го изтърпяла и 1 ден. Той като женичка се цупи. Чак седна на масата и не яде, смях.

Аз съм на Булсатком и си ги връщам до 1 ден назад, мн ми е удобно така и превъртам рекламите, които са мн досадни, все едни и същи и мн дълги.

# 77
  • Мнения: 216
Аз съм на Булсатком и си ги връщам до 1 ден назад, мн ми е удобно така и превъртам рекламите, които са мн досадни, все едни и същи и мн дълги.
И аз от северозапада имам доставчик на когото мога да връщам повечето програми с до 30часа назад, обаче ТЛС е една от малкото, които не мога.. 😕 тъй че ще си чакам 12 часа 😀

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
И аз съм на булсат,но не знам как се връща...Как се прави?

# 79
  • Мнения: X
И аз съм на булсат,но не знам как се връща...Как се прави?

Влизаш в програмата и които са ти с точка отбелязани, значи  можеш да ги връщаш назад. Даваш напред и после назад до което предаване искаш и със средното копче го пускаш. Превърта се пак с джоистика, откъдето си увеличаваш звука.
Ние сме с фюжън устройство, нз дали ако сте с чиния ще можеш обаче.

Оф мн се дразня, че пак повтарят стари епизоди. Където Паола отива в Маями, Даниел и Мохамед се разправят.. До скоро ги даваха и сега пак!

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
Къде е точката?

# 81
  • София
  • Мнения: 11 721
Ние сме на Виваком и връщаме TLC до седмица назад, то е невъзможно този канал да се гледа в реално време, предаването е един час и един час са рекламите. 90% от нещата гледаме на запис и по другите канали или с изчакваме 20 минути да минат от предаването и тогава пускаме.

А тази Химена като я гледам и тя мечтае за Америка и сигурно би се навила нищо, че тоя не я обича и тя не го обича, няма проблеми.

# 82
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ние сме на Виваком и връщаме TLC до седмица назад, то е невъзможно този канал да се гледа в реално време, предаването е един час и един час са рекламите. 90% от нещата гледаме на запис и по другите канали или с изчакваме 20 минути да минат от предаването и тогава пускаме.

А тази Химена като я гледам и тя мечтае за Америка и сигурно би се навила нищо, че тоя не я обича и тя не го обича, няма проблеми.
Този сезон май никой не обича никой! Всеки мечтае за хАмериката! А пък хАмериканците си правят екскурзии до разни мизерни  и екзотични страни, да видят , да "боцнат ", ако им се отдаде и айде чао!

# 83
  • Мнения: 20 233
Ох, тия двете каки (лелки, баби) не са в ред  ooooh!
Бабата пита нигериеца ще и бърше ли гъза като станела на 70 ....🙀
Дарси да се ориентира към някой поне 35 годишен, не към дечица.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
На Дарси и трябва връстник или по-голям от нея.

# 85
  • Мнения: X

Пиша ти на лично.

# 86
  • Мнения: 20 233
Англичанина предложи брак, готино. Дано им потръгнат нещата, мацката изглежда симпатяга.

# 87
  • Мнения: 216
И сега какво, приключиха ли Дарси и пеленачето?
Да, англичанина май наистина е влюбен или поне добре го играе пред камерата.

# 88
  • Мнения: X
Дарси и нейния не са заедно сега.

На англичанина мацката ми прилича малко на Ева Лонгория.
Ето ги на сватбата им Рейчъл и Джон:



Ето и Ева Л. за сравнение:

# 89
  • София
  • Мнения: 1 324
Дарси и нейния не са заедно сега.



От къде е тази информация, има ли някъде статия кои двойки са все още заедно?

Общи условия

Активация на акаунт